Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho 😄 Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho 😄 Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 12:56, agat21 napisał:

Limonko, czemu nie dajesz mi znać, że tego biedaczka wyciągasz?! On mi w głowie siedzi od kiedy zobaczyłam jego zdjęcia na wątku zamojskim. Tak się cieszę, że Ci zapadł w serducho 😄 Zapisz ode mnie 30 zł miesięcznie i od razu Ci wpłacę za kilka miesięcy, żeby już nie było odwrotu 🙂

Myślałam o Tobie, żeby do Ciebie pisać i wziąć na litość dla Szymusia :-)  ale potem pomyślałam że wcześniej czy później  ( raczej wcześniej ) i tak trafisz na wątek mojego kolejnego jednookiego syncia 😁

Bardzo dziękuję za deklarację 😘

Link to comment
Share on other sites

Wpadam tylko na chwilkę, bo znowu jesteśmy na działce i pracy niezmiennie huk. Niestety 4 sadzonki ogórków wyschły i trzeba było dokupić nowe

Ale do rzeczy, wpadłam, żeby przekazać dobrą wiadomość, Nuncek daje dla Szymusia 25,00 zł stałej. Ogromnie się cieszę i bardzo serdecznie dziekuję.

1092024760_dlaciebiebukietczerwonychr.gif.db3a98b722bf0bf2cab524d2b0d077ba.gif

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 16:32, elik napisał:

wpadłam, żeby przekazać dobrą wiadomość, Nuncek daje dla Szymusia 25,00 zł stałej. Ogromnie się cieszę i bardzo serdecznie dziekuję.

My z Szymusiem też bardzo dziękujemy 🌸 Szkoda że piesio nie wie, ilu ma przyjaciół, było by mu łatwiej wytrzymać do wyjścia ze schronu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 16:55, limonka80 napisał:

My z Szymusiem też bardzo dziękujemy 🌸 Szkoda że piesio nie wie, ilu ma przyjaciół, było by mu łatwiej wytrzymać do wyjścia ze schronu 🙂 

A już wiadomo kiedy Szymuś mógłby jechać? Je sli to gdzieś napisane, to przepraszam za gapiostwo 😕 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 09:21, limonka80 napisał:

 

Pojawiły się  informacje, że według pracownika schroniska Szymuś jest psem trudnym w kontakcie, który potrafi wystartować z zębami do innych psów jak i do pracowników ....

Prawdopodobnie jest też niewykastrowany, ponadto wymaga zabiegu oczyszczenia i zaszycia oczodołu. Wszystko to może spowodować, że czas jego pobytu u Jaagi może być dłuższy zanim będzie gotowy do adopcji.

Mam nadzieję, że nie zniechęci to deklarowiczów Szymusia do wspierania psiaka ....

Mnie te informacje nie zniechęciły do pomocy , po rozmowie z Jaagą wiem, że Jej też nie, tak że Szymuś dalej  czeka na nowe życie 🙂

 

Bardzo się cieszę; jutro będę w schronisku to zajrzę do Szymusia:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 19:20, agat21 napisał:

A już wiadomo kiedy Szymuś mógłby jechać? Je sli to gdzieś napisane, to przepraszam za gapiostwo 😕 

 

Dnia 20.05.2022 o 09:21, limonka80 napisał:

Jeszcze nie na 100%, ale prawdopodobnie w przyszłym tygodniu 🙂

 Kurtka, a mi się wydawało, że w tym tygodniu  😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...