Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Dnia 12.11.2022 o 17:27, Poker napisał:

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

no niestety 😞 parę razy miałam podobnie... w sumie to niby nie problem, ale jakoś żal po tej "sekundzie radości" jaka upływa od zobaczenia symbolu nowej wiadomości do jej odczytania....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 15:19, Aska7 napisał:

Czy on zawsze jest taki smutny ?

Nie jest smutny, obserwowal co robię. Jest ostrożny, ale nie smutny. Nauczyl się już nawet oszczekiwac Babucia w zagrodzie a dziś postraszył małą Adę. Mało mu nie pogratulowałam odwagi 😆

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj telefon z Piaseczna w sprawie Fafla. Pan mieszka sam, rozwiedziony, dwoje dzieci które razem z żoną mieszkają w Sopocie i co 2 tygodnie przyjeżdżają w odwiedziny. Dzieci w wieku 10 i 12 lat. Dom z ogrodem. Pan miał psy w typie Fafla, jeden mix colli, drugie takie owczarkowate puchate, tez adoptowane. Ostatni umarł w wieku 17 lat. Pan wspominał coś o fundacji pani Zalewskiej? Pan jest ekonomistą, wykładowcą na SGH, sporo czasu spędza w domu pracując zdalnie. 

Trochę pogadaliśmy....

Czy będzie ciąg dalszy?  Nie wiem....

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 21:57, Alaskan malamutte napisał:

Miałam dzisiaj telefon z Piaseczna w sprawie Fafla. Pan mieszka sam, rozwiedziony, dwoje dzieci które razem z żoną mieszkają w Sopocie i co 2 tygodnie przyjeżdżają w odwiedziny. Dzieci w wieku 10 i 12 lat. Dom z ogrodem. Pan miał psy w typie Fafla, jeden mix colli, drugie takie owczarkowate puchate, tez adoptowane. Ostatni umarł w wieku 17 lat. Pan wspominał coś o fundacji pani Zalewskiej? Pan jest ekonomistą, wykładowcą na SGH, sporo czasu spędza w domu pracując zdalnie. 

Trochę pogadaliśmy....

Czy będzie ciąg dalszy?  Nie wiem....

 

Ale jak czujesz? Pan jest w sumie zainteresowany Faflem czy raczej tak sobie chciał pogadać? Bo warunki chyba świetne dla Fafla by były.. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 22:08, agat21 napisał:

Ale jak czujesz? Pan jest w sumie zainteresowany Faflem czy raczej tak sobie chciał pogadać? Bo warunki chyba świetne dla Fafla by były.. 

Raczej pogadać...Wbrew pozorom warunki nie takie świetne....Mam bardzo mieszane odczucia...

Zawsze jak mam jakiekolwiek wątpliwości nie daję tam psa..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 22:59, Alaskan malamutte napisał:

Raczej pogadać...Wbrew pozorom warunki nie takie świetne....Mam bardzo mieszane odczucia...

Zawsze jak mam jakiekolwiek wątpliwości nie daję tam psa..

Też tak mam, że "coś" mi mówi "nie" kiedy wszystko wydaje się być super.... raz "dałam szansę" wbrew swoim przeczuciem.... sunia po 3 miesiącach ( w przeddzień wyjazdu na wakacje, ale z powodu "nagłej alergii") wróciła z adopcji.

Słuchaj więc Asiu głosu serca, bo masz je wrażliwe ❤️ 

A z domkiem często jest tak, że im lepszy, tym dłużej trzeba czekać.... na Fafelka czeka więc gdzieś domek najlepszy z najlepszych!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2022 o 21:57, Alaskan malamutte napisał:

Miałam dzisiaj telefon z Piaseczna w sprawie Fafla. Pan mieszka sam, rozwiedziony, dwoje dzieci które razem z żoną mieszkają w Sopocie i co 2 tygodnie przyjeżdżają w odwiedziny. Dzieci w wieku 10 i 12 lat. Dom z ogrodem. Pan miał psy w typie Fafla, jeden mix colli, drugie takie owczarkowate puchate, tez adoptowane. Ostatni umarł w wieku 17 lat. Pan wspominał coś o fundacji pani Zalewskiej? Pan jest ekonomistą, wykładowcą na SGH, sporo czasu spędza w domu pracując zdalnie. 

Trochę pogadaliśmy....

Czy będzie ciąg dalszy?  Nie wiem....

 

Fundacja Dzieciom zdążyć z pomocą to fundacja założona przez D. Zalewsą

Link to comment
Share on other sites

Fafel jest miłym, wrażliwym i typowo domowym psem. Na pewno gdzieś jest ten  przeznaczony mu dom.

Wstawienie łóżka do pokoju niewiele wpłynęło na Greya, za to bardzo przypadło do gustu Faflowi. Teraz jest psem łóżkowym.  Oczywiście Fafel zalega na środku jak sfinks, nie ma jakiegos skromnego spania w nogach 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...