Jump to content
Dogomania

28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.


Recommended Posts

 

Na moim koncie są wpłaty dokonane stricte dla Pręguska :

od Nesiowatej  10 zł 🌷

od Dwbem        10 zł 🌷

od Figuni          30 zł 🌷

Bardzo dziękuję, kiedy będzie wybrany skarbnik, przekażę wpłaty.

Są jeszcze pieniądze po Rudym (*) - 490 zł, ( było na koncie 590 zł, lecz 100 zł wpłacone i przekazane przez Sowę dla  Nuuki).  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 20:12, limonka80 napisał:

 

Po śmierci Rudego nie planowalam wyciagać innego psa, ale Tola wrzuciła na zamojski nowe zdjęcia ...

Zobaczyłam tam leżącego na ziemi Pręguska, nie tego o którym pisałyśmy tutaj wcześniej, ale też Pręguska.

Żaden pies ze zdjęć nie wygląda kwitnąco, ale ten mam wrażenie niedługo podzieli los swojego poprzednika, w związku z tym mam pytanie  - czy deklarowicze Rudego zgodziliby się przenieść deklaracje na tego pieska, gdyby znalazło się dla niego miejsce ?    

 

hhh.jpg

 

Dnia 3.07.2022 o 20:57, Nesiowata napisał:

Zpostaję

Ja zostaję

 

Dnia 3.07.2022 o 23:28, agat21 napisał:

Moim zdaniem to Pręgusek. Wiesz już co robimy - rozmawiałyśmy o tym kiedyś. 

Oczywiście, że zostaję z deklaracją! Ja już tego psa opłakałam... A tu proszę - kolejny cud może się wydarzyć. 

Zapraszam na wątek Pręguska Pręgusek

Link to comment
Share on other sites

 

W dniu 22.07.22r. przelałam pozostałą po Rudym (*) kwotę 490 zł dla opuszczającego schronisko Pręguska.

Razem z tą kwotą przelałam pieniądze w kwocie 50 zł, które Pręgusek otrzymał na moje konto od  Nesiowatej, Dwbem i Figuni. 

Tym samym stan konta po Rudym (*) wynosi  0 zł .

 

 

                                           

Link to comment
Share on other sites

 

Jeszcze raz bardzo mocno dziękuję wszystkim deklarowiczom, którzy tak szybko i licznie odpowiedzieli na moje prośby o pomoc dla Rudego. Dziękuję Aśce7 która pojechała po psiaka już następnego dnia po naszej rozmowie, Jagnie która go przyjęła mimo braku miejsca. To dzięki Wam wszystkim mógł choć przez chwilę cieszyć się wolnością, spokojem, poczuciem bezpieczeństwa i nie być głodny  - czyli mieć wszystko to, czego nie dame mu było zaznać wcześniej.

Bardzo Wam dziękuję.

Żegnaj Rudy piesku, bądź szczęśliwy tam gdzie jesteś ...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 08:31, limonka80 napisał:

 

W dniu 22.07.22r. przelałam pozostałą po Rudym (*) kwotę 490 zł dla opuszczającego schronisko Pręguska.

Razem z tą kwotą przelałam pieniądze w kwocie 50 zł, które Pręgusek otrzymał na moje konto od  Nesiowatej, Dwbem i Figuni. 

Tym samym stan konta po Rudym (*) wynosi  0 zł .

 

Potwierdzam, że na konto Pręguska wpłynęły w/w kwoty 

Dziękuję serdecznie

 

images (10).jpeg

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że w najbliżym czasie nie przyjedzie żaden dorosły pies do nas, to pieniądze spadkowe po Borysie ,które przekazałam Rudemu (*) w kwocie 429,65 zł chciałabym przeznać na pomoc w opłaceniu pobytu dzikiej Meli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2022 o 12:18, limonka80 napisał:

 

 

1655633710074.jpg

Pamiętam o Tobie Rudasku i bardzo żałuję, że udało Ci się pożyć w normalnych warunkach, jakie każdy piesek powinien mieć tak krótko... Chciałoby się jeszcze oglądać Ciebie na takich zdjęciach jak to... Bądź szczęśliwy, gdziekolwiek teraz jesteś.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...