Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

Dnia 27.06.2022 o 22:54, dwbem napisał:

Mam pytanie - nie wiem po co weci wygolili jej sierść na boku bo przecież nie do sterylki. I choć to już ponad nmiesiąc sierść nie odrasta, no może trochę ale czy jest szansa, że odrośnie?

Odrośnie. A nawet gdyby został ślad, bo sierść może układać się inaczej, to i tak jest kochana i słodka 🙂

Link to comment
Share on other sites

No pewnie, ale okazalo się, że łysinka jednak zarosla. Poza tym wyczesałam z niej bardzo dużo podszerstka więc jeszcze bardziej wypiękniała bo przy okazji i łupież się wyczesał. Ale namolność w domaganiu się pieszczot jej nie mija, chodzi za mną wszędzie i każe się dopieszczać.

Ja mam całe życie czarne podpalane - najpierw ONki, potem rottweilery , wreszcie średnie pinczery a na koniec Kama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też całe życie miałam czarne podpalane (no z małymi wyjątkami, bo Tina była płowa).
Dwie suczki i jednego psa, wszystkie były kundelkami i wszystkie były tak artystycznie 🙂 podpalane jak Kama.
Tina - wyrzucona przez poprzedniego właściciela 😞 na pastwę losu - przez miesiąc albo dłużej chodziła za mną krok w krok. Ja siedzę a Tina hop i jest u mnie na kolanach i głaskać, głaskać.  Później też była pieszczochem, ale dało się żyć 🙂

Link to comment
Share on other sites

Czy jest szansa, że to małe przestanie kiedyś mnie molestować całymi dniami? Bez przerwy chodzi za mną, robi słodkie oczka i wtyka łepek w ręce albo wywraca siię na plecki domagając się pieszczot. Dobrze, że mam dwie ręce bo oczywiście zazdrosny Maks tez podstawia łepek.😁, Wszystkie moje psy były pieszczone i rozpieszczane, uwielbiały to ale Kama przekracza wszelkie wyobrażenia. Ale jest słodka, boje się tylko, żebym jej nie utuczyla, daję jej mało ale ona ma taki niesamowity apetyt, że chwilami wydaje mi się, że może daję za mało ale chyba nie bo juz się ładnie zaokrągliła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2022 o 21:57, dwbem napisał:

Czy jest szansa, że to małe przestanie kiedyś mnie molestować całymi dniami? Bez przerwy chodzi za mną, robi słodkie oczka i wtyka łepek w ręce albo wywraca siię na plecki domagając się pieszczot. Dobrze, że mam dwie ręce bo oczywiście zazdrosny Maks tez podstawia łepek.😁, Wszystkie moje psy były pieszczone i rozpieszczane, uwielbiały to ale Kama przekracza wszelkie wyobrażenia. Ale jest słodka, boje się tylko, żebym jej nie utuczyla, daję jej mało ale ona ma taki niesamowity apetyt, że chwilami wydaje mi się, że może daję za mało ale chyba nie bo juz się ładnie zaokrągliła.

jest szansa..... że to się utrwali, albo i nasili nawet 😉❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, to się nasila, ja nie mogę się nigdzie ruszyć bez asysty. Poza tym coraz częściej dostaje głupawki i biega jak szalona po calym mieszkaniu z rozesmianym pyszczkiem, mały wariat. Apetyt ma duży, staram się ograniczać jak moge bo już się nieźle zaokrągliła ale jeszcze nie jest utyta choć chwilami zastanawiam się czy jej nie glodzę bo zjada wszystko chętnie i wyglada jakby mogla więcej.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...