Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 21.07.2022 o 18:40, Keyuta napisał:

Coś mi się wydaje, że zaniedbałam Szymusia i nie wpłaciłam za lipiec, czy tak ?

Dopiero teraz zobaczyłam Twoje pytanie 🙂 

Staram się uzupełniać wpłaty na bieżąco, ale dla pewności sprawdziłam - wpłaciłaś w maju za maj i czerwiec, za lipiec rzeczywiście jeszcze nie, ale przecież  lipiec wciąż trwa, więc wpłata będzie w terminie  🙂  . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie lipcowe -oplata będzie rozbita za hotelowanie i za karmę osobno. Niestety, ZUS mamy teraz naliczany od obrotu, a nie stały, więc  gdybym doliczyła do paragonu karmę, ktora kupilam i zapłaciłam podatek, to zwiększyłby się obrót i ZUS  oraz dodatkowo drugi raz musielibyśmy płacić podatek. Kwota 360 zł nie ulega zmianie, tylko paragon hotelowy wynosi 300 zł, a reszta to zwrot za zakupioną karmę i tak prosiłabym zaznaczyć we tytule wpłaty. Resized_20220731_120438(2).thumb.jpeg.f2dfe977901717c9c7927798d5ab2116.jpeg

Resized_20220731_125433.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 18:06, Onaa napisał:

Czytam , że Szymuś to dzielny psiaczek, mam nadzieję że ktoś doceni jego osobowość i da mu kochający domek, najlepiej z ogródkiem pewnie i z towarzystwem, żeby mógł doglądać swojego gospodarstwa :).

Koniecznie wlasnie z ogródkiem, on najlepiej czuje się w ogrodzie, gdzie wszystkiego doglądać i pilnuje bramy. Typowy psi gospodarz. Do domu trzeba brać go na rękach,  a rano jest pierwszy pod drzwiami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 31.07.2022 o 18:06, Onaa napisał:

Czytam , że Szymuś to dzielny psiaczek, mam nadzieję że ktoś doceni jego osobowość i da mu kochający domek, najlepiej z ogródkiem pewnie i z towarzystwem, żeby mógł doglądać swojego gospodarstwa :).

Niech Twoje słowa zamienią się w szczęśliwą rzeczywistość! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2022 o 22:33, Tyśka) napisał:

Limonko, czy ogłaszać Szymusia?

Tak, dziękuję, bardzo chętnie skorzystam z pomocy 🙂 Szymonek jest do adopcji, tylko muszę dopytać Jagny co i jak, a u Niej bardzo trudny czas ostatnio ...

Poczekam parę dni, mam nadzieję że w końcu będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie ogłoszenia, tylko ze zdjęciami nowymi kiepsko. Szymek wymienia cala sierść, a oczywiście jednoosobowo nie ma opcji go wyczesać. Nie pozwala na to. Szymek jest fajny i kontaktowy,  dopóki nic się nie chce przy nim robić.  Ma 9 lat, został w końcu zaszczepiony Vanguardem Plus 5. Jest wykastrowany, zdrowy. Nadaje się do domu z ogrodem, bo najszczęśliwszy jest luzem, kiedy może sobie gospodarzyć po swojemu. Pierwszy wychodzi z domu i wraca ostatni. Może zamieszkać z suczka lub większym wykastrowanym psem. Za to probuje dominować psy mniejsze od siebie. Do małych dzieci tez się nie nadaje. Starsze, rozsądne są jak najbardziej ok. Uwielbia glaskanie. Zaczepia wszystkich naszych gości. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 10:47, Jaaga napisał:

Rozliczenie Szymka: 31 dni po 12 zl to 372 zl. Podzielone na opiekę hotelową 270 zl oraz zwrot za karmę 6 kg 102 zł. Plus 35 zl 10.08 szczepienie wirusowką. Razem wiec 407 zł.

Zapłaciłam, 270zł hotelowanie + 137 zł karma+ szczepienie. 

A grzeczny ten mój Szymcio ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.05.2022 o 15:45, limonka80 napisał:

stan konta na 23.08.2022r   :           + 408 zł 

opłata za hotelowanie                          - 270 zł   paragon nr 00038 paragon str. 11

zwrot za karmę + szczepienie             - 137 zł paragon str. 11

Stan konta na 05.04.2022r.              +    1 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 10:50, limonka80 napisał:

opłata za hotelowanie                          - 270 zł   paragon nr 00038 paragon str. 11

zwrot za karmę + szczepienie             - 137 zł paragon str. 11

Stan konta na 05.04.2022r.              +    1 zł

Szymuś biedny jak mysz kościelna. Może zaznacz w tytule, że jest taka sytuacja, bo chyba większość zakłada, że skoro nazbierał deklaracji stałych, to ma stabilną sytuację finansową.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 10:50, limonka80 napisał:

opłata za hotelowanie                          - 270 zł   paragon nr 00038 paragon str. 11

zwrot za karmę + szczepienie             - 137 zł paragon str. 11

Stan konta na 05.04.2022r.              +    1 zł

a  moja deklaracja wrześniowa nie dotarła? 😕

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...