Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Dnia 3.12.2022 o 13:01, Tyśka) napisał:

Wow. Ale wieści bomba!

Tysiu, nie uwierzysz, ale Cudny znalazł dom dzięki pani Agnieszce, która adoptowała Milusię, córeczkę Dianki!!

Zadzwoniła do mnie i zapytała czy nie mam dużego, kudłatego piesia do adopcji. Koniecznie musi być starszy, tak 5-6 lat i łagodny. Cudny pasował idealnie!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 13:06, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, nie uwierzysz, ale Cudny znalazł dom dzięki pani Agnieszce, która adoptowała Milusię, córeczkę Dianki!!

Zadzwoniła do mnie i zapytała czy nie mam dużego, kudłatego piesia do adopcji. Koniecznie musi być starszy, tak 5-6 lat i łagodny. Cudny pasował idealnie!!! 

Jak to czasem się superowo składa, jak jeden dom pomaga znaleźć drugi. 😀 Taki łańcuch dobrej woli. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 13:06, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, nie uwierzysz, ale Cudny znalazł dom dzięki pani Agnieszce, która adoptowała Milusię, córeczkę Dianki!!

Zadzwoniła do mnie i zapytała czy nie mam dużego, kudłatego piesia do adopcji. Koniecznie musi być starszy, tak 5-6 lat i łagodny. Cudny pasował idealnie!!! 

Rewelacja! Jak ja lubię, gdy ludzie po adopcji pytają o psa do adopcji. To znaczy, że dla nich procedury adopcyjne były miłe, a nie przesadne i nie boją się proponować znajomym lub rodzinie psiaka właśnie z adopcji! Bosko! Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 13:13, Tyśka) napisał:

Rewelacja! Jak ja lubię, gdy ludzie po adopcji pytają o psa do adopcji. To znaczy, że dla nich procedury adopcyjne były miłe, a nie przesadne i nie boją się proponować znajomym lub rodzinie psiaka właśnie z adopcji! Bosko! Trzymam kciuki!!!

Wizytę u pani Agnieszki robiła Jo37 i tutaj także!! 🙂

Trzymaj kciuki za jutrzejsza podróż Cudnego do SWOJEGO DOMKU ❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 14:00, Jo37 napisał:

Bardzo fajny dom trafił się Fafelkowi. Niedaleko Zamku Ujazdowskiego i Łazienek. 

No to fajne miejsce rzeczywiście. Dobrze, że po Ujazdowie psiaki mogą chodzić, bo w Łazienkach Fafel nie pospaceruje, chociaż baardzo by tam pasował 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2022 o 17:54, Tyśka) napisał:

Pani Magdalena Ł.H. ucieszyła się z wiesci. 🙂 Jakby co przenosi swoją półroczną deklarację z Fafelka na Blankę. Poproszę nr konta.

Tysiu, podziękuj z całego serca p. Magdalenie!! 

Skarbnikiem Blanki jest Ewa Marta, zaraz do niej napiszę. Bardzo, bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...