Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczam Bazazrek już otworzył podwoje i serdecznie zaprasza na zakupy do 3.07. godz. 22:00 :)


elik

Recommended Posts

Dnia 29.06.2022 o 18:01, Figunia napisał:

3 cegielki poproszę. 

Będzie po 20 zl na łebka. 

Pozdrawiam 🙂

Witam Cię Aniu serdecznie. Tak dawno Cię nie widziałam 🙂   Ogromnie dziękuję Ci za przybycie i pomoc dla piesionków     882896233_dzikuj7.jpg.bab9deb7607e6050d553dac11111511f.jpg   

Jeśli dobrze zrozumiałam, zapisujęod Ciebie 60,00 zł dla psiaczków. 

      

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witaneczko🤚

 

Muszę przeprosić najmocniej ale brak jest 1fancika , pokrowiec nr4 są tylko dwie sztuki ??? nie mam pojęcia co się stało? dała bym głowę że były 3sztuki? ale są tylko dwa?  szukam już trzeci dzień ale ... nie ma!!  dzisiaj sprawdzę jeszcze raz jak ochłonę troszeczkę , dobrze że już u nas chłodniej to można szukać , Aldrumko , Ciebie przepraszam najmocniej , może jeszcze jakimś cudem się znajdzie?  może też powinnam dodać ,że Eliczek nie jest przekonana że to jest gruba bawełna?  że raczej coś innego i sądzi że to nie jest do prania?  zobaczymy jak się pojawi co powie?  Aldrumko napisałam PW

Przykro mi bardzo 😞  jak będzie u mnie Poker to zapytam czy były dwa? czy też trzy? pokrowce .... już sama , sobie nie wierzę!

  

Dnia 22.06.2022 o 15:15, Aldrumka napisał:

poproszę  4 a, b, c  oraz 12, 28, 41 wszystko po 10 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2022 o 10:50, anica napisał:

Witaneczko🤚

 

Muszę przeprosić najmocniej ale brak jest 1fancika , pokrowiec nr4 są tylko dwie sztuki ??? nie mam pojęcia co się stało? dała bym głowę że były 3sztuki? ale są tylko dwa?  szukam już trzeci dzień ale ... nie ma!!  dzisiaj sprawdzę jeszcze raz jak ochłonę troszeczkę , dobrze że już u nas chłodniej to można szukać , Aldrumko , Ciebie przepraszam najmocniej , może jeszcze jakimś cudem się znajdzie?  może też powinnam dodać ,że Eliczek nie jest przekonana że to jest gruba bawełna?  że raczej coś innego i sądzi że to nie jest do prania?  zobaczymy jak się pojawi co powie?  Aldrumko napisałam PW

Przykro mi bardzo 😞  jak będzie u mnie Poker to zapytam czy były dwa? czy też trzy? pokrowce .... już sama , sobie nie wierzę! 

 

Aniu kochana nie denerwuj się, wiem, jak jesteś solidna, ale takie sytuacje mogą się zdarzyć i nie obwiniaj się z tego powodu. Dobrze, że sytuacja wyjaśniła się przed zakończeniem bazarku.
Aldrumko, ja jeszcze raz przepraszam za całe zamieszanie. 

Fanty od anica są już u mnie i moim zdaniem te pokrowce nie nadają się do prania, ale przyznaje, fachowcem w dziedzinie materiałów nie jestem więc mogę się mylić. Wydaje mi się, że są wykonane z grubej flizeliny, a flizelina nie nadaje się do prania. Można je ewentualnie ręcznie przepłukać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2022 o 13:23, Aldrumka napisał:

To może na koniec @Negra & Anna potwierdź proszę zakup pokrowców w wersji nie do prania.

 

Głowy za to nie dam  🙂  Jak już rzekłam, żaden ze mnie materiałoznawca, tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...