Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

On by się tam nie odnalazł. Świetnie, że zostaje.

Zdjęcia z wyłażącą wełną nie do ogłoszeń, ale warto jedno pokazać, żeby potencjalny DS wiedział, jakie są skutki zaniedbania sierści, i wziął to pod uwagę przy decydowaniu. Można jakoś ładnie napisać, że pies ma przepiękną szatę pod warunkiem, że się o nią dba.

Ja na przykład nie cierpię czesać.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 29.09.2022 o 10:19, Alaskan malamutte napisał:

Fafel zostaje u Jaagi. 🥰

Ja też bardzo się cieszę, że Cudny zostaje u Jaagi 🙂 

Mimo Twoich starań nie miał szczęścia, a taki fajny z niego pies, ma takie mądre, dobre spojrzenie, widać że to wrażliwy psiak, taki jak Nuukcia - potrzebuje dużo bliskości i serca.  

Za to od teraz jego zła passa się odwróci 🙂 

A ten histeryczny DT - ludzie nie przestają mnie zadziwiać 😕 

Ale nie ma tego złego ... Fafel rozpoczął nowe życie  😃 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 12:40, rozi napisał:

On by się tam nie odnalazł. Świetnie, że zostaje.

Zdjęcia z wyłażącą wełną nie do ogłoszeń, ale warto jedno pokazać, żeby potencjalny DS wiedział, jakie są skutki zaniedbania sierści, i wziął to pod uwagę przy decydowaniu. Można jakoś ładnie napisać, że pies ma przepiękną szatę pod warunkiem, że się o nią dba.

Ja na przykład nie cierpię czesać.

No ja uwielbiam kudłacze, lubię czesać i pielęgnować..Nawet koty mam kudłate 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że jesteście u Fafla. Wątek odżył😊 

Powoli łapię równowagę. 

Dla mnie od wczoraj nic nie było ważne, tylko Fafel. A jak zobaczyłam filmik na którym pies spaceruje po ulicy...to wpadłam w histerię. Instruowałam co maja zrobić...Szczęście w nieszczęściu że Fafel nie pobiegł na oślep przed siebie tylko krążył wokół posesji.....

Telefon rozgrzany do czerwoności....

Jaaga, Aska7, Ewa Marta, Tola, Ellig❤️ ❤️❤️❤️❤️

No i niezastąpiona Ania P z Mysłowic, która bez wahania zgodziła się odebrać Fafla i zawieźć do Jaagi

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 13:06, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę że jesteście u Fafla. Wątek odżył😊 

Powoli łapię równowagę. 

Dla mnie od wczoraj nic nie było ważne, tylko Fafel. A jak zobaczyłam filmik na którym pies spaceruje po ulicy...to wpadłam w histerię. Instruowałam co maja zrobić...Szczęście w nieszczęściu że Fafel nie pobiegł na oślep przed siebie tylko krążył wokół posesji.....

Telefon rozgrzany do czerwoności....

Jaaga, Aska7, Ewa Marta, Tola, Ellig❤️ ❤️❤️❤️❤️

No i niezastąpiona Ania P z Mysłowic, która bez wahania zgodziła się odebrać Fafla i zawieźć do Jaagi

 

Ja piórkuje, jak on wyszedł, to raz.

Po drugie pies zwiał, to co się robi? Idzie i namawia do powrotu, a nie filmiki kręci.

To idioci jacyś.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mądrala, stał grzecznie, nie uciekał. Cudny jest, naprawdę.

Nie wiem, jak można zaoferować DT, a potem wydzwaniać do kogoś o 3 nad ranem, że się go już nie chce.

Chyba trzeba być pozbawionym wszelkich pozytywnych uczuć.

Dobrze, że tamten rozdział już zamknięty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 10:19, Alaskan malamutte napisał:

Fafel zostaje u Jaagi. 🥰

Ojeju 🙂 jak się cieszę 🙂 Dziękuje Wam i Jadze, że się zdecydowałyście na taki krok. A właściwie na Stop :)

Bardzo jakoś wpadła mi do żołądka jego sytuacja 😕

50 zł zapisz deklaracji. Od pierwszego dnia października przyjdzie kasaka. I niech mu się w końcu poszczęści.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 16:16, uxmal napisał:

Ojeju 🙂 jak się cieszę 🙂 Dziękuje Wam i Jadze, że się zdecydowałyście na taki krok. A właściwie na Stop 🙂

Bardzo jakoś wpadła mi do żołądka jego sytuacja 😕

50 zł zapisz deklaracji. Od pierwszego dnia października przyjdzie kasaka. I niech mu się w końcu poszczęści.

 

Nie mam lajków..

Pięknie Ci dziękuję🥰 💐

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 16:20, uxmal napisał:

mam jeszcze jakieś kosmetyki na bazarek to jak się ogarnę to wystawię. Bo moje ubrania nie pójdą 😄

Baardzo się przyda. Zwłaszcza że Jaaga umawia go do SPA.  Karmę ma, worek zakupiony pojechał razem z nim. ZEA dała puszki, miseczkę i zabawki. Trzeba też kupić mu szelki. Jaga wymierzy porządnie. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 17:26, Alaskan malamutte napisał:

Baardzo się przyda. Zwłaszcza że Jaaga umawia go do SPA.  Karmę ma, worek zakupiony pojechał razem z nim. ZEA dała puszki, miseczkę i zabawki. Trzeba też kupić mu szelki. Jaga wymierzy porządnie. 

 

Mam szelki! Led takie świecące, ale nie trzeba włączać. Bardzo porządne, dwa rozmiary, kupione u eszy

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...