Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Życzę wszystkim spełnienia wszelkich marzeń, szcześcia, zdrowia w Nowym Roku a Zewowi własnego człowieka i domu tylko dla siebie.

Własnie siedzę przy zakupie karm na styczeń. Josera Festival znowu podrozała 😞 Drożeje z miesiąca na miesiąc. jest 7 zł droższa, niż miesiac temu. Najtańsza opcja to 191,79 zł. Zew zjada dokładnie worek na miesiąc. Musi mieć co dzień pełną miskę. Na allegro są trochę tansze karmy, ale oferta z Chin, więcjak dla mnie podróbka niemieckiego oryginału. 

Jest tańsza Josera Sensiplus za 177,98 zł z kaczką z ryżem, ale nie jestem pewna, czy bedzie ją tolerował, skoro po innych karmach dotąd miał budyniowate, lejące się kupy. Festival jest z rybą. 

Dajcie znac, co mam kupic, bo od wczoraj je Festivala od Lindy. Reszcie kupuję Brit, więc musze szybko podjąć decyzję.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 29.01.2023 o 19:27, Alaskan malamutte napisał:

 

Dnia 29.01.2023 o 21:31, Tola napisał:

 

Dnia 29.01.2023 o 22:11, Tyśka) napisał:

Dziekuje. To zrobię na Kraków może?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 09:16, Jaaga napisał:

 

 

Dziekuje. To zrobię na Kraków może?

Wg mnie ok. Mam nadzieję, że nie usuną, bo poza tym, że jeden przedmiot/usluga/zwierzę może być wystawione na serwisie tylko raz, to teraz uszczegółowiono zgłaszanie ogłoszeń i dzisiaj wyleciało jedno moje ogłoszenie z powodu "lokalizacji wprowadzającej w błąd/ogłaszanie zwierzęcia w innej lokalizacji niż miejsce chowu". 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 11:04, Tyśka) napisał:

Wg mnie ok. Mam nadzieję, że nie usuną, bo poza tym, że jeden przedmiot/usluga/zwierzę może być wystawione na serwisie tylko raz, to teraz uszczegółowiono zgłaszanie ogłoszeń i dzisiaj wyleciało jedno moje ogłoszenie z powodu "lokalizacji wprowadzającej w błąd/ogłaszanie zwierzęcia w innej lokalizacji niż miejsce chowu". 

Zasady jak przy szczeniakach z hodowli.  To trzeba może pisać, ze możliwa pomoc w transporcie ? Wtedy nikt nie powinien zgłosić takiego ogloszenia, bo miejsce chowu jest inne, ale nabywca nie jest wprowadzony w błąd. Ja w swoich na końcu piszę, gdzie pies do odbioru. Na razie nie usunięto mi żadnego ogłoszenia. Coraz trudniej szuka się domów 😒

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 12:42, Alaskan malamutte napisał:

W żadnym ogłoszeniu nie piszę o pomocy w transporcie. Za to w każdym, gdzie przebywa pies. 

Mam 11 aktywnych  ogłoszeń, na razie tfu tfu tfu..są 🙂

No własnie tez tak robię.

Chcę zrobić Zewowi jakieś zdjęcia, żeby nie byo podstaw do usunięcia, tylko nie wiem, czy coś wyjdzie, bo u nas ciemno i ponuro. Musze dac choć ze dwie fotki na już, zeby nie stracić zniżki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 13:26, Jaaga napisał:

No własnie tez tak robię.

Chcę zrobić Zewowi jakieś zdjęcia, żeby nie byo podstaw do usunięcia, tylko nie wiem, czy coś wyjdzie, bo u nas ciemno i ponuro. Musze dac choć ze dwie fotki na już, zeby nie stracić zniżki.

Wstaw cokolwiek, potem zmienisz. Szkoda zniżki. Ja niestety nie mam....Już jakoś długo...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2023 o 13:34, Alaskan malamutte napisał:

Wstaw cokolwiek, potem zmienisz. Szkoda zniżki. Ja niestety nie mam....Już jakoś długo...

Właśnie boję się, że znowu mi usuną. Usuneli jego ogłoszenie za te same zdjecia. Dlatego zrobię choc jedno, dwa dziś, a potem dodam na spokojnie. Dostałam zniżke chyba po 3 mies. dopiero. Dlatego od wczoraj szaleję 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...