Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

Dnia 24.06.2022 o 16:58, jola&tina napisał:

A możemy poprosić o zdjęcie maluszki 🙂

Jeżeli Założycielka wątku wyrazi zgodę, mogę wrzucić zdjęcie zrobione na chwilę przed podróżą do nowego domku.

Dnia 26.06.2022 o 19:59, dwbem napisał:

Bardzo liniały moje ONki

O tak, owczarki potrafią.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 16:42, dwbem napisał:

Oczywiście, że się zgadzam. Ja mam sporo już jej zdjęć ale nie umiem ich zmniejszyć, miałam kiedyś program ale gdzieś mi się zapodzial.

Wysyłałam,nie mam potwierdzenia,że wiadomość poszła.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie - nie wiem po co weci wygolili jej sierść na boku bo przecież nie do sterylki. I choć to już ponad nmiesiąc sierść nie odrasta, no może trochę ale czy jest szansa, że odrośnie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 22:30, guccio napisał:

I jeszczee

Cudowna jest. 

Nie mam pojęcia, dlaczego wet wygolił Kamę z boku. Może coś go zaniepokoiło i chciał zobaczyć. Miesiąc po ogoleniu to jeszcze nie jest bardzo długo. U naszej Gajulki też długo trwało odrastanie po operacji łapki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już odrasta, nie widać łysinki. Może ogolili do USG bo przepelniony pęcherz zasłaniakl wnętrze.

Kama jest okropnie namolna, cały dzień mnie molestuje o pieszczoty ale poza ttym jest fajna, nauczyla się jeść z apetytem dobre psie jedzenie, ładnie chodzi na smyczce no i co ważne sika normalnie,bez stresu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 23:46, dwbem napisał:

Już odrasta, nie widać łysinki. Może ogolili do USG bo przepelniony pęcherz zasłaniakl wnętrze.

Kama jest okropnie namolna, cały dzień mnie molestuje o pieszczoty ale poza ttym jest fajna, nauczyla się jeść z apetytem dobre psie jedzenie, ładnie chodzi na smyczce no i co ważne sika normalnie,bez stresu.

Bo pieszczoty się należą!  😉 To jest "odszkodowanie" za dotychczasowe życie ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...