Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 2.10.2022 o 17:25, limonka80 napisał:

 

Jaki Szymcio jest malutki 🙂 

 

Nie zmniejszył się;) tylko to legowiska dla dużych psów

Po wczorajszych przeglądaniach karm jestem w szoku, jak ceny poszły w górę od moich wrześniowych zakupów. Wczesniej karmiłam Britem i Joserą, jednak one już jakiś czas temu podrożały.  Kupiłam więc Boscha, który jest tańczy od nich, ale ani kupy nie są idealne, ani sierść taka jak po tamtych, a do tego cena na worku teraz też poszła w górę po min. 20-30 zł. Myslę, że w tej sytuacji warto wrócić do czegos lepszego.

Niestety, nie jestem w stanie utrzymć ceny 360 zł już z karmą. Może ktoś zasponsoruje Szymciowi jedzonko lub będę musiała podnieść cenę jego hotelowania.

Link to comment
Share on other sites

Od tego miesiąca koszt hotelowania Szymka bedzie wynosił 13 zł z karmą, czyli 390/403 w zalezności od miesiaca zamiast 360 zł. Niestety, nie jestesmy w stanie utrzymać dotychczasowych cen.

Limonko,masz pomysł na zmianę tytułu? Może ktoś zwiększy deklarację lub dorzuci choc 5z łdo utrzymania naszego jednookiego piracika?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2022 o 10:11, Jaaga napisał:

Od tego miesiąca koszt hotelowania Szymka bedzie wynosił 13 zł z karmą, czyli 390/403 w zalezności od miesiaca zamiast 360 zł. Niestety, nie jestesmy w stanie utrzymać dotychczasowych cen.

Limonko,masz pomysł na zmianę tytułu? Może ktoś zwiększy deklarację lub dorzuci choc 5z łdo utrzymania naszego jednookiego piracika?

Poproszę, może ktoś będzie mógł wspomóc Szymusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2022 o 08:38, Keyuta napisał:

Prośba o sprawdzenie, może wkradł się jakiś błąd.

Masz rację, jest błąd.

Co prawda w rozliczeniu jest ujęta wpłata wrześniowa, natomiast nie ujęłam wpłaty za sierpień -  chyba zmyliło mnie, że w lipcu są dwa przelewy dla Szymusia od Ciebie, dokonane w krótkim odstępie czasu - pierwszy 22.07.22r. i drugi 29.07.22r., obydwa na 50 zł. Myślę, że dopisując do rozliczenia kolejne wpłaty, i widząc że Twoja lipcowa deklaracja jest ujęta w rozliczeniu, nie zauważyłam że to jest drugi przelew.

Bardzo przepraszam, to oczywiście mnie nie usprawiedliwia, ale od dłuższego czasu mam sporo zmartwień i nie jestem tak skupiona jak powinnam być. Jeszcze raz dokładnie sprawdziłam wpłaty deklaracji  wszystkich deklarowiczów Szymusia i jest prawidłowo - wszystkie pozostałe wpłaty sa ujęte w rozliczeniu.

Jeszcze raz przepraszam 🌷 😔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 15:45, limonka80 napisał:

stan na 29.09.2022r.                        + 460 zł

MGOG                                             +    10 zł 

hotelowanie za    IX + karma         - 360 zł     paragon nr 000054  str. 13 

stan konta na 02.10.2022r.           +  110 zł 

Tutaj jest. Zestresowałam się, że coś znowu pominęłam 🙄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...