Jump to content
Dogomania

Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!


Recommended Posts

Dnia 4.12.2022 o 11:33, Isiak napisał:

Ja też! On tak chwyta za serce, jak chwytała Cudna! I jeszcze Agat jest dla mnie takim wyjątkowym piesiem. Oby też szybko znalazł cudowny dom.

To prawda, Agat też jest bardzo fajnym i ujmującym psiakiem. Wierzę, że też trafi mu się podobna rodzina. 

A teraz czekamy na relację z podróży Fafla i jego pierwszych chwil w nowym domu. Takie wieści to są takie super-wieści, na które czeka się najbardziej na każdym wątku! 😍

Link to comment
Share on other sites

Nie bez powodu Fafel czekał tyle na dom :) Trafił najlepiej, jak tylko pies mogłby trafić. Oczywiście jak zwykle był niepewny, ale i tak dzielny i nawet brał smaczki. Państwo ze świetnym podejsciem, cała rodzina. Fafel ma swoją obrożę i u nas załozone szelki, które mu państwo przywieźli. Tak się martwiłam wcześniej, jak on sobie gdzieś poradzi, jak nowy dom zaakceptuje jego wrażliwość i sierść,. Teraz jestem spokojna o wszystko. Rewelacja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 15:47, agat21 napisał:

Ależ dzień! Zaczarowany pies, o którego tak mało ludzi pytało doczekał swojej Rodziny! 😃Asiu, chyba celebrować będziesz do późnej nocy! 😉🍾

Agatko, jak tylko dostanę info, że już są w domku, to zacznę świętować. Tak, do późnej nocy!!

                                             Zobacz obraz źródłowy

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Fafel ma dom!!!! Cudowny dom!! Zamieszkał w Warszawie. Uwięziona za kratami psia dusza...Pomóżmy pięknemu kudłaczowi zmienić swój los!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...