Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 4.12.2022 o 19:00, Tyśka) napisał:

Mam dzisiaj rabat 60% na wyróżnienia ogłoszeń. Miesiąc kosztuje 9,97zł. Czy wyróżnić

Nie wiem, czy Limonka80 zagladnie tu, ale proszę wyróżnij, dam Jej znać. Bez wyroznień nie ma szansy znaleźć domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 19:00, Tyśka) napisał:

Mam dzisiaj rabat 60% na wyróżnienia ogłoszeń. Miesiąc kosztuje 9,97zł. Czy wyróżnić

Moje wyróżnienie akurat się kończy - jest wyróżnione do 07.12, wyróżnij proszę żeby było dalej widoczne, super że będzie ze zniżką 🙂  Zaraz zwrócę, mam Twoje konto.

Dnia 4.12.2022 o 19:40, Jaaga napisał:

Nie wiem, czy Limonka80 zagladnie tu, ale proszę wyróżnij, dam Jej znać. Bez wyroznień nie ma szansy znaleźć domu.

Ja zaglądam tutaj do Szymka, sprawdzam też codziennie jego ogłoszenie, czy ktoś nie napisał,  - ale nic, nikt go na razie nie pokochał. Chyba musi chłopak trochę dłużej poczekać ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 13:26, Tyśka) napisał:

Ogłoszenie wyróżniłam wczoraj. Dziękuję za zwrot. Powodzenia, Szymusiu!

Oby, Tola też mówi ze nie ma nim żadnego zainteresowania 😞 Teraz jest zastój w adopcjach, tyle pięknych, młodszych super psiaczków. Jest chyba znowu niewidzialny dla ludzi tak, jak w schronisku był. Nikt nie chce buraska bez oka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...