Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Dnia 20.09.2022 o 16:45, Jaaga napisał:

Byłoby super 😀 , dziękuję. Je Joserę, dotychczas energetyczną. Wyśle  adres na pw.

 

Dnia 20.09.2022 o 16:38, dwbem napisał:

Dziewczyny, stałej nie mogę dać bo mam juz kilka innych zobowiązań a jestem emerytką ale w październiku moglabym zamówić w zooplus jakąś karmę ale musiałabym wiedzieć jaką i na jaki adres wysłac bo mogę w ten sposób czyli podać inny niż mój adres.

To kolejny worek zakupi Zea, tylko proszę o przypomnienie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 17:44, Moli@ napisał:

"Podwyższona energia metaboliczna

Podwyższona wartość energetyczna karmy dla psów o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię."

Jaaga, może zmienić karmę np na Festival...., czy karma dla aktywnych psów w przypadku Zewa (może i Andżeli) nie jest za bogata energetycznie?

Tak, właśnie napisalam na pw o tym, że jadl taka dotąd, a teraz może normalną.  Byl bardzo wyniszczony przez lamblie i tasiemca. Mial biegunki lub rozwolnienia. Dlatego dostawał najpierw Intestinal, potem tą wysokoenergetyczną. Teraz pora na zwykłą.

Andżela je osobno i w domu, nie z nim. Ona i tak dostaje suche tylko na domieszkę, bo bardzo wybrzydza i podstawą jest mokra karma lub gotowane. Wyniki krwi nie są złe, ale znacznie chudnie, jesli jej tak nie karmimy. Najbardziej lubi, jak karmi się ją z ręki. Ona pobudza się i bez wspomagania 😉 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 18:06, dwbem napisał:

Przypomnę się po pierwszym i poproszę o informację jaką karmę będziecie chciały, w zooplus jest duży wybór i suchych i puszek.

To bardzo proszę, bo strasznie zapominalska jestem. Puszek mu nie potrzeba, ale jakas karme suchą np z ryba czy jagnieciną najbezpieczniej. Lub wlasnie Joserę Festival.  Nigdy nie wywołała u nikogo u nas sensacji pokarmowych. Zew ma rozwolnienia po niektórych karmach, jak próbowałam. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...