Jump to content
Dogomania

~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!


Recommended Posts

Dnia 2.08.2022 o 09:34, mari23 napisał:

Psy może by i zaakceptowały po wspólnym spacerze, ale teściowa..... 😞

To wieś, Maryniu - tu nie ma wspólnych spacerów, pies na łańcuchu przy budzie, dwa mniejsza "luzem". Ale dobrae karmione, zadbane, jak na wieś mają dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 14:40, malagos napisał:

To wieś, Maryniu - tu nie ma wspólnych spacerów, pies na łańcuchu przy budzie, dwa mniejsza "luzem". Ale dobrae karmione, zadbane, jak na wieś mają dobrze.

       ❤️ ❤️  Sciskam trzymam za Kolesia i braciszkowo calunie
   Slij mi malagosiu num konta 
                   Będą Cegielki sczescia z kramiku ❤️ ❤️ 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 15:31, Nadziejka napisał:
       ❤️ ❤️  Sciskam trzymam za Kolesia i braciszkowo calunie
   Slij mi malagosiu num konta 
                   Będą Cegielki sczescia z kramiku ❤️ ❤️ 

 

O, jaka niespodzianka! Dziekuję serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 14:40, malagos napisał:

To wieś, Maryniu - tu nie ma wspólnych spacerów, pies na łańcuchu przy budzie, dwa mniejsza "luzem". Ale dobrze karmione, zadbane, jak na wieś mają dobrze.

znam niestety tą "wiejską rzeczywistość", na szczęście powoli zmieniającą się na lepsze

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 10:29, Tyśka) napisał:

malagos, czy ogłosić Kolesia? Jak tak to na jakie miasto? Jestem z doskoku, bo bardzo rzadko zaglądam z komputera, a telefon mi szwankuje (popsuł mi się dotyk), dlatego może chwilę potrwać zanim skrobnę ogłoszenie 😉 

Na razie nie, dziękuję - ogłaszam na Warszawę i wyróżniam co tydzień

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2022 o 21:46, malagos napisał:

W niedziele ma przyjechać rodzina zainteresowana Kolesiem 🙂 Jeden telefon rzeczowy, normalny, sympatyczny. Wizyta pa w wykonaniu mojej córki Agi wypadał pomyślnie, to niedaleko od niej.

No wreszcie, bardzo się cieszę, że normalni ludzie się odezwali. Wielkie kciuki za niedzielę zatem 🙂👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!

W niedzielę już po 9.00 rano przyjechała pani Weronika z mamą. Rozmowy oczywiście o zwierzętach, pokazywanie zdjęć, rozdawanie smaczków naszym psiakom. Koleś jakby wyczuwał, ze to o nim mowa, trochę się cofał przed ręką. Ale pani Weronika siedząc przy stole nawet na niego nie patrzyła, tylko podawała smaczek na wyciągniętej ręce. Podziałało i Koleś brał smaczki, na wyścigi oczywiscie z Bezią i Igusią. Potem spacerowaliśmy po ogrodzie, Koleś pobawiła się ze szczeniakami Mazowszankowymi (na weekend u nas), a potem... Założyłam drugą obrożę, dałam ulbubione 3 zabawki, trochę karmy i puszek, kocyk, na którym spał i na rękach go wniosłam do auta. Z tyłu była przygotowana psia mata, posłanie, nowe zabawki, kocyki. I pojechał...

Wieczorem miałam relację - że na razie jego miejsce jest pod stołem, że na razie nie chce jesć, ale że go wszyscy pokochali i ze dadzą radę tym psim smutkom.  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Muszę zabrać się teraz za tego psiaka w kojcu, podobnego do Kolesia, ale większego. Ale... na razie goszczę młodsza wnusię, w niedzielę przybędzie tez i starsza ( z rodzicami, oczywiście bo to malusie-wnusie), we wtorek jade do Warszwy na kilka dni, więc moze po powrocie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...