Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

No to mamy przechlapane z tymi naszymi milusińskimi. Mnie tak terroryzuje ten mój staruszek Maks, który jest wiecznie glodny i każdymoj krok w stronę kuchni  jest asystowany przez niego bo może coś dam. Jakbym tak dawała to by w drzwi się nie zmieścił.😂😂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

                                  💓 💓 💓 💓

          Droga dwbem Najlepsze  Zyczenia Urodzinowe                                                       Zdrowka Zdrowka Zdrooowenka Wszelkiego Spokoju   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aż za dobrze bo nieźle przytyła choć daję już coraz mniej jedzonka, które ona zmiata błyskawicznie. No i nadal mnie terroryzuje brzuszkiem do głaskania, jest niesamowitym pierszczochem.

Za życzenia dziękuję ale w mojej dacie urodzenia jest błąd bo nie 11.02 a 02.11.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie  na początku po przybyciu do mnie Kama dawała się wziąć na ręce a od jakiegoś czasu nie ma o tym mowy, jak próbuję to ona się broni strasząc ugryzieniem. Przecież nigdy nic jej się nie stało, mogę wszystko robic byle nie brać na ręce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2023 o 20:17, dwbem napisał:

Mam pytanie  na początku po przybyciu do mnie Kama dawała się wziąć na ręce a od jakiegoś czasu nie ma o tym mowy, jak próbuję to ona się broni strasząc ugryzieniem. Przecież nigdy nic jej się nie stało, mogę wszystko robic byle nie brać na ręce.

Może ja coś boleć przy braniu na ręce.

Link to comment
Share on other sites

Tak sytuację widzi Asia:

To, że Kama tak reaguje na próby podnoszenia to znak, że już się nie obawia nowego domu. Początkowo, po przyjeździe, nie czuła się pewnie i dlatego pozwalała. Teraz pokazuje, że nie lubi tego. Czy to się zdarza również u weta? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U weta dawała się podnieść ale to było już dosyć dawno kiedy i mnie pozwalała się brać na ręce. A w domu faktycznie czuje się bardzo pewnie i cały czas domaga się pieszczot ale bez brania na ręce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...