Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

No myślę - całymi dniami dopieszczana, dobrze kar miona nawet chyba za dobrze bo przytyła, zaczynam zmniejszać porcje jedzenia. Nabrała śmiesznego zwyczaju - jak się kładę to wskakuje na łóżko na pieszczoty na dobranoc i po chwili wraca do teraz już swojej bo odebrała Maksowi budki.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że chyba nie żałujecie, że mi ją zawierzyliście. Kama oczarowuje wszystkich, nawet spotykane na spacerze nieznane osoby, jej nigdy za wiele pieszczot. Pod tym względem jest niesamowita. Wszystkie moje psy nawet te bardzo duże były pieszczochami ale tak jak Kama to chyba żaden.

Teraz mam jeszcze jedną pieszczoszkę - u znajomych jest gigantyczny remont z wierceniem więc od wtorku sunia codziennie jest u mnie na przechowaniu. A że zna nas od wielu lat to nie narzeka.😁😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nooo. Ale ja już miałam 4 rottweilery w mniejszym mieszkaniu więc to dla mnie nie klopot zwłaszcza, że suczka jest średnia, 11-letnia i znamy się prawie 10 lat bo ją wychowywała jeszcze moja nieżyjąca ostatnia rottka. Suczka często do mnie przychodzi więc nie czuje się u nas źle.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wprawę bo miałam kiedyś 4 rottki w mniejszym mieszkaniu, nie tak dawno trzy bo ostatnia rottka i dwoje pinczerów więc teraz trzy mniejsze daję radę choć nie wiem kiedy to hotelowanie się skończy bo ten remont u znajomych jest gigantyczny - przerabiają łazienkę i wc dostosowując do inwalidy - mąż znajomej miał udar i jest niesprawny, na razie leczą go w Szwajcarii ale niedługo mają go przywieźć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Dwa średnie i jedna mała to mały pikuś przy czterech rottkach w mniejszym mieszkaniu😃😀

Zwłaszcza, że ta przychodząca sunia była wychowywana przez moją ostatnią rottkę od szczeniaka więc ona zna mój dom od małego a ma już 11 lat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mała terrorystka przytyła, staram się dawać jej coraz mniej bo ja nie mam doświadczenia w karmieniu takich miniaturek a ona jak nauczyła się jeść dobre psie jedzenie to ma dobry apetyt. Daję już malutko i mam wyrzuty sumienia,że może za mało bo ona z apetytem wylizuje miseczkę blyskawicznie i pewnie moglaby zjeść więcej ale już się solidnie zaokrąglila więc muszę przystopować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2022 o 23:22, dwbem napisał:

Daję już malutko i mam wyrzuty sumienia,że może za mało bo ona z apetytem wylizuje miseczkę blyskawicznie i pewnie moglaby zjeść więcej ale już się solidnie zaokrąglila więc muszę przystopować.

Skąd my znamy ten problem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...