Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Dnia 20.08.2022 o 22:29, Aska7 napisał:

Zdjęcia - porażka. Co to to jest ? Puchaty ratlerek ? Ten pies ma takie łapki przy całej reszcie ?

hahaha :) Asiu, potrafisz jednym trafnym słowem rozbawić nawet ledwie żywą po chorobie ciotkę 😉 jesteś niesamowita! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 20:41, Alaskan malamutte napisał:

Za pobyt w sierpniu zapłaciłam 403zł.

Onaa chciała odwiedzić Cudnego, zrobić kilka zdjęć, ale niestety.....Pani nie pasuje w weekend tylko w tygodniu...Niestety, Onaa pracuje do 18....bez sensu jechać  wieczorem....

Coś pod "górkę' ma ten kudłacz....😪

 

Los musi się w koncu odmienić na lepsze...

Link to comment
Share on other sites

Info od p. z hoteliku:

Jest gotowy do adopcji, ale na początku będzie potrzebował więcej czasu żeby zaklimatyzować się w nowym miejscu i zaufać nowemu człowiekowi. Jak go wołam to przyjdzie, pozwoli się pogłaskać ale pierwszy dotyk go zawsze stresuje. Jest cichy, spokojny i zawsze z boku. Boi się ludzi których nie zna. Dużym plusem u niego jest całkowity brak agresji do ludzi i innych psów. Na smyczy idzie ale jak się wystraszy to staje i się cofa ale nie ciągnie i nie szarpie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 13:33, Aska7 napisał:

Wyróżniłam

Widziałam właśnie info na mailu, ale pierwszy raz mam takie ogloszenie, ze pies śliczny, mlody, adopcyjny, a nie ma zainteresowania. Nawet z wyróżnieniem, po tym całym czasie są jedynie 64 wejścia i ani jednego wziętego telefonu. Starutki Wiktor czy Andżela mają kilkakrotnie więcej wejść i wzięty numer.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 12:56, Jaaga napisał:

Zrobiłam mu olx na Katowice. Niestety, nie wyrózniłam, bo dostałam znizke tylko na odświeżenie starych ogłoszeń, nie na nowe. 

https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-puchaty-rudy-pies-o-bursztynowych-oczach-adopcja-CID103-IDQQFmq.html?bs=olx_pro_listing

A może zmienić to zdanie o korekcie chodzenia na smyczy? Z ostatnich informacji z hotelu wynika, że jak się przestraszy, to staje, ale na smyczy chodzi?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 10:53, Ewa Marta napisał:

A może zmienić to zdanie o korekcie chodzenia na smyczy? Z ostatnich informacji z hotelu wynika, że jak się przestraszy, to staje, ale na smyczy chodzi?

Bardzo dobry pomysł, bo chodzenie na smyczy u dużego psa ma dla ludzi znaczenie. Tylko on ma mało zdjęć i przy zmianach w ogłoszeniu, będzie ono sprawdzane i mogą pousuwać. Nawet zdziwiłam się, że moje ogloszenie przepuścili z tymi samymi fotkami. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...