Jump to content
Dogomania

Rozliczony Dla Andzeli 96 zl 50 gr Dziekuje Pieknie! Ciocia koja Ciocia Nesiowata Wielkie Serca Klaniam 6.06


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Jutro konczymy ,,Jowita,,4 zl obnizeczkowo! Pojutrze konczymy Ciocia koja Ciocia Nesiowata Kochane Serca Klaniam Za Cegielki Szczescia! Malenki dla duzej Andżeli 26.06
Dnia 26.06.2022 o 09:12, Kamila Proc napisał:

wstal ostatni dzien, ktory jest upalny

 

Dnia 26.06.2022 o 11:41, Radek napisał:

Miło by było, żeby to był ostatni dzień upału. 

Niestety zapowiadają, że upały będą trwały jeszcze czas jakiś. Ale Kamilce chodziło zapewne o to, że to ostatni dzień bazarku i ten ostatni dzień jest upalny, tylko tak enigmatycznie to ujęła  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 17:00, elik napisał:

 

Ale Kamilce chodziło zapewne o to, że to ostatni dzień bazarku i ten ostatni dzień jest upalny, tylko tak enigmatycznie to ujęła  🙂  

Albo ja źle zrozumiałem, bo mam umysł całkowicie zajęty myślą o tym, żeby już było chłodniej. Nie cierpię wysokich temperatur.

Nadziejko, cegiełkę poproszę pomimo braku odpowiedzi, ale zapłacę po pierwszym.

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje Pieknie! Ciocia koja Ciocia Nesiowata Kochane Serca Klaniam Za Cegielki Szczescia! Malenki dla duzej Andżeli 26.06
Dnia 26.06.2022 o 16:56, Radek napisał:

Nadziejko, czy mógłbym kupić cegiełkę dziś, a zapłacić po pierwszym? 

            Pieknie Dziekuje  Cegielenka Szczescia Wujenkowa
                        Wujciu Cegielka 5 zl czy moze 10 zl?
 
                                          770 ideas de OSITOS en 2022 | ositos tiernos, imágenes de osos, tatty teddy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...