Jump to content
Dogomania

~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!


Recommended Posts

Piesio został nazwany Frodo, przez tę panią Kasię, do której się przybłąkał. Bawił się z dziećmi, przynosił zabawki. Teraz siedzi w gminnym kojcu. Ale dziś rozmawiałam z p. Krzysiem, wypuszcza go, 2 razy dziennie karmi, zmienia wodę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.08.2022 o 23:01, Nadziejka napisał:
malagosiu sciskamy ogromnie za Kolesia i za kolejnego psinunia ❤️ ❤️
                    poslalam z zakonczonego kramu 44 zl

 

Ojej, dopiero wróciłam od dzieci z "dyżuru wnuczkowego" i zaraz taka niespodzianka! Dziękuję serdecznie! Kupiłam już karmę Dolinę Noteci, by tamtemu pieskowi - Frodusiowi- zawieźć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wyróżniam ogłoszenia tego psiaka z kojca gminnego - ma dwa ogłoszenia z różnym tekstem i różnymi zdjęciami, raz Frodo, raz Fado.  Teraz poszło 24,95 zł na miesiąc na pierwszej stronie. Może to w końcu coś da. Był do tej pory jeden tylko telefon, ale pani szukała małego spokojnego szczeniaka (!) dla 3-letniego wnuczka z zaburzeniami emocjonalnymi. Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.

2.jpg

6.jpg

7.jpg

9m.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koleś ma się doskonale - mądry, uroczy młodzieniec 🙂

Za to Frodo vel Fado nadal w gminnym kojcu 😞 Ciągle wznawiam i wyróżniam ogłoszenia.

Dziękuje Wujkowi Nuncek za koleją wpłatę 50 zł 🙂 

Kolejny raz wyróżniłam 3 ogłoszenia Fado.

Koleś.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 21:02, malagos napisał:

Koleś ma się doskonale - mądry, uroczy młodzieniec 🙂

Za to Frodo vel Fado nadal w gminnym kojcu 😞 Ciągle wznawiam i wyróżniam ogłoszenia.

Dziękuje Wujkowi Nuncek za koleją wpłatę 50 zł 🙂 

Kolejny raz wyróżniłam 3 ogłoszenia Fado.

Koleś.jpg

                                                    🍀❤️🍀❤️🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 10:01, mari23 napisał:

Frodo / Fado jest śliczny i na pewno szybko kogoś zauroczy - trzymam kciuki za wspaniały domek ❤️ 

Niestety, mimo ogłoszeń pies nadal w kojcu 😞

Jeszcze ostatnia szansa - kastracja, może do ogłoszeń jako plus. Umówiłam Fado na wtorek u dr Magdy. Sami zawieziemy go z Tomkiem, by oszczędzić mu stresu wiezienia w klatce na odkrytej  ciężarówce 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 21:31, malagos napisał:

Niestety, mimo ogłoszeń pies nadal w kojcu 😞

Jeszcze ostatnia szansa - kastracja, może do ogłoszeń jako plus. Umówiłam Fado na wtorek u dr Magdy. Sami zawieziemy go z Tomkiem, by oszczędzić mu stresu wiezienia w klatce na odkrytej  ciężarówce 😞

W ten wtorek co będzie? Dobrze, że go zawieziecie - jesteście dobrzy ludzie. Szkoda, że biedaczysko nikogo nie zauroczył jeszcze. To taki piękny pogodny pogodny pies. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 09:06, agat21 napisał:

W ten wtorek co będzie? Dobrze, że go zawieziecie - jesteście dobrzy ludzie. Szkoda, że biedaczysko nikogo nie zauroczył jeszcze. To taki piękny pogodny pogodny pies. 

Zabierzemy go do naszego kojca, może jutro, zwlekam, bo Tomek jest przeciwny (nasłuchał się poprzednio od sąsiadów, że pies wyje!). Teraz nie przypuszczam, by było inaczej 😞 Ale chłodno, to może okna ludzie pozamykane mają... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 09:57, Poker napisał:

Może u Was w kojcu nie będzie wył, bo jednak będzie czuł bliskość człowieka.

Ależ on był u nas w kojcu 6 dni, zrobiłam mu wtedy te zdjęcia do ogłoszeń - wyj i szczekał całe noce. 

Nie ma co, zobaczymy jutro co się zadzieje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 21:45, Aldrumka napisał:

Czyżby, czyżby Luki pokochał Mazowszanków  z wzajemnością 

 

Dnia 25.09.2022 o 01:28, agat21 napisał:

Ha! To ci wieści 😉 😄

Miłość trójstronna:)

 Z drugiej strony coś się kroi ( finisz byłby za jakiś czas), więc nie wiem jak to będzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...