Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Dnia 1.11.2022 o 16:55, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo proszę osoby, które robiły ogłoszenie na OLX Fafelkowi o wypromowanie!!!

Zwrócę pieniążki!!!!

Mam akurat od dzisiaj rabat. Zaraz wyróżnię. Teraz na dogo jestem nieregularnie, na raz przeglądam maks z dwa wątki... taki czas, że nie wiem jak się nazywam...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 20:58, dwbem napisał:

Ja jestem cierpliwa ale chyba po dziesiątym durnym telefonie bym nie wytrzymała. Głupota ludzka przekracza wszelkie granice.

Niestety i to nie tylko w kwestii adopcji psów, a we wszystkich tematach. Może jestem nietolerancja, ale nie znoszę głupich, tępych i prymitywnych ludzi .

Link to comment
Share on other sites

Gabi79  w stu procentach się z tobą zgadzam, nie cierpię głupoty, tępoty, bezmyślności. Najgłupszy pies jest mądrzejszy od niektórych dwunogów.  Dlatego jestem pełna podziwu dla waszej cierpliwości do tych debilnych telefonów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2022 o 19:49, Alaskan malamutte napisał:

Z ogłoszeń martwa cisza...nawet durnych telefonów nie ma....Udostępniłam na fb...

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić...😪

A może w ogłoszeniu jest jakieś sformułowanie, które ludzi stopuje, a którego nie zauważamy? Bo naprawdę nie rozumiem tej ciszy.. Psiak jest przecież prześliczny! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2022 o 21:32, agat21 napisał:

A może w ogłoszeniu jest jakieś sformułowanie, które ludzi stopuje, a którego nie zauważamy? Bo naprawdę nie rozumiem tej ciszy.. Psiak jest przecież prześliczny! 

 

Dnia 8.11.2022 o 19:49, Alaskan malamutte napisał:

Z ogłoszeń martwa cisza...nawet durnych telefonów nie ma....Udostępniłam na fb...

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić...😪

A może zbierz na 1 stronie  wszyskie linki do ogłoszeń.  Łatwiej będzie je przejrzeć i może coś doradzić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2022 o 22:28, Alaskan malamutte napisał:

Mari23, proszę podmień zdjęcia w ogłoszeniu. 🙏

Na str 17 i 18 wątku jest przepiękna sesja zdjęciowa Fafelka. 

Podmieniłam ( trochę przycięłam, żeby się nie czepiali ;))  i wypromowałam na miesiąc przecudnego kudłacza, u mnie Carlo:

https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-kudlacz-carlo-szuka-domu-CID103-IDPLd3e.html?bs=olx_pro_listing

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...