Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dostał antybiotyk do zwalczenia bakterii w oczodole, zeby mozna było zrobić korektę. P. doktor powiedziała, ze miał duzo szczęścia, że bez pomocy weterynaryjnej przeżył taki uraz i nie doszło do ogólnego zakażenia. Szymek nie ma lamblii, jest już odrobaczony.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 11:56, Jaaga napisał:

P. doktor powiedziała, ze miał duzo szczęścia, że bez pomocy weterynaryjnej przeżył taki uraz i nie doszło do ogólnego zakażenia. Szymek nie ma lamblii, jest już odrobaczony.

Jak Szymusiowi udało się pozostać w takim dobrym stanie ?  Aż uwierzyć trudno. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 19:53, agat21 napisał:

Dzielny chłopak! Tyle wytrzymał, tyle zniósł, jak dobrze, że stanęłaś na jego drodze limonko.. 😘

Dzielny ten mój drugi synio ...

Dopiero teraz się zorientowałam, że mam trojaczki - Tusię, Gucia i Szymcia. Tyle czasu nie mogłam się dorobić bliźniaków, młodość straciłam na bazarkach imiennych i nic, a tu nagle, - jak mówią anglicy - out of the blue - bum i trojaczki 😁 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 20:09, limonka80 napisał:

Dzielny ten mój drugi synio ...

Dopiero teraz się zorientowałam, że mam trojaczki - Tusię, Gucia i Szymcia. Tyle czasu nie mogłam się dorobić bliźniaków, młodość straciłam na bazarkach imiennych i nic, a tu nagle, - jak mówią anglicy out of the blue - bum i trojaczki 😁 

Lepiej późno niż wcale 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 20:09, limonka80 napisał:

Dzielny ten mój drugi synio ...

Dopiero teraz się zorientowałam, że mam trojaczki - Tusię, Gucia i Szymcia. Tyle czasu nie mogłam się dorobić bliźniaków, młodość straciłam na bazarkach imiennych i nic, a tu nagle, - jak mówią anglicy out of the blue - bum i trojaczki 😁 

A może będzie i czworaczek 😉😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:18, agat21 napisał:

Zobaczymy, może Jej się zmieniło? 😁

Myślę, że ma teraz inne priorytety...

Tak sobie tu żartuję, ale to tylko pozory - głowa mi pęka, cały dzień w pracy myślałam o Wikarym który nie ma deklaracji, Rudym biedaku w schronie który nie wiadomo czy wyjedzie, tych dwóch pieskach na wątku maleństw o pomoc dla których prosiła p. Magda ze schroniska ... Skąd na to brać ? Jestem z natury optymistką, ale ostatnio opadam z sił ...  

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, jak już wydaje się, że nic nie pomoże, że sytuacja jest bez wyjścia - dzieją się tutaj świetne niespodziewane rzeczy i psiaki są ratowane. Wierzę, że i teraz tak się stanie. Zobacz ile ludzi już zadeklarowało pomoc, mimo że sytuacja wokół jest coraz trudniejsza i coraz ciężej związać koniec z końcem. Ale dobrzy ludzie nawet w trudnej sytuacji pomagają. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:48, agat21 napisał:

Wiesz, jak już wydaje się, że nic nie pomoże, że sytuacja jest bez wyjścia - dzieją się tutaj świetne niespodziewane rzeczy i psiaki są ratowane. Wierzę, że i teraz tak się stanie. Zobacz ile ludzi już zadeklarowało pomoc, mimo że sytuacja wokół jest coraz trudniejsza i coraz ciężej związać koniec z końcem. Ale dobrzy ludzie nawet w trudnej sytuacji pomagają. 

Tak wiem, czuję to wsparcie, niedawno prosiłam o pomoc dla Szymusia, dziś dla Rudego biedaka i jaki odzew choć nikomu nie jest lekko. Ale wspólnymi siłami można góry przenosić. A Szymuś na wolności dopiero tydzień i jaki już szczęśliwy, tak bardzo bym chciała żeby Rudasek też tego zaznał ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 22:02, limonka80 napisał:

Tak wiem, czuję to wsparcie, niedawno prosiłam o pomoc dla Szymusia, dziś dla Rudego biedaka i jaki odzew choć nikomu nie jest lekko. Ale wspólnymi siłami można góry przenosić. A Szymuś na wolności dopiero tydzień i jaki już szczęśliwy, tak bardzo bym chciała żeby Rudasek też tego zaznał ...

Zazna - nie może być inaczej 🙂👍 Oby jak najszybciej się to stało

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 20:09, Jaaga napisał:

Szymek już szefuje, przywitał się z gośćmi i dał wyglaskać wczoraj i dziś również. Bardzo sympatyczny pies. Siada często przy bramie i pilnuje. Ma wtedy ogląd na obejście i wie,co się dzieje za bramą.

DSC01266 (1).JPG

DSC01159 (1).JPG

                                         🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2022 o 16:53, agat21 napisał:

Cudny, uśmiechnięty Szymulek 😀 Jak cieszą takie zdjęcia ☺️

Prawda ? 🙂 człowiek od razu też się uśmiecha  😀

Dnia 18.06.2022 o 16:53, agat21 napisał:

A ta siostra to kto? 🙂

Nie wiem, ale wyglądają jak z jednej matki 😁 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...