Jump to content
Dogomania

28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.


Recommended Posts

Dnia 27.06.2022 o 22:56, limonka80 napisał:

 

Przed chwilą rozmawiałam z Jaagą, Rudy dostał skrętu żołądka, są już w przychodni, lekarka też już dojechała, robi co może, schodzi woda i pełno gazu.

Trzymajcie proszę mocno kciuki za Rudego ...

O jezu.. 😟😢 Trzymaj się psiaczku... Co to się mu stało? I czemu? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 22:57, agat21 napisał:

Trzymaj się psiaczku... Co to się mu stało? I czemu? 

Skręt żoładka przychodzi nagle, u dużych psów ryzyko wzrasta...

Szybko go zawieźli i lekarka szybko przyjechała, to zwiększa szanse Rudego, czas jest kluczowy...

Link to comment
Share on other sites

 

Wciąż do mnie nie dociera...

Rudy nie umarł na skręt żołądka, na rtg okazało się, że nie doszło do skrętu, miał ostre rozszerzenie żoładka, które udało się opanować  - płyn i gazy zeszły.  Już się zdawało że wszystko dobrze się skończy ...

Ale Rudego zabiła niewydolność krążenia - z powodu upału miał wysokie ciśnienie i wysokie tętno, potem doszedł atak padaczki ...

Reanimowali Rudego, ale nie udało się przywrócić oddechu, umarł Jagnie z głową na kolanach ....

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 08:45, limonka80 napisał:

 

Wciąż do mnie nie dociera...

Rudy nie umarł na skręt żołądka, na rtg okazało się, że nie doszło do skrętu, miał ostre rozszerzenie żoładka, które udało się opanować  - płyn i gazy zeszły.  Już się zdawało że wszystko dobrze się skończy ...

Ale Rudego zabiła niewydolność krążenia - z powodu upału miał wysokie ciśnienie i wysokie tętno, potem doszedł atak padaczki ...

Reanimowali Rudego, ale nie udało się przywrócić oddechu, umarł Jagnie z głową na kolanach ....

 

Ja też jeszcze nie wierzę. Tyle starań, tyle przeszkód po drodze, żeby biedak mógł opuścić schron. A teraz już go nie ma. Z drugiej strony gdyby umarł w schronie pewnie trudno byłoby sobie darować, że nie wyciągnęło się go wcześniej. Nie ma łatwych odpowiedzi w takim dniu. Kolejny pies, którego trzeba żegnać za wcześnie..

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 09:18, agat21 napisał:

Tyle starań, tyle przeszkód po drodze, żeby biedak mógł opuścić schron. A teraz już go nie ma. Z drugiej strony gdyby umarł w schronie pewnie trudno byłoby sobie darować, że nie wyciągnęło się go wcześniej. Nie ma łatwych odpowiedzi w takim dniu. Kolejny pies, którego trzeba żegnać za wcześnie..

 

 

Cios straszny ...

aż wierzyć się nie chce że odszedł, wieczorem wszystko w porządku, za kilka godzin telefon Jaagi że jadą do przychodni, akcja ratunkowa,  już wróciła nadzieja, już się cieszyłyśmy, a za kolejną godzinę Rudego już nie ma ...

Tyle we mnie złości na taką podłość losu, aż mnie trzęsie.

Rudy tak szybko się zaadaptował, nabrał zaufania, otworzył się, tak chętnie już sam szedł do domu... i nagle po wszystkim.

Trzymaj się Jagna, Wam najciężej ...

Link to comment
Share on other sites

Biedny Rudas  😪   😥 
Nie miał chłopak farta w życiu. Od początku coś szło nie tak.  Od malucha w schronie,  2 x zabrany inny psiak zamiast niego, a teraz, kiedy już mogło być dobrze...  
Trzymaj się Jaga.  Trzymaj się Limonka. Tobie zawdzięcza to, że choć na koniec zaznał dobrego życia i nie konał w samotności w schronie na betonie. 
Słabo mi się robi na myśl o tych biedakach, które nie będą miały tyle szczęścia co Rudy  😞        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 10:51, elik napisał:

Biedny Rudas  😪   😥 
Nie miał chłopak farta w życiu. Od początku coś szło nie tak.  Od malucha w schronie,  2 x zabrany inny psiak zamiast niego, a teraz, kiedy już mogło być dobrze...  
Trzymaj się Jaga.  Trzymaj się Limonka. Tobie zawdzięcza to, że choć na koniec zaznał dobrego życia i nie konał w samotności w schronie na betonie. 
Słabo mi się robi na myśl o tych biedakach, które nie będą miały tyle szczęścia co Rudy  😞        

Podpisuję się pod tym oburącz. Nic mądrzejszego nie wymyślę. Biedny Rudy, biedna Jaaga i Jej Rodziną, biedna Limonka, biedne my wszystkie.

Serce płacze

Link to comment
Share on other sites

  • mdk8 changed the title to 28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...