Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Dnia 27.10.2022 o 21:20, Onaa napisał:

Ja też się dziwię że jeszcze ten właściwy domek nie zadzwonił, Fąfelek i śliczny i ma dobry charakter i taki dystyngowany, i nie jest duży, choć wygląda przez swoje futerko na większego. Dla mnie wygląda jak Lassie  :).

Mnie też bardzo przypomina owczarka collie sylwetką i bujną sierscią. Wygląda jak mix tej rasy z ON. Mały tez nie jest, do tego wiek średni i włosy do sprzątania. To chyba jest tajemnica małego powodzenia. Większosci ludzi taki pies kojarzy się bardziej z opcją stróżowania. Kudłaty, to nie zmarznie w budzie, to tego nieufny wobec obcych i większy. Wolfik choć mniejszy i bardziej w typie rasy, też dziwnie długo czekał na dom. Nam wszystkim się podobał, ale ludziom kojarzył się raczej z psem do pilnowania i tylko takie telefony były o niego.  Większe psy są chętnie adoptowane do 3 r.ż, góra do 5 lat. Powyżej już trudno o dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2022 o 10:33, Tianku napisał:

Miałam taką suczkę mixa onka i collie .. cudowny charakter zawsze się zastanawiałam dlaczego ktoś ją porzucił

Fafelka po prostu jeszcze jego domek nie odnalazł

Podobny, z cudownym, anielskim  charakterem (i białą łatą pod szyją) był mój ukochany Łatuś[*]

Fafelek na pewno znajdzie wspaniały dom, tylko na te najwspanialsze zazwyczaj długo trzeba czekać...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 17:35, feryenne napisał:

A nie widzę moich wpłat z bazarku.

Wysyłałam:

18.10 - 95zł

28.10 - 43zł

I jeszcze powinno być 23zł od Aldrumka (ok.19.10)

Bardzo dziękuję za czujność!! 

Mam wpłatę 95zł z 19.10 od feryenne oraz 23zł od Aldrumki też z 19.10.

Bardzo dziękuję!!!!Zobacz obraz źródłowy

Nie mam wpłaty 43zł z 28.10. Pewnie to inny bank i zaksięguje się jutro

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 15:08, Alaskan malamutte napisał:

A to nie poszło z ZEA?

 

Rzeczywiscie test byl wliczony w fakturę, bo sami wtedy pobierali przy badaniu krwi. To tylko dolicz prosze 20 zl za 2 tabletki na odrobaczenie, bo podalam po przyjeździe, a kupilam je wczesniej w większej ilości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 16:55, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo proszę osoby, które robiły ogłoszenie na OLX Fafelkowi o wypromowanie!!!

Zwrócę pieniążki!!!!

https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-puchaty-rudy-pies-o-bursztynowych-oczach-adopcja-CID103-IDQQFmq.html?bs=olx_pro_listing

Moje na Katowice, aktywne, ale niewyróznione. Czekałam na znizkę na wyróżnienie. Alaskan, może wyróżnij je sama, bedzie prościej. Za zwykłą cenę mozna nadal wyróżniać czyjeś, tylko zniżka dotyczy własnych ogłoszeń. Mam zakończone promowanie też na Dylana.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 18:51, Jaaga napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-puchaty-rudy-pies-o-bursztynowych-oczach-adopcja-CID103-IDQQFmq.html?bs=olx_pro_listing

Moje na Katowice, aktywne, ale niewyróznione. Czekałam na znizkę na wyróżnienie. Alaskan, może wyróżnij je sama, bedzie prościej. Za zwykłą cenę mozna nadal wyróżniać czyjeś, tylko zniżka dotyczy własnych ogłoszeń. Mam zakończone promowanie też na Dylana.

Dpbrze. Wyróżnię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...