Jump to content
Dogomania

Owoce i warzywa


djkahoney

Recommended Posts

[quote name='djkahoney']Chciałam się dowiedzieć jakie pies może jeść owoce i warzywa.
Moja sunia bardzo lubi marchewkę i jabłko.
Wiem że nie wolno dawać cebuli.
Wybiszcie co wolno, a co nie.;)[/quote]

z tego co slyszalem, wiem ze nie wolno:
winogron
rodzynek,
kiszonecy ogorkow
kiszonej kapusty
ziemniakow ( ale z tym to chyba niewszystkie rasy psow, bo np husky ktore biega w zaprzegu czesto dostaje ziemniaki ( mushed) w karmie
a reszta owocow i warzyw to chyba jak lubi...
moj lubi jeszcze arbuzy , gruszki, maliny i borowki( ktore sam potrafi zbierac:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='djkahoney']to dac mu koszyk i niech zbiera na konfitury.;d[/quote]
oj zebys wiedzial:crazyeye:, jak "odkurzacz" podchodzi do krzaka i borowki znikaja:evil_lol:... nauczyl sie jak mysmy zbierali borowki i byl z nami, wiec dalem mu kilka do jedzenia, i tak sie zaczelo, teraz to juz nawet technike wypracowal... podchodzi do krzaka bierze caly do pyska i wargami delikatnie zbiera wycafujac sie, ze widac jak krzak caly zostal obrany...
szkoda tylko ze nieoddaje:cool3: bo naprawde byloby ma konfitury,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lilia1983 jeśli Twój pies jest na Barfie to zmisuj mu warzywa i owoce np z Watróbką, jeśli je np karmę suchą, to też zmiksuj i wymieszaj i tak samo z gotowanym powinno zadziałać :) niech je warzywka i owoce bo to zdrowe, moja sucz ostatnio zakochała się w czereśniach i truskawkach!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mistwalker1006']oj zebys wiedzial:crazyeye:, jak "odkurzacz" podchodzi do krzaka i borowki znikaja:evil_lol:... nauczyl sie jak mysmy zbierali borowki i byl z nami, wiec dalem mu kilka do jedzenia, i tak sie zaczelo, teraz to juz nawet technike wypracowal... podchodzi do krzaka bierze caly do pyska i wargami delikatnie zbiera wycafujac sie, ze widac jak krzak caly zostal obrany...
szkoda tylko ze nieoddaje:cool3: bo naprawde byloby ma konfitury,[/quote]

Nasz kundelek tez uwielbia borówki... wilczur tez uwielbial az ma cały język fioletowy jak je wcina przy krzaczku... :multi: Nie wiem jak bedzie z nowym domownikiem yorkiem :) Moze tez polubi borówki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

wow!moje to same nie bardzo zjadają owoce czy warzywka- muszę je mocno zmiksować z resztą pokarmu(zwykle dodaje do mięsa i ryżu więc nie maja za bardzo jak wybierać).ale mimo tego,że warzywka(i czasami jabłko) trę na tarce to moja kundelka potrafi powyrzucać to poza michę(ale zawsze coś tam z tych warzywek "przypadkiem"jej wpadnie). Za to uwielbia zbierać orzechy włoskie spadające z drzewa na ogródku, rozgniata swym niewielkim pyszczkiem łupinkę i wyjada środek.moje dwie poprzednie sunie-kundelka i jamniczka(obie za TM:-() też uwielbiały orzechy...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...