Jump to content
Dogomania

8 miesięczna Rita odpięta z łańcucha - kolejne psie dziecko w kolejce po miłość i dom. Rita zamieszkała w Opolu:)


Recommended Posts

Dnia 24.06.2022 o 22:19, Poker napisał:

Bardzo się cieszę. Czy DS dołoży się do sterylki ?

Tolu, jak wnusio ?

Pani dostała informację, że w poniedziałek jest sterylizacja,  nie poruszyłam tego tematu, a właściwie mogłam, Jaaga chyba też nie...

Zea opłaci zabieg i badanie krwi, tym bardziej że w ogłoszeniu była informacja, że suczka będzie wysterylizowana.

Tylko teraz się zastanawiam, co ze szczepieniem wirusówek, powinno się chyba zaszczepić przed zabiegiem?

Wnusio lepiej, ale było nerwowo, bo bardzo gorączkował, nie chciał jeść ani pić, córka miała problemy z podaniem syropu przeciwgorączkowego, a w tych nerwach zapomniała, że można wtedy podać czopek. Lekarka nic więcej nie zaleciła, bo gardło tylko lekko zaróżowione.

Dzisiaj już nie gorączkował.

Dziękuję, że pytasz.

Link to comment
Share on other sites

Podjęłam się  opieki finansowej nad Ritą , więc opłacę sterylkę.  Zawsze można jeszcze spytać czy się dorzucą. Nie widzę w tym niczego niewłaściwego.

Wirusówki może  DS sam opłacić już u siebie. Zaszczepić można przy kontroli po sterylce.

Nie przesadzajmy z wydawaniem psów przygotowanych w 100 %. DS też się muszą dokładać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2022 o 10:16, Jaaga napisał:

Tolu, Rita jest zaszczepiona na wirusowki. Tylko  będą musieli doszczepic wściekliznę. Dlatego musieliśmy odczekać z zabiegiem.

A widzisz, pomyliłam, myślałałam, że ma właśnie wściekliznę. To ok.

Link to comment
Share on other sites

Mała już na zabiegu, ze względu na temperaturę,  byla wcześniej umowiona. Szczerze, to gdyby nie to,  ze było w ogłoszeniu napisane, że wysterylizowana i ma być już sprawdzany dom, to zabiegu nie robiłabym. Jest juz straszny upał . Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 09:29, Jaaga napisał:

Mała już na zabiegu, ze względu na temperaturę,  byla wcześniej umowiona. Szczerze, to gdyby nie to,  ze było w ogłoszeniu napisane, że wysterylizowana i ma być już sprawdzany dom, to zabiegu nie robiłabym. Jest juz straszny upał . Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. 

Musi być dobrze, powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 16:50, Tola napisał:

Dzwoniła pani Aldona z Opola, pytała o Ritę, przesłała pozdrowienia Jagnie i suni.

 

To dobrze świadczy o pani.

Tolu, jak z płatnością za sterylkę Rity? Mogę przelać kasę na konto ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Dziś pani Aldona znowu dzwoniła zapytać jak się Rita czuje, szczególnie przy tych temperaturach. Bardzo sympatyczna pani w rozmowie.

Rita oczywiście zachowuje się jak zwykle, Chyba tylko ubranko przypomina jej o operacji. Jest jak nakręcany piesek zabawka 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 13:05, Tola napisał:

Niepotrzebnie. Podzielmy się opłatami, i tak jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.🌹

Przeleją na konto ZEA 1/2  spadku po Buni/Chmurce, a drugą 1/2 na psy z wątku ewu, bo Bunia była z tego wątku.

Może tak być?

Już przelałam 250 zł

Tolu potwierdź tu jak dojdą

https://www.dogomania.com/forum/topic/354393-już-w-ds-w-poznaniu-buniagrubcia-chmurka-zatuczona-sunia-z-m-u-koleżanki-w-dt-pod-moją-opieką/?_fromLogin=1

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam rozliczenie za czerwiec. 27 dni po 10 zł ( odliczyłam karme szczeniakową od zea)= 270 zł, paliwo dowóz z Katowic  75 zł, odrobaczenie Dolpac 10 zł, paliwo na sterylizację 2x15 zł, paliwo na badanie 5 zł (podzielone na 3 psy) . Razem 380 zł.  Proszę o informację, jak mam te kwotę rozliczyc: zwykly paragon, paragon  z NIP zea czy faktura zea lub jeśli formy łączone, to jak i po ile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...