Jump to content
Dogomania

11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 260,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....


Recommended Posts

  • Aska7 changed the title to 11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....
Dnia 13.06.2022 o 08:52, Tianku napisał:

poproszę konto będę dorzucać grosiki jednorazowo w miarę możliwości stałej w tej chwili nie mogę zdeklarować

może Tola założy jakąś zrzutkę na zamojskie staruszki?

Dzięki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2022 o 08:52, Tianku napisał:

poproszę konto będę dorzucać grosiki jednorazowo w miarę możliwości stałej w tej chwili nie mogę zdeklarować

może Tola założy jakąś zrzutkę na zamojskie staruszki?

To jest mysl, może rzeczywiście zrobic jedną zrzutkę na kilka psów zamojskiego?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 20:11, Aska7 napisał:

IMGP4279.JPG

 

Odkąd pojechałam ponad rok temu po Fenisia, to on tam był. Oszczekiwany przez inne psy (bo to pierdoła), zapluty, uszy na boki. Były i inne, ale nie udało się niestety. 

Jagna pisze, że bardzo fajny, do ludzi, psów uległy. Po spa, badaniach ogarniemy chłopaka i może ktoś pokocha.

 

Ten obok też "od zawsze" taki smutny siedzi...... i "od zawsze" bardzo mnie boli 😞 😞 😞

Ze stałymi przeholowałam już dawno, więc nie mogę zadeklarować, ale na pewno nie zostawię biedaka bez pomocy i będę wspierać. Poproszę nr konta. 

Zaraz też poproszę o pomoc Staruszkową Skarpetę.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Parametr z krwi, który wyszedł nieprawidłowo moze wskazywać na problemy z sercem.Szmery sercowe zostały już stwierdzone osłuchowo w badaniu. Chyba trzeba go bedzie umówić do Zabrza do kardiologa, bo nie wiadomo, czy nie trzeba będzie mu wprowadzić leków.

W badaniu wyszły lablie, kiepski parametr wątrobowy iprzekroczone pierwiastki,ale to raczej z diety kiełbasiano-parówkowej bogatej w sól i chemię. Ma wiele otarć i ran, chore uszy.

Wikaruś jest rewelacyjnym psem. Jest nawet dosć aktywny i żywiołowy. Stale szuka kontaktu, chce się przytulać, być pogłaskanym. Przypomina mi Borysa, tylko bez borysowej flegmy. Zawsze jest zadowolony z zycia, nie szuka konfliktów z psami. Pies cud miód.

Całość diagnostyki i leczenia - 315 zł za wczorajszą wizytę  opłaci fundacja ZEA, bardzo dziękuję.

Do tego bedzie 15 zł koszt paliwa i metronidazol znowu do wykupienia, bo używam pożyczonego od Zewa, a jemu potrzebny bedzie na drugą serię leczenia.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Aska7 changed the title to 11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 410,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....
  • Aska7 changed the title to 11- letnia ciapa. 8 lat w schronie. Brakuje 400,00 zł. To już ostatni raz, bo ja naprawdę nie wiem jak wyrobię szóstego psa. A on jak każdy zasługuje na miłość. Proszę ....
Dnia 16.06.2022 o 19:18, agat21 napisał:

Aśku, pani Ania ze Szczekocin nie tylko bardzo wspomogła bazarek imienny dla psiula, ale chce przesłać jakieś dodatkowe wsparcie. Podam Twój numer konta, dobrze? 

Bardzo dobrze, dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...