Jump to content
Dogomania

11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....


Recommended Posts

Na wątek Wikarego Ciapy czyli Wiktorka 🍀miałam wejść od razu jak wyszedł ze schronu, bardzo mi leżał na sercu i dlatego cieszę się że Asia zdecydowała się mu pomóc ❤️. Szkoda tylko że tak nas tutaj mało.

Ja niestety malutko bo u mnie jest jak jest i to jedyna będzie moja deklaracja na pieska na dogo, ale tylko 10 zł miesięcznie do końca roku na Wiktorka. Rozesłałam go też na fb z kontem ZEA, widzę że wpłaciły dwie osoby, mam jeszcze z fb jedną deklarację wpłaty i będzie to miesięczna 20zł do końca roku. Mam nadzieję że jak się ogarnie Wiktorka to znajdzie jeszcze kochający domek. A i mam pytanko, jaki on jest duży ? Taki średniak z z 30kg ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piękny chłopak dostał kaskę od kochanych ciotek : )

21.06.22 - 60,00zł. - Isiak

21.06.22 - 20,00 - jankamałpa

22.06.22 - 60,00 - elik z bazarku ( eliku, przepraszam, podaj mi link do potwierdzenia, bo stary człowiek nie ogarnia)

22.06.22 - 40,00  - Aldrumka 

27.06.22 - 580,00 - imienny dla ciapciaka : ) od kochanej Agaty

Bardzo dziękuję : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...