Jump to content
Dogomania

28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.


Recommended Posts

Dzwoniłam do schroniska, rozmawiałam z pracownikiem, który wczoraj wydawał psa. Na podstawie nr chip, który podała mi Jagna znalazł prawidłową książeczkę -  Rudy ma ok. 14 lat,  trafił do schroniska jako ok.2 letni pies, czyli to są takie informacje, jakie podawał mi wcześniej p. Wiesław.  W następnym tyg. TZ podjedzie do schroniska i odbierze książeczkę.  Serce pęka😢😢😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2022 o 12:32, Moli@ napisał:

Śliczny pies..., psychicznie zmaltretowany 😞

Nie wygląda na 14 lat..., sierść do wyczesania...., nabierze kilogramów, podleczy się i będzie całkiem nowym sierściuchem

Tak, nie wygląda na tyle lat, zobaczymy co powie wetka Jagny. Jest długo w schronisku, to pewne, bo jego chip zaczyna się od 9, a to były początki takiej ewidencji w schronisku....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2022 o 15:52, Aska7 napisał:

Też to zauważyłam. Po latach na betonie one tę trawę chłoną z niedowierzaniem i atencją.

Nasz kundelek Ninek, był "tylko" 6 lat w schronisku, a jak go nam wyprowadzili na mini trawniczek w celu "okazania", to był jak zaczarowany marniutką trawką pod łapami i tylko na nią zwracał uwagę. To była jedna z przyczyn, że pomimo, że był ciut większy i grubszy, niż na zdjęciach, nie moglibyśmy go zawieść i nie adoptować.... 

Po adopcji, przez dłuższy czas, skubał ją w każdym miejscu, gdzie spotkał i co chwila, rzucał się na nią na grzbiet i tarzał.....

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2022 o 16:55, limonka80 napisał:

 

Pyszczek wyglada młodo, ale ma taki dojmujący smutek w oczach i taka w nim rezygnacja,  sprawia wrażenie psa przekonanego, że nic go już w życiu nie czeka ....

Mam nadzieję, że to minie ....

Biedny pies... ale jak nie jest chory to w miarę szybko dojdzie do siebie...

Na ostatnich zdjęciach (z domu) mam wrażenie że Rudy w skupieniu obserwuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...