Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ona się bardzo szybko uczy wszystkiego, np. nauczyła się, że wychodzi po Maksie i wychodzi z pokoju dopiero jak wracam z Maksem i podstawia się do założenia obróżki i smyczy i wychodzi ale tylko jak nie pada. Właśnie dzisiaj wyrwała łepek z obroży i zwiała do domu nie uroniwszy kropelki ba zaczęło padać. Pod tym względem jest okropna, boję się, że będzie trzymać tygodniami jak całą jesień bvędzie padać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 16:25, dwbem napisał:

Ona się bardzo szybko uczy wszystkiego, np. nauczyła się, że wychodzi po Maksie i wychodzi z pokoju dopiero jak wracam z Maksem i podstawia się do założenia obróżki i smyczy i wychodzi ale tylko jak nie pada.

Mądra kruszynka. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mądra, aż mnie dziwi bo przecież nie mam jej od szczeniaka jak poprzednie psy, które wychowywałam od małego, ona jest ze wsi, gdzie przecież jej chyba nikt niczego nie uczył a u mnie błyskawicznie uczy się wszystkiego.No i nadal jest słodką terrorystką domagającą się ciągłych pieszczot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 23:30, dwbem napisał:

Bardzo mądra, aż mnie dziwi bo przecież nie mam jej od szczeniaka jak poprzednie psy, które wychowywałam od małego, ona jest ze wsi, gdzie przecież jej chyba nikt niczego nie uczył a u mnie błyskawicznie uczy się wszystkiego.No i nadal jest słodką terrorystką domagającą się ciągłych pieszczot.

Mądra sunia, wie, że pieszczoty jej się należą :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 14:32, dwbem napisał:

Dziękuję za pozdrowienia, Kama szczęśliwa, ma świetny humor, nadal mnie męczy o wieczne pieszczoty, ma świetny apetyt, juz je wszystko czego dotąd nie znała, zaczynam zmniejszać porcje bo trochę przytyła.

 

Dnia 22.09.2022 o 23:30, dwbem napisał:

Bardzo mądra, aż mnie dziwi bo przecież nie mam jej od szczeniaka jak poprzednie psy, które wychowywałam od małego, ona jest ze wsi, gdzie przecież jej chyba nikt niczego nie uczył a u mnie błyskawicznie uczy się wszystkiego.No i nadal jest słodką terrorystką domagającą się ciągłych pieszczot.

                                       ❤️ ❤️ ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Ja tę małą zołzę chyba uduszę - znowu się nie wysikała bo deszcz pada,. mam nadzieję, że jutro rano nie będzie padać bo przecież pęcherz jej pęknie. Przecież ona ma gęste kudełki to tego deszczu nie czuje, przez tę chwilę nie utonie. Ona mnie wykończy nerwowo bo przed nami jesień i może padać całymi dniami. A w domu też nie siknie więc przecież nie będę jej cewnikować co chwilę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 1.10.2022 o 23:27, dwbem napisał:

Ja tę małą zołzę chyba uduszę - znowu się nie wysikała bo deszcz pada,. mam nadzieję, że jutro rano nie będzie padać bo przecież pęcherz jej pęknie. Przecież ona ma gęste kudełki to tego deszczu nie czuje, przez tę chwilę nie utonie. 

Może już się nabyła na mokrym i teraz stara się unikać. 

Link to comment
Share on other sites

Mała małpka, dobrze że na razie nie pada to wychodzi ale boję się dni kiedy może padać bez przerwy, przecież pęknie.

Ona mnie śmieszy jak sika na stojąco unosząc nóżkę kiedy odpisuje psom przy murku, krzaczku czy drzewie. Tyle lat miałam suki ale żadna nie sikała jak pies.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2022 o 15:13, dwbem napisał:

Mała małpka, dobrze że na razie nie pada to wychodzi ale boję się dni kiedy może padać bez przerwy, przecież pęknie.

Ona mnie śmieszy jak sika na stojąco unosząc nóżkę kiedy odpisuje psom przy murku, krzaczku czy drzewie. Tyle lat miałam suki ale żadna nie sikała jak pies.

A mój Bulinek zaczął po 4 latach sikać w domu.

Jakaś podpowiedź?

Link to comment
Share on other sites

Kto chce małą terrorystkę? Czy tej małej nigdy się nie znudzą pieszczoty? Ona mnie zamęczy😁😁. Nie mogę usiąść na chwilę, żebym nie miała wywrotki pod nogami z pełnym usmiechem na pysiu i grubym brzuszkiem do głaskania.

Na szczęście tak samo traktuje moją sąsiadkę jak ją tylko zobaczy ale to jest rzadko i krótko.😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2022 o 19:33, dwbem napisał:

Kto chce małą terrorystkę? Czy tej małej nigdy się nie znudzą pieszczoty? Ona mnie zamęczy😁😁. Nie mogę usiąść na chwilę, żebym nie miała wywrotki pod nogami z pełnym usmiechem na pysiu i grubym brzuszkiem do głaskania.

Na szczęście tak samo traktuje moją sąsiadkę jak ją tylko zobaczy ale to jest rzadko i krótko.😃

                 KONIEC! Dla 4 szczeniaków z parwo Do 18.02. do godz.22.00 - Page 5 -  Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2022 o 19:33, dwbem napisał:

Nie mogę usiąść na chwilę, żebym nie miała wywrotki pod nogami z pełnym usmiechem na pysiu i grubym brzuszkiem do głaskania.

Bardzo lubię takie psie zachowania. Nasza mała mordka też tak robi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...