Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Zaglądam i cieszę się z zainteresowania Fafelkiem, tym że w trudnej sytuacji pojawilo się tyle osób do pomocy. 

Sam obiekt zainteresowania nadal jest aniołkiem, tylk po tym, co ostatnio przeszedł, jak coś energicznie robię i mówię głośno,to bardzo drży.

Szelki myślę, że najlepsze takie ,jak pokazła Alaskan, ale nie miałam go jak zmierzyc, bo do tego trzeba dwie osoby. Jak tylko uda mi się zrobić, to zaraz dam znać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 12:46, limonka80 napisał:

Ja też bardzo się cieszę, że Cudny zostaje u Jaagi 🙂 

Mimo Twoich starań nie miał szczęścia, a taki fajny z niego pies, ma takie mądre, dobre spojrzenie, widać że to wrażliwy psiak, taki jak Nuukcia - potrzebuje dużo bliskości i serca.  

Za to od teraz jego zła passa się odwróci 🙂 

A ten histeryczny DT - ludzie nie przestają mnie zadziwiać 😕 

Ale nie ma tego złego ... Fafel rozpoczął nowe życie  😃 

Jeśli serio traktować powiedzenie, że "wszystko dzieje się po coś".... to ostatnie wydarzenia były po to, by nasz Fafel trafił tam, gdzie powinien trafić od początku - do Jaagi. Aż mnie złapał ból w klatce piersiowej, jak czytałam kolejne posty... i ufff... ❤️❤️❤️ 

Dzisiaj Dzień Chłopaka podobno.... a ja napiszę: Dziewczyny, kocham Was!!!

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dzis juz jest znacznie lepiej. U nas jest bardzo zimno, mokro i wietrznie, ale słonecznie. W Fafla wstąpiła energia. Dzis nie chodzil na porannym spacerze tylko biegał. Jeszcze drży i trochę ziaja, jak coś się dzieje, ale nie tak jak po przyjeździe. 

Jutro grooming 😀

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 09:30, Jaaga napisał:

Dzis juz jest znacznie lepiej. U nas jest bardzo zimno, mokro i wietrznie, ale słonecznie. W Fafla wstąpiła energia. Dzis nie chodzil na porannym spacerze tylko biegał. Jeszcze drży i trochę ziaja, jak coś się dzieje, ale nie tak jak po przyjeździe. 

Jutro grooming 😀

On się otworzy,   On z tych wrażliwych, dlatego domek musi być szyty na miarę. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 11:07, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga, potrzebna smycz dla Fafelka?

Nie, ma smycz i mam ich sporo. Tylko szelki tego rozmiaru od Lindy psy mi zniszczyły, a byl to model z Huntera, którego juz nie ma i jakoś nie zdecydowałam się na inne. Szelki różne tez mam, ale raczej wieksze lub mniejsze, a jemu i tak przydadzą się  własne. Andrzej leży plackiem. Postaram się zmierzyć Fafla, jak tylko damy radę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2022 o 11:29, Jaaga napisał:

Nie, ma smycz i mam ich sporo. Tylko szelki tego rozmiaru od Lindy psy mi zniszczyły, a byl to model z Huntera, którego juz nie ma i jakoś nie zdecydowałam się na inne. Szelki różne tez mam, ale raczej wieksze lub mniejsze, a jemu i tak przydadzą się  własne. Andrzej leży plackiem. Postaram się zmierzyć Fafla, jak tylko damy radę. 

Poczekam spokojnie na wymiary. Wtedy zamówię mu szelki.

Czekam na zdjęcia po SPA. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dać znac, co do rozliczeń za cudnego Fafelka, bo nie ustaliłysmy z tego z Alaskan w emocjach całej akcji zabierania psa z szopki,gdzie wisiał uwięziony na smyczy. Fafel jest sporym psem,  do tego w domu dość kłopotliwy ze względu na sypanie sierści i nanoszenie wszystkiego ze spacerów. Myslę, że rozliczenie 14 zł za dobę plus karma będzie w porządku?

Z Alaskan jestesmy w kontakcie, ale tu też napisze. Fafel to naprawdę fajny i w zachowaniu bezproblemowy psiak. Jest bardzo spokojny, akceptuje róznych ludzi. Dzis wyprowadzała go moja młodsza córka,więc był trochę zdezorientowany, ale dał sie jej zapiąć i grzecznie wyszedł na smyczy.Ucieszył się na mój widok na zewnątrz. Juz daje się wytarmosić i przytulać. jest niesamowicie cichy. na spacerach już biega, jest zainteresowany otoczeniem, ale szuka mnie wzrokiem i reaguje na imię. Do domu niezmiennie sam z wielką chęcią  wraca. 

Mąż jest chory i musieliśmy przenieśc pielęgnację na czwartek, bo nie dał rady dzwignąć się z łożka i prowadzić auta. Po pielęgnacji wstawię zdjęcia i warto ruszyć z ogłoszeniami. Fafelek nie jest wycofany czy lękliwy. to super domowy pies, tylko potrzebuje spokojnego domu i ciut czasu na pokochanie opiekunów.

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2022 o 10:01, Jaaga napisał:

Chciałam dać znac, co do rozliczeń za cudnego Fafelka, bo nie ustaliłysmy z tego z Alaskan w emocjach całej akcji zabierania psa z szopki,gdzie wisiał uwięziony na smyczy. Fafel jest sporym psem,  do tego w domu dość kłopotliwy ze względu na sypanie sierści i nanoszenie wszystkiego ze spacerów. Myslę, że rozliczenie 14 zł za dobę plus karma będzie w porządku?

Z Alaskan jestesmy w kontakcie, ale tu też napisze. Fafel to naprawdę fajny i w zachowaniu bezproblemowy psiak. Jest bardzo spokojny, akceptuje róznych ludzi. Dzis wyprowadzała go moja młodsza córka,więc był trochę zdezorientowany, ale dał sie jej zapiąć i grzecznie wyszedł na smyczy.Ucieszył się na mój widok na zewnątrz. Juz daje się wytarmosić i przytulać. jest niesamowicie cichy. na spacerach już biega, jest zainteresowany otoczeniem, ale szuka mnie wzrokiem i reaguje na imię. Do domu niezmiennie sam z wielką chęcią  wraca. 

Mąż jest chory i musieliśmy przenieśc pielęgnację na czwartek, bo nie dał rady dzwignąć się z łożka i prowadzić auta. Po pielęgnacji wstawię zdjęcia i warto ruszyć z ogłoszeniami. Fafelek nie jest wycofany czy lękliwy. to super domowy pies, tylko potrzebuje spokojnego domu i ciut czasu na pokochanie opiekunów.

Jak najbardziej się zgadzam na cenę. 

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia po SPA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...