Jump to content
Dogomania

Kama adoptowany maluszek.


dwbem

Recommended Posts

Kama, którą przywiózł mi Radek za co jestem mu bardzo wdzięczna poczuła się już u mnie bardzo dobrze, przejęla wszystkie miejsca Maksa, nauczyła się jeść wszystko to co je Maks choć z początku wiele rzeczy było jej nieznanych i uczyła się ich smaku ale szybko się jej spodobało. No i jest niesamowitym pieszczochem, całymi dniami leży mi pod nogami do góry bezuszkiem i żąda drapania po brzuszku.

Zdjęcia mam w telefonie więc muszę je skopiować do laptopa to moiżeuda mi się ją pokazać.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ta szczęściara mnie zamęczy, chodzi za mną krok w krok i co chwilę domaga się pieszczot, aż się dziwię, że taki wiejski kundelek jest takim pieszczochem. Ale ona jest przesłodka, kupiła już sobie wszystkich moich znajomych.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 14:46, dwbem napisał:

Ta szczęściara mnie zamęczy, chodzi za mną krok w krok i co chwilę domaga się pieszczot, aż się dziwię, że taki wiejski kundelek jest takim pieszczochem. Ale ona jest przesłodka, kupiła już sobie wszystkich moich znajomych.

             Pin by Mayra Urrutia on Bears | Teddy bear drawing, Teddy bear images,  Teddy pictures

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyczesałam z niej chyba tonę kudłów, ona chyba nie była nigdy czesana bo nie była za bardzo zadowolona ale muszę ja wyczesać na te uypaly tylko boję się, że to potrwa z tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Ona jest z sierści w typie owczarka czyli jednak włos dłuższy z podszerstkiem, dzisiaj zauważyłam lupież więc zaczęłam czesać i zgłupiałam bo takie ilosci podszerstka to wyczesywałam wiosną z moich owczarzyc niemieckich.

A zdjęcia mam ale w telefonie, muszę skopiowac na konmpa i zmniejszyć bo nie da mi wysłac a ztym mam drobnw problemy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...