Jump to content
Dogomania

8 miesięczna Rita odpięta z łańcucha - kolejne psie dziecko w kolejce po miłość i dom. Rita zamieszkała w Opolu:)


Recommended Posts

Dnia 16.06.2022 o 19:48, Aska7 napisał:

Ale wiadomo dlaczego odmawiała ? Jakaś diagnoza ?

Jeszcze nie ma, choć badania wyszły ok. Nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji , że nie piła w ogóle, więc mega się zestresowaliśmy,  zwłaszcza że jesteśmy na wyjeździe. No nic.

Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu wyjdziemy to Ritę ogłoszę. 

Link to comment
Share on other sites

Jest szansa na dom w Krakowie dla Rity🙂 Państwo mieszkają w bloku, mają 11 letniego pieska, a dorosły syn ma z adopcji młodą sunię w typie terierka, więc Rita miałaby towarzyszkę do zabaw. Rodzina podpisze zobowiązanie o sterylizacji, bo podobnie miał syn przy adopcji swojej suni, dziewczyna już po zabiegu. Państwo w sierpniu wybierają się nad morze, chcieliby jechać już z Ritą. Wysłałam ankietę, czekam i mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 21:37, Tyśka) napisał:

Jeszcze nie ma, choć badania wyszły ok. Nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji , że nie piła w ogóle, więc mega się zestresowaliśmy,  zwłaszcza że jesteśmy na wyjeździe. No nic.

Mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu wyjdziemy to Ritę ogłoszę. 

Trzymam kciuki za córcię i za Was!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2022 o 15:28, Tola napisał:

Jest szansa na dom w Krakowie dla Rity🙂 Państwo mieszkają w bloku, mają 11 letniego pieska, a dorosły syn ma z adopcji młodą sunię w typie terierka, więc Rita miałaby towarzyszkę do zabaw. Rodzina podpisze zobowiązanie o sterylizacji, bo podobne miał syn przy adopcji swojej suni, dziewczyna już po zabiegu. Państwo w sierpniu wybierają się nad morze, chcieliby jechać już z Ritą. Wysłałam ankietę, czekam i mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie. 

Cudownie, trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2022 o 16:18, Tyśka) napisał:

Cudownie, trzymam kciuki.

 

Dnia 18.06.2022 o 17:21, Ellig napisał:

Ja też mocno trzymam kciuki!

 

Dnia 18.06.2022 o 18:04, Poker napisał:

Super by było, gdyby Rita trafiła do odpowiedniego domku. Chętny brzmi dobrze. Trzymam kciuki.

 

Dnia 18.06.2022 o 19:53, Jo37 napisał:

I ja.

 

Dnia 19.06.2022 o 10:59, Ellig napisał:

Zagladam do Rity.

Pani Monika odesłała ankietę, są nadal zainteresowani adopcją Rity,  pojawił się jednak problem, bo okazało się, że jej 11 letni piesek nie jest wykastrowany, nie będzie więc możliwe wydanie Rity z zobowiązaniem do sterylizacji po 1 cieczce. Rozmawiałam z Jagną, będzie umawiała sunię na zabieg, chociaż teraz, ze względu na te upały,  będzie to niemożliwe😔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2022 o 13:22, Poker napisał:

Jak tylko się ochłodzi to trzeba Ritę ciachać i Tolu jak możesz, to spytaj się chętnych czy pokryją koszty.

Rozmawiałam z panią, jest teraz w szpitalu, potem będzie na zwolnieniu i tak sobie zaplanowała, że w czasie tego pobytu w domu zajmie się sunią. Potem okazało się, że Rita nie jest wysterylizowana, dla rodziny to jednak też problem, to wiele zmienia. Pani ma porozmawiać z mężem i da znać, ale tak czuję, że  rezygnują z tej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Dom w Krakowie zrezygnował - pani zaczyna urlop za tydzień i wtedy chcieliby przyjąć do domu nowego członka rodziny. Miałam jeszcze dwa zapytania o Ritę w ciągu ostatnich dni  - z okolic Rybnika i z Wrocławia, ale to tylko zapytania i nie ma dalszego ciągu. 

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Rity kolejne zapytania, mam dwie ankiety -  z Rybnika i z Opola.

Jestem w kontakcie z Jagną, ma też porozmawiać z zainteresowanymi;  napiszemy więcej o rodzinach, ewentualnych wątpliwościach i czy coś sensownego wykluje się z tych zapytań. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2022 o 10:42, Tola napisał:

W sprawie Rity kolejne zapytania, otrzymaksm dwie ankiety -  z Rybnika i z Opola. Jestem w kontakcie z Jagną, ma też porozmawiać z zainteresowanymi i napiszemy więcej o rodzinach i ewentualnych wątpliwościach i czy coś sensownego wykluje się z tych zapytań. 

Oby coś pozytywnego się zadziało z którymiś chętnymi.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z panią i brzmi sympatycznie. Nie zraziła się aktywnością Rity. Mala byla dzis na badaniu krwi i jeśli wszystko będzie dobrze, to na poniedziałek ma umówiony zabieg. Mam nadzieję,  że wszystko pójdzie szczęśliwie ze sterylką i z domem i wkrótce Rita wyjedzie do swojej rodziny. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...