Jump to content
Dogomania

28.06.2022 (*) Rudy już na wolności u Jaagi . Brakuje 105,- deklaracji. RATUJEMY RUDEGO !!! Kto nam pomoże ??? POTRZEBA 500,- DEKLARACJI.


Recommended Posts

Dnia 15.06.2022 o 14:56, limonka80 napisał:

Dziękuję za potwierdzenie 🙂  Jest już połowa, mam nadzieję że kogoś jeszcze piesio wzruszy ...

On ma już tak mało czasu ...

Ma bardzo mało czasu, wiem, dlatego tak bardzo chciałoby się, aby zdążył poznać troskę i miłość, bo  zna tylko beton, strach, ból. To wszystko jest takie smutne, dołujące, a niemoc odbiera siły.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Limonka nie ma co czekać na uzbieranie całości deklaracji . Bardzo rzadko udaje się uzbierać tak duże pieniądze. I tak cud , że jest już aż tyle . 

Moim zdaniem trzeba działać . Jakoś damy radę . Nie zostawię Cię samej - pomogę .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:19, Aska7 napisał:

Nie wiem jak to robicie, że Rudemu się uzbierało tyle deklaracji, a Wikary ma 90,00 zł. Co robię źle ?

Może zmień tytuł wątku , że brakuje deklaracji / kwotę /  i potrzebna pomoc .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:19, Aska7 napisał:

Nie wiem jak to robicie, że Rudemu się uzbierało tyle deklaracji, a Wikary ma 90,00 zł. Co robię źle ?

Też się zastanawiałam 😞 sama dałam na Rudego grosik stałej a Wikaremu nie 😞

i wcale sie z tym dobrze nie czuje 😞 obiecuje ze bede Go wspierac juz szukalam fantow na bazarek

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:19, Aska7 napisał:

Nie wiem jak to robicie, że Rudemu się uzbierało tyle deklaracji, a Wikary ma 90,00 zł. Co robię źle ?

Wszystko robisz dobrze. Jak zawsze.

Tylko nas jest mało, pieniędzy też teraz nikt nie ma dużo, ale chyba wbrew rozsądkowi, chcemy "dać" Rudemu, chociaż odrobinę szczęścia na ostatniej prostej.  A dla niego czasu jest coraz mniej i już raz przegrał z Dylanem swoją szansę na poprawę losu....

To tylko tyle, i aż tyle

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 23:05, konfirm31 napisał:

Wszystko robisz dobrze. Jak zawsze.

Tylko nas jest mało, pieniędzy też teraz nikt nie ma dużo, ale chyba wbrew rozsądkowi, chcemy "dać" Rudemu, chociaż odrobinę szczęścia na ostatniej prostej.  A dla niego czasu jest coraz mniej i już raz przegrał z Dylanem swoją szansę na poprawę losu....

To tylko tyle, i aż tyle

 

Dokładnie tak jest - odrobinę szczęścia na ostatniej prostej ...

i to że wyjazd był już w zasięgu jego łapek, a został ....  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 09:32, Moli@ napisał:

 

Gdyby mógł do Micha dołączyć..., rozmarzyłam się

Oczywiście,  że może. Umieść go tam i obejmij opieką. Nic prostszego.

Zdaję sobie sprawę, że twoj kolejny post na kolejnym wątku jest  nastepną szpilą i miałam się poczuć ostatecznością, gdzie daje się psa z musu, bo gdzie indziej brak miejsca. 

Jesli jestem tak postrzegana, to myślę że jednak odpuszczam. Realizuj swoje marzenia. Mam dosyć twoich prowokacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 13:21, Jaaga napisał:

miałam się poczuć ostatecznością, gdzie daje się psa z musu, bo gdzie indziej brak miejsca. 

Jesli jestem tak postrzegana, to myślę że jednak odpuszczam.

Jagna, co Ty mówisz ? Nie będę rozwijać tematu, tylko napiszę krótko -  nikt nie daje do Ciebie psa z ostateczności . Ludzie dają do Ciebie psy bo wiedzą, że będą zaopiekowane i kochane. Kropka. 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2022 o 19:31, mdk8 napisał:

1646317188249.jpg.4860ce511e26bacba9d0e7156580eba6.jpgimage000000.jpg

Te dwa zdjęcia dzielą 3 m-ce. Tylko 3 m-ce a wydaje się jakby parę lat. Tak niszczy schroniskowe życie. 😞 

Rudy jest jak dotąd schroniskowym rekordzistą - siedzi tam zamknięty od 13 lat!

Trafił jako roczniak.

