Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Zewowi musialam kupiić na ten miesiąc znowu Joserę Festival. Dalam mu karme na kurczaku dwa dni i niestety kupy to rozlane, budyniowate kałuże.  Chcialam przyoszczędzić ok 50 zl, ale jak widać musi być uczulony, że znowu tak silnie zareagował. Toleruje gastro intestinal i właśnie tą Joserę.  Na szczęście jest karmiony osobno, to nie mam problemu z podjadaniem niewłaściwej karmy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 12:27, Ewa Marta napisał:

A jak Zew odnajduje się w domu? Na zdjęciach wygląda na zadowolonego.

Przychodzi na noc, nie zawsze i był w dni jak były minusowe temperatury. Nie jest problematyczny, ale za domem szczególnie nie przepada. Jak jest to ok, ale sam nie wejdzie. No i musi byc z naszymi dużymi psami, bo w pokoju Greya mogą być tylko nocą razem, kiedy spi tam Andrzej, Grey go prowokuje, a Zewa aż nosi. Nic nie robi, ale nie zostawiłabym ich bez kontroli samych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2022 o 20:52, rozi napisał:

Podoba mi się, że ma kocyk. Kiedyś psy miały kocyki

 

Ja też lubię kocyki dla psiaków i w większości moje staruszki maja kocyki, czasem dostaję "pontoniki", więc też są, ale w większości psiaki mają koce, to łatwiejsze do utrzymania w czystości, zwłaszcza przy tylu staruszkach.

A Zew przecudnie wygląda na tym kocyku ❤️ i tez mu się ów kocyk podoba sadząc po uśmiechu :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2022 o 10:09, mari23 napisał:

Ja też lubię kocyki dla psiaków i w większości moje staruszki maja kocyki, czasem dostaję "pontoniki", więc też są, ale w większości psiaki mają koce, to łatwiejsze do utrzymania w czystości, zwłaszcza przy tylu staruszkach.

A Zew przecudnie wygląda na tym kocyku ❤️ i tez mu się ów kocyk podoba sadząc po uśmiechu 🙂

A ja mam wszędzie dziecięce kołderki z kolorowymi poszewkami 🙂 Czasami wystarczy zmiana poszewki, czasami całej kołderki, ale pierze się szybko. Mój mąż nie oże zrozumiec dlaczego zawsze prasuje im poszewki, ale wszystkie moje ogonki uwielbiają taka czystą, pachnącą i wyprasowana pościel 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Osoby, które ogłaszają Zewa bardzo prosiłabym o zmianę telefonu kontaktowego na mój: 660124623. Jest podany na Andrzeja, ale on nie bardzo radzi sobie w rozmowie z dzwoniącymi. Też muszę w swoim ogłoszeniu zmienić kontakt. O Zewa są naprawdę specyficzne telefony, a częściej raczej smsy. Teraz zadzwonił o niego pan, który mieszka w wynajmowanej przybudówce domu, ponoc małej. Nie wiem, czy ludzie są dziś całkowicie pozbawieni wyobraźni? Odmówiliśmy uzasadniając nieodpowiednimi dla tego psa warunkami i niestabilną sytuacją lokalową. Nie przyszłoby mi do głowy adoptować sporego długowłosego, starszego owczarka do małych dwóch pokoi w przybudówce cudzego domu.

Chyba, że ktoś inny tutaj dałby radę odbierać telefony? I ewentualnie potem podawać mój numer do rozmowy, gdyby były jakies perspektywy. Byłabym bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2022 o 08:16, Tianku napisał:

odwiedzam Zewa 🙂

Zew jest większość czasu w domu, oprócz obsikiwania wszystkiego, nie sprawia innych problemów. Dziś spał w pokoju nawet z zaczepnym Kretem i był grzeczny.

Od czasu tego telefonu do wynajmowaneju dobudówki, nie było o niego żadnego zapytania. Tylko w gruncie rzeczy, w tym czasie nie było w ogóle żadnego zapytania o któregokolwiek ogłaszanego psa u nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...