Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Dnia 27.07.2022 o 13:21, agat21 napisał:

Dżekunio pewnie sporo siły i enrgii ciągnie od Ciebie 🙂 

Chyba ciągnie, bo ja ostatnio ledwo człapię, ale niech bierze ile może 😁

Dnia 27.07.2022 o 13:21, agat21 napisał:

I pewnie długo jeszcze będziecie się wspólnie cieszyli życiem.  🙂

Oby, no i maleńka z nami 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2022 o 17:27, agat21 napisał:

Jak dzisiaj iskierka? Apetyt wciąż jak u smoka? 

 

Nawet jak u dwóch 😁 wciąż się waham czy bardziej kocha mnie, czy jedzenie  🙄

Pochłania wszystko w mgnieniu oka, skuteczność miski spowalniającej to urban legend ....

Wciąż pełna energii i radości. Pracujemy nad nadpobudliwością, na spacerach chodzi już bardzo ładnie, choć widać że jednak miasto to nie jej klimaty, boi się obcych, staje, czeka aż przejdą. 

Za to w domu nie boi się niczego 🙂  Adaptil od wtorku włączony, podsuwam jej też lick matę - bardzo ją lubi dopóki jest na niej jedzenie i ja jestem w pobliżu, a gdy zaczyna mnie lizać po rękach czy nogach zasłaniam się lick matą, ale ona usilnie stara się ją ominąć, a ja ciągle jej ją podtykam, liczę, że w końcu załapie  ...

Dalej jest zafiksowana na moim punkcie, nic jej nie przechodzi, choć minęły już trzy tygodnie. Dobra wiadomość jest taka, że już nie płacze gdy wychodzę do pracy, jest cichutko, chyba zrozumiała że zawsze do niej wracam. 

Kolejne badanie krwi mamy za tydzień w czwartek.

Pomijając dietę i leki, na razie życie Nuukusi toczy się tak, jakby była zdrowa - z wszystkiego się cieszy, biega, bawi się, przytula, nic jej boli się, tak bym chciała żeby tak zostało...

  • Like 12
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2022 o 21:07, limonka80 napisał:

 

Nuukunia dostała 200 zł od Agat21,  bardzo, bardzo dziękujemy ❤️ 

Agata, dla Ciebie jak zawsze zamiast kwiatka owoc, tym razem 🍉

Dziękuję za kolejny owoc, już powoli mogę zacząć robić sałatkę 😉😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2022 o 13:51, limonka80 napisał:

Tak, uznały, że życie z nami jest zbyt fajne by z niego rezygnować 😁 

też mam takie wrażenie...dla Faziego zwłaszcza życie z Perła- bo jakby to mogła mieć więcej karmy, więcej głasków, więcej smaczka 😉 😄 to jest dopiero motor do życia 🙂 (w druga stronę też działa)

Głaski dla Nuuki i kochanego, dzielego Dzekuni. Oraz uściski dla Ciebie Limonko

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:38, Onaa napisał:

Zaglądam do Nuuki i jej towarzysza Dżekusia. Sunieczka tak cudownie trafiła że ma opiekę i tyle miłości u Was limonko.

Dziękuję  🙂 

Opiekę  i miłość ma, ale Nuuka potrzebuje bardzo dużo uwagi i wiem że ona chciałaby więcej niż mogę jej dać, ale mimo to wygląda na szczęśliwą  ...

Link to comment
Share on other sites

 

Mieliśmy w weekend trochę nerwów, Dżekunio dostał w sobotę nad ranem biegunki, a że u takiego staruszka wszystko może być groźne, pojechałam z nim do przychodni, w tym czasie Nuuka pogryzła szelki które w pośpiechu zapomniałam jej zdjąć po spacerze oraz powiększyła kolejny otwór wentylacyjny w drzwiach łazienkowych.

Dżekuś po lekach poczuł się lepiej, za to Nuuka w sobotę wieczorem i w niedzielę rano miała brzydką śluzowatą kupę, do tego zasikała w sobotę w nocy całe posłanie. Zmartwiłam się, czy coś złego się nie dzieje, bo już od jakiegoś czasu tego nie zrobiła. Miała apetyt i dobry humor, ale ona zawsze ma apetyt i dobry humor 🙂  Wczoraj wieczorem kupa była już w porządku, dziś rano też, więc nie jechałam z nią do weta. Nuuka regularnie bierze leki, nie je nic oprócz karmy renal, bardzo tego pilnuję, a mimo to zdarzają jej się takie śluzowate kupy. 

Na razie nie zauważyłam, by adaptil wpłynął na zachowanie Nuukusi, (działa tydzień) jest rozbrykana, skacze,  ciągle chce sie bawić, zachowuje się jak szczeniak. Kiedy wracam z pracy, tak się cieszy, tak się wygina ,że kilka razy aż się posikała, nie wiem czy to dobrze ... 

Lick matę polubiła, bo jest na niej jedzenie 😀 

Kupiłam Nuukuni nowe szelki w miejsce pogryzionych, kiedy zdjełam je po spacerze i położyłam na chwilę na podłodze by zdjąć buty, złapała je zębami i chciała zabrać do legowiska, myślę że w celach niszczycielskich niestety 🙄

Ogólnie  Nuukusia czuje się bardzo dobrze, całkiem się już zadomowiła, zna i lubi wszystkie psy z okolicy, widać że brakuje jej psiego towarzystwa w domu. 

Na razie jest dobrze, zobaczymy co w czwartek pokażą badania ...  

 

  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 22:37, Tola napisał:

Zaglądam z pozdrowieniami dla Waszej trójki i z życzeniami, aby nie było gorzej, bo wtedy  jest nadzieja, że będzie lepiej.

Dnia 2.08.2022 o 08:36, mari23 napisał:

i ja zaglądam ❤️

Dziękujemy bardzo  🙂 

Ostatnio mało piszę, bo mam chorą mamę, a fakt że muszę separować Nuukusię i Dżekunia wymaga poświęcania jednemu i drugiemu czasu oddzielnie, a popołudnie nie z gumy niestety ... Do tego Dżekunio coraz słabszy, demencja coraz gorsza, w nocy praktycznie nie śpi, Nuukunia go słyszy więc też nie śpi, to ja do kompletu też nie  🤔  

Ale nic nie poradzimy, trzeba zmagać się z tym co przynosi życie.

Postram się zrobić i wrzucić zdjęcia malutkiej, trzymajcie kciuki za czwartkowe badania. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...