Duży, piękny pies, którego całe życie poszło na marne 😞 To już nie jest smutne ale dla niego tragiczne. 13 długich mroźnych zim kiedy ciało przymarzało do betonu,13 upalnych lat, gdy marzył o misce zimnej wody, żeby ugasić pragnienie. Przypomnijcie sobie, co każdy z Was robił 13 lat temu ? To taki szmat czasu, że nam trudno ogarnąć a dla psa, to wręcz wieczność.

On już nawet zrezygnował z rywalizacji o miejsce do spania i do miski. 

Tyle ostatnio psów w potrzebie, z każdej strony informacje o kolejnych nieszczęśnikach i prośby o pomoc, adopcje stoją - jakiś koszmar... 

Rudemu czasu zostało już naprawdę niewiele, nie ma go na debatowanie i czekanie na cud. 

Odpuszczamy  i potem będziemy lamentować, że umarł ? Czy robimy jeszcze jeden zryw i ratujemy biedaka ?

Jeśli odpuszczamy, to będzie to naprawdę podłe z naszej strony, bo On miał już wyjeżdżać, miał deklaracje i miejsce u Jaagi ale miał też pecha, które okazało się szczęściem Dylana - pracownik nie chciał go wydać bez klatki więc został ...

To już ostatni moment, on dłużej nie da rady czekać, więc zapytam - ktoś da mu deklarację a tym samym szansę na ostatnie - nie wiem - tygodnie, miesiące życia na wolności ?

Proszę, bo gdyby żył szczęśliwie choć tylko tyle co Feniś, i tak będzie warto. 

 

 

Dnia 16.06.2022 o 13:21, Jaaga napisał:

Oczywiście,  że może. Umieść go tam i obejmij opieką. Nic prostszego.

Zdaję sobie sprawę, że twoj kolejny post na kolejnym wątku jest  nastepną szpilą i miałam się poczuć ostatecznością, gdzie daje się psa z musu, bo gdzie indziej brak miejsca. 

Jesli jestem tak postrzegana, to myślę że jednak odpuszczam. Realizuj swoje marzenia. Mam dosyć twoich prowokacji.

 

Z pierwszego postu wynika, że miejsce u Ciebie zajął inny piesek.

Na wątku nie skrobnęłaś ani słowa.

 W myślach nie umiem czytać i miałam prawo myśleć, że nadal szuka się miejsca.

 

"pracownik nie chciał go wydać bez klatki więc został"?

 LiLutosi fajnie prowadzi duże psy..., trudne psy

Link to comment
Share on other sites

No i tak z niedomowień wychodzą kwasy...

Ale fakt jest taki że chyba mowa o tym że może pojechać do Jagny byl poruszony na ogólnym zamojskim wątku i wyniknelo to z tego ze odszedl Borynio

Ogromny szacunek dla Niej że ratuje miejscem kolejnego raczej  nieadopcyjnego staruszka 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 14:26, Moli@ napisał:

Z pierwszego postu wynika, że miejsce u Ciebie zajął inny piesek.

miałam prawo myśleć, że nadal szuka się miejsca.

To ja nie sprecyzowałam - pisałam prośby o pomoc dla Rudego w pracy,  na szybko, bo piesio jest w złym stanie.  Napisałam że ma miejsce u Jaagi na zamojskim, ale tam dużo się dzieje  i informację o tym przykryły kolejne posty. Powinnam też była napisać to tutaj ...

Dnia 16.06.2022 o 14:34, Tianku napisał:

Ogromny szacunek dla Niej że ratuje miejscem kolejnego raczej  nieadopcyjnego staruszka 

Jaaga chciała pomóc Rudemu już od dnia, kiedy zamiast niego ze schroniska wyjechał Dylan, ale były adopcje szczeniaków, potem przyjechał Zew, potem Szymuś, ciągle coś się działo, a Rudy wciąż czekał i czekał na swoją kolej ...

Mam nadzieję, że w końcu i on wyjedzie, potrzebuje jeszcze kilku deklaracji ....

Pomyślałam, że kiedy opuści schronisko, to damy mu wyjątkowe imię, należy mu się, może King ?

Kiedy będzie czysty, wyczesany i zaopiekowany, kiedy zwrócimy mu psią godność to imię będzie pasować idealnie. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Limonko80, pisząc nie chciałam nikogo urazić...

 

ps

Sama wiele razy byłam "ostatecznością" dla psa... bo nie było miejsca w hotelach, DT 🙂

Na Dogo bardzo często trwają poszukiwania wolnego miejsca..., nikogo to nie dziwi i nikt się nie obrażał

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 20:52, Moli@ napisał:

Limonko80, pisząc nie chciałam nikogo urazić...

Nieporozumienia czasem się zdarzają, ja powinnam byla wszystko napisać od razu na wątku, byłaby jasność.

Teraz najważniejsze by Rudek wytrzymał, opuścił schron i  i żeby jego prawdziwe życie wreszcie się zaczęło.

Nie mogę się doczekać :-)  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...