Jump to content
Dogomania

11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....


Recommended Posts

Dziękuję za Wiktusiowe wpłaty : )

14.07.22 – 50,00 – Alaskan Malamutte - lipiec - listopad

20.07.22 – 100,00 - hamam – jednorazowo

25.07.22 – 30,00 – Onaa – lipiec, sierpień, wrzesień

26.07.22 – 10,00 – mdk8 - lipiec

 

Image.jpeg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze paragon za Orungal. Wydaje mi się, że działa, bo się nie drapie, a sierść zbija się w matowe, rudawe filce, wiec pewnie idzie nowa. Nie chce tego wyczesywałam na razie, żeby nie spać zarodnikami. Jak będzie duże nasycenie leku, to raz a dobrze go wyczeszę.

Resized_20220729_101424(1).jpeg

Link to comment
Share on other sites

Chcialam rozliczyć Wikarego. W tym miesiącu opłatę musze rozbić, jak opisałam na wątku Dylana na 340 zł za hotelowanie i 160 zł zwrot za zakup karmy. Do tego 80 zł za badanie mykologiczne i 57 zł za tabletki na grzybice (  paragony powyzej) Do wpłaty jest wiec razem 637 zł

Resized_20220731_123055.jpeg

Resized_20220731_120610.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Aska7 changed the title to 11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....
Dnia 29.07.2022 o 23:04, Tola napisał:

Na koncie fundacji są wpłaty dla Wiktora, pięknie dziękujemy k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

30 zł Katarzyna S. Szczecin (27.07.)

30 zł - Ela Sz. Warszawa (28.07.)

 

 

Pani Katarzyna z fb zadeklarowała się wysyłać 30zł miesięcznie dla Wiktorka Ciapka do końca roku. Przypomina jej jakoś jej suczkę.

Na zdjęciu widać że Wiktorek lepiej wygląda :). Na pewno leczenie skóry pomaga, biedny musiał być tam w schronisku 😞 - problemy skórne to ciągły dyskomfort, swędzenie, który z czasem się pogłębia.

Link to comment
Share on other sites

Wiktorek to mało wymagający psiaczek  🙂  Obok ma większe, zapewne wygodniejsze dla niego legowisko, a on zajął mniejsze. Ledwo się w nim mieści, ale i tak jest zadowolony, bo miękko, spokojnie i bezpiecznie   🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:03, elik napisał:

Słodka przytulanka      2043255262_serce8.gif.1a21f21a990191cbb3bfc40351c930b9.gif

W tak krótkim czasie tak bardzo się zmienił  🙂

IMGP4279.JPG

 

mnie wciąż śni się po nocach ten mały 😞 😞 tak długo czeka 😞 😞

czy jestem z tych, dla których "szklanka jest do połowy pusta" ?

Link to comment
Share on other sites

Pani z fb wspierająca Wiktorka prosiła o porcję głasków dla niej od niej :).

 

Też widzę tego parówkowatego.., oni byli na zdjęciach razem z Wiktorkiem, może byli schroniskowymi towarzyszami , a teraz został sam .

A czy on jest starszym pieskiem ? Coś o nim wiadomo ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 04:48, Onaa napisał:

Pani z fb wspierająca Wiktorka prosiła o porcję głasków dla niej od niej :).

 

Też widzę tego parówkowatego.., oni byli na zdjęciach razem z Wiktorkiem, może byli schroniskowymi towarzyszami , a teraz został sam .

A czy on jest starszym pieskiem ? Coś o nim wiadomo ?

Chyba nie "dziadeczek", ale wygląda na starszego, no i dość długo "przewija się" na zdjęciach ze schroniska 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...