Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Zapomniałam napisać, że wykupiłam małej bioxetin, dostaje od środy.

Trochę już się znudziła renalem, i suchym i puszką, lekko grymasi, wącha, zastanawia się czy warto jeść,  ugotowałam jej więc dwa posiłki wg diety od Toli, ale też szału nie było, zjadła z łaską 🙂 Za to z jakim apetytem zajada rocco renal puszki ... wyczytałam, że to też dobra karma i kupiłam na próbę 6 szt - o mało miski nie połknęła 😀 smakują jej bardziej, a są sporo tańsze, za 6 szt zapłaciłam 42,90 zł

 

  

bio.jpg

rocc.jpg

rooo.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 21:34, limonka80 napisał:

A tyle zostało z kontenerka w którym maleńka do mnie przyjechała - najpierw wygryzła okienko wielkości kartki A4, a kiedy byłam z Dżekuniem w przychodni na zastrzyku, tak sobie z nudów powiększyła ten otwór   

kok.jpg

Mój transporter. Szukałam go i zastanawialam się, gdzie jest, a Andrzej go zostawił u Ciebie. To był jedyny większy transporter, jaki miałam. Drugi zostawił z suką chorą na parwo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 21:50, Moli@ napisał:

Limonka, może zamknij ją w klatce gdy skończysz krzątać się po mieszkaniu - przed snem. Zobaczysz co zrobi...

Była spokojna, leżała sobie na boczku i patrzyła co robię, a jak wyszłam, też była cichutko. Gdy do niej zaglądnęłam tuż przed położeniem się spać, żeby ją wypuścic z klatki na noc,  też leżała spokojnie. Ona zawsze jest spokojna i grzeczna gdy jestem w domu, mimo że jest sama w pokoju, ale słyszy mnie i chyba to jej wystarcza. Podczas całego swojego pobytu u mnie, w czasie kiedy ja byłam  w domu, nigdy nic nie zniszczyła.

Rodeo zaczyna się gdy mnie nie ma .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...