Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

Coś na poprawę humoru - znaliście psa LGBT? Kama od początku sikała kucając na jednej nóżce ale ostatnio jak coś powącha przy murku, drzewie czy krzaczku to odpisuje na stojąco z uniesioną jedną nóżką. Wygląda to prześmiesznie, czyżby po sterylce zmieniła płeć?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 15:20, dwbem napisał:

Coś na poprawę humoru - znaliście psa LGBT? Kama od początku sikała kucając na jednej nóżce ale ostatnio jak coś powącha przy murku, drzewie czy krzaczku to odpisuje na stojąco z uniesioną jedną nóżką. Wygląda to prześmiesznie, czyżby po sterylce zmieniła płeć?

Moja Olinka też sikając często kuca na jednej łapce

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 15:20, dwbem napisał:

Coś na poprawę humoru - znaliście psa LGBT? Kama od początku sikała kucając na jednej nóżce ale ostatnio jak coś powącha przy murku, drzewie czy krzaczku to odpisuje na stojąco z uniesioną jedną nóżką. Wygląda to prześmiesznie, czyżby po sterylce zmieniła płeć?

                      🙂😀💚

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Namolność jej nie przechodzi, to juz jest stalking😄. Znajome sąsiadki też są namawiane do pieszczot.

Kama ma dobry apetyt, staram się juz ograniczać jedzonko bo nabrala cialka. Cieszy mnie, że ten jeden bardzo długi sutek jednak się obkurczyl bo bałam się, że jej już tak zostanie a był dwa razy wiekszy od sutków mojej rottki. No i mala nabrała połysku, świeci się jak foka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2022 o 21:52, dwbem napisał:

Namolność jej nie przechodzi, to juz jest stalking😄. Znajome sąsiadki też są namawiane do pieszczot.

Kama ma dobry apetyt, staram się juz ograniczać jedzonko bo nabrala cialka. Cieszy mnie, że ten jeden bardzo długi sutek jednak się obkurczyl bo bałam się, że jej już tak zostanie a był dwa razy wiekszy od sutków mojej rottki. No i mala nabrała połysku, świeci się jak foka.

                           😍🙂❤️

Link to comment
Share on other sites

To faktycznie mały akrobata. Kama nadal odpisuje psom na stojąco, ale poza tym sika kucając na jednej nóżce.

A przy okazji - jestem wdzięczna za wasze zaufanie bo przecież znacie mnie tylko z Dogomanii a daliście mi Kamę bez  ankiety, wizyty przedadopcyjnej , na które bym się zgodziła i tak. Przecież mogłam być inna niż się przedstawiałam😁.

Ale nie jestem, kocham psy niemal od urodzenia, mam je od zawsze i to przeważnie więcej niz jednego, mogę sama nie zjeść ale psy mają wszystko bez względu na koszty.  A może i za dużo bo ostatnie trochę przytyly, ograniczam im jedzonko o co mają pretensje ale staram się być niezłomna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 18:58, dwbem napisał:

Chętnie ale jak mi sie uda zmniejszyć zdjęcia, jakie muszą być, żeby dało się je wstawić do Dogomanii?

Zdjęcia mam w kompie i smartfonie, nie muszę zmniejszać jak wysyłam znajomym na Whats Appa.

Podam na PW numer telefonu.Wyslij MMS to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...