Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Zrobiłam dziś Szymkowi zdjęcia. Cały dzień było paskudnie, a przy zachodzie słońca rozjaśniło się. Nie widziałam w aparacie, że zdjęcia wyszły jak z użyciem jakiegoś filtru, całkiem żółte. Namęczyłam się teraz sporo, żeby coś z tych zdjęć jednak było. Waśnie  przesyłam  Limonce na maila do zmniejeszenia i wstawienia. Jeszcze miałam zdjecia domowe, ale muszę poszukać, bo przy ostatnio ciągłych zmianach sprzętu, nie mam pojęcia gdzie je umieściłam. Ot, skleroza się kłania. Jak nie znajdę, to zrobię kolejne.

Przez zdjęciami chciałam go wyczesać, to tak zaczął kłapać zębami, że odpuściłam, a on ze złości ugryzł Andrzeja, który trzymał go na rękach. Nie są to ostrzegawcze kłapnięcia, tylko takie, że jak w moją rękę nie zdązył trafić, to aż zadzwoniło od uderzenia jego zębów o siebie. Andrzeja też z całej siły uwalił.

Trzeba zrobić burzę mózgów jak go "sprzedać" w ogłoszeniu. Podkreslić jego zalety, ale też potem  jakoś poinformować o tej nietykalności.

Warto również podkreślić, że zachowuje czystość w domu, nie niszczy i super chodzi na smyczy.

Tu jedyne, które rozmiarem przeszło mi na forum

DSC02574 (1).JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2022 o 21:38, limonka80 napisał:

Tak, dziękuję, bardzo chętnie skorzystam z pomocy 🙂 Szymonek jest do adopcji, tylko muszę dopytać Jagny co i jak, a u Niej bardzo trudny czas ostatnio ...

Poczekam parę dni, mam nadzieję że w końcu będzie lepiej.

Limonko, dasz radę ogłosić Szymka lub napisać jakiś tekst do ogłoszenia na podstawie moich informacji dla Tyśki? Są zdjęcia, trzeba spróbować. Tylko jego zdecydowanie nalezy pokazywać w miejscach, gdzie jest więcej domów, przestrzeni. Nie nadaje się do miasta, bo chyba usychałby w bloku czy kamienicy, dreptając tylko na smyczy po chodnikach

. Może coś jak Opole, Gliwice? wkoło jest wiele wsi, gdzie pobudowali się miastowi. Katowice, Chorzów czy Sosnowiec odpuściłabym sobie. Spore miasta, ogromne blokowiska, w kazdym jest duże schronisko, w nich mnóstwo psów wychowanych w mieście i znających takie życie.  Naszym wiejskim gospodarzem nie bedzie większego zainteresowania. Może też Kraków? w okolicy dużo mniejszych miejscowości. Moze macie inne propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 10:43, Tyśka) napisał:

Ogłoszę i ja, trochę brakuje czasu na wszystki, z infekcji nie możemy wyjść... poproszę nr tel do kogo podać. Zrobię na Opole.

Chyba na Tolę najlepiej jako pierwszy kontakt. Własnie wysłalam jej sms z pytaniem.

Zdrowia życzę Tobie i rodzinie i tym bardziej dziękuję za pomoc. Chciałabym, żeby w końcu jakiś mniej adopcyjny pies znalazł dom, bo siedzą wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 10:51, Jaaga napisał:

Chyba na Tolę najlepiej jako pierwszy kontakt. Własnie wysłalam jej sms z pytaniem.

Zdrowia życzę Tobie i rodzinie i tym bardziej dziękuję za pomoc. Chciałabym, żeby w końcu jakiś mniej adopcyjny pies znalazł dom, bo siedzą wszystkie.

Dziękuję. Czekam aż admini dodadzą ogłoszenie. 

 

Dziękuję, przyda się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2022 o 18:09, Tyśka) napisał:

Ogłosiłam na Opole. Wykorzystałam stare zdjęcia + 2 z ostatniej sesji (aby pokazać Szymcia z boku i przy czlowieku):

https://www.olx.pl/d/oferta/kultowy-kundelek-przemadry-nieduzy-psiak-o-sercu-szefuncia-CID103-IDR2GZK.html

Nie znalazłam żadnej informacji o wadze psiaka.

ok 10 kg. Nie pamiętam dokładnie, choć byl ważony ostatnio przy operacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 19:05, agat21 napisał:

Prześliczne portrety Szymusia 🤩

Tak, bardzo ładne zdjęcia, no i model ma w sobie to coś 🙂

Dopiero teraz zauważyłam, że Dzymuś ma oryginalny nosek - mocno błyszczący środek w kształcie serca (no prawie serca 🙂) z mniej błyszczącą obwódką wokół.     

 

nosek.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...