Jump to content
Dogomania

28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.


Recommended Posts

Dnia 3.07.2022 o 21:49, Aska7 napisał:

To dziwne, bo nie było go widać przez kilka miesięcy. Mnie za to rozwaliło to. Rudy.

IMG-20220703-WA0061.jpg

image000000.jpg.7a49951635fab6d4b84b3409ea4a1ce6.jpg

Mnie też, bo wydawało mi się,  że pies którego kiedyś wypatrzyłam byl bardziej owczarkowaty. Tak jak ten.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 07:05, elik napisał:

Czy Rudasek jest już rozliczony? Jeśli tak, to jaka kwota jest do uegulowania?

Na poprzedniej stronie jest rozliczenie. Oplacilam wszystko z pieniędzy po moim Borysku. Zostało mi jeszcze 429,65 zł i te pieniądze chcę zachować na kolejnego psa, który do nas przyjedzie ze schroniska.

W związku z tym, że teraz nie mam możliwości wziąć kolejnego większego psa, Limonka80 szuka miejsca dla pręguska. Z deklarowanych wplat na Rudego nic nie zostalo ruszone i te pieniądze mogłyby przejść w całości na pregusa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 23:28, agat21 napisał:

Oczywiście, że zostaję z deklaracją! Ja już tego psa opłakałam... A tu proszę - kolejny cud może się wydarzyć. 

Dziękuję Agata, też niby go już opłakałam, ale przeboleć nie mogłam. Choć na 100% nie wiemy czy to on ....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2022 o 23:48, Keyuta napisał:

Ja też zostaję . Niech się Pręguskowi poszczęści☺️. Deklaracja stała 50 zł miesięcznie i 100 zł jednorazowo na koszty weterynaryjne.

Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że się poszczęści 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 08:10, Jaaga napisał:

Na poprzedniej stronie jest rozliczenie. Oplacilam wszystko z pieniędzy po moim Borysku. Zostało mi jeszcze 429,65 zł i te pieniądze chcę zachować na kolejnego psa, który do nas przyjedzie ze schroniska.

 

 

Dnia 4.07.2022 o 08:22, limonka80 napisał:

Rudy (*) jest rozliczony. Nie pozostawił po sobie długu, ale spadek w wysokości  550 zł.

Dzięki za wyjaśnienie. Z powodu chronicznego braku czasu mam zaległości w śledzeniu wątków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2022 o 08:22, limonka80 napisał:

Rudy (*) jest rozliczony. Nie pozostawił po sobie długu, ale spadek w wysokości  550 zł.

Na koncie ZEA jest jeszcze 275 zł uzbierane na FB.

Dnia 4.07.2022 o 08:25, limonka80 napisał:

Tak, to świeże zdjęcie ....

Dzisiaj wieczorem postaram się zebrać na zamojskim wszystkie  swoje zdjęcia Preguska i Rudego, jakie wstawiałam, może to będzie jakaś pomoc w identyfikacji psów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:49, Jaaga napisał:

To jest chyba ten rudy, którego zawsze widziałam na zdjeciach

Moim zdaniem to jest pierwszy Rudy, ten o którym rozmawiałyśmy, za którego wyjechał Dylan.

Nasz Rudy (*) to był jeszcze inny pies. 

Tu inne zdjęcie pierwszego Rudego, dla którego dwukrotnie była organizowana pomoc, a został  - pechowiec wszechczasów 😞

ryyy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 09:49, Jaaga napisał:

To jest chyba ten rudy, którego zawsze widziałam na zdjeciach - soczysty kolor, mocno w typie ON. 

Witary+rudy.jpg

 

Dnia 6.07.2022 o 10:14, limonka80 napisał:

Moim zdaniem to jest pierwszy Rudy, ten o którym rozmawiałyśmy, za którego wyjechał Dylan.

Nasz Rudy (*) to był jeszcze inny pies. 

Tu inne zdjęcie pierwszego Rudego, dla którego dwukrotnie była organizowana pomoc, a został  - pechowiec wszechczasów 😞

ryyy.jpg

To nie jest ten boks, to boks Wikarego/Wiktora, na końcu schroniska.

Rudego Jagna zobaczyła w drugim boksie - wszystkie  rude psy z tego boksu wrzuciłam teraz na zamojski, jest ich co najmniej 4...

Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo mi przykro, ale muszę zrezygnować z wyciągnięcia Pręgusa.

Dziękuję wszystkim którzy deklarowali dla niego pomoc, jednak po długim przemyśleniu nie mogę się podjąć wzięcia go pod opiekę. 

Otrzymałam już kilka wpłat dla Pręguska, zwrócę je lub przekażę temu, kogo wskaże darczyńca. Będę pisała priv z pytaniem w tej sprawie.

Naprawdę bardzo mi przykro, Pręgus miał już praktycznie zaklepane miejsce i transport, ale obecna sytuacja z Nuuką, która nagle przybrała taki obrót jaki przybrała i  okazało się, że mam drugiego psa,  nie pozwala mi ryzykować kolejnej takiej sytuacji, zwłaszcza że Pręgus nie ma ma nawet połowy deklaracji.

Planowałam, że będę dokładać brakującą kwotę ale koszty leczenia i utrzymania Nuuki będą duże i nie mogę się podjąć pomocy Pręgusowi.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tego, co już się zadziało w sprawie Pręguska. On już tyle czasu tam siedzi. Jest miejsce, jest transport, jest część deklaracji. Kto na spółkę podejmie się wyciągnięcia go? Sama nie wezmę czwartego psa przy trzech nieadopcyjnych. Nie dam rady - również czasowo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...