Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Dnia 18.05.2022 o 10:59, mari23 napisał:

Mam dwie nowe, śliczne  sukienki z metkami - dziewczęca i damską, mogę przesłać na bazarek, pewnie jeszcze coś by się znalazło 🙂

Dostałam nowe fanty od Ani G-R i b-b i robię zdjęcia do nowego bazarku, a Szymuś na pewno będzie jednym z beneficjentów.  Jeśli możesz zrobić zdjęcia tych sukieneczek, ewentualnie także innych fantów, to mogę wystawić je wyłącznie dla Szymusia. A na razie spadam, robić zdjęcia właśnie  🙂     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 11:24, elik napisał:

Dostałam nowe fanty od Ani G-R i b-b i robię zdjęcia do nowego bazarku, a Szymuś na pewno będzie jednym z beneficjentów. 

Bardzo Ci Elu dziękuję ❤️ 

Bardzo dziękuję Pani Annie G-R i b-b za fanty dla Szymcia ❤️

Ja też poszukam jakichś fantów.

Link to comment
Share on other sites

Halo, halo, haloooo mili Ludkowie, Szymuś jest już za schroniskiem trzema łapinkami! 

Kochana Ania G-R daje Szymusiowi 50,00 zł stałej!

Dzięki wielkie   spacer.png     spacer.png    spacer.png

 

Kto jeszcze, no kto pomoże biedaczkowi wyjść ze schronu i zobaczyć chociaż tylko tym jednym oczkiem lepszy świat, dobrych Ludzi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 14:47, elik napisał:

Bożenko spisz proszę deklaracje, żeby było wiadomo ile jeszcze potrzebuje Szymuś, żeby cieszyć się wolnością  🙂

Spisane w pierwszym poście 🙂

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeszcze raz wszystkim wspierającym Szymusia z całego serca dziękuję🥰

Link to comment
Share on other sites

 

Pojawiły się  informacje, że według pracownika schroniska Szymuś jest psem trudnym w kontakcie, który potrafi wystartować z zębami do innych psów jak i do pracowników ....

Prawdopodobnie jest też niewykastrowany, ponadto wymaga zabiegu oczyszczenia i zaszycia oczodołu. Wszystko to może spowodować, że czas jego pobytu u Jaagi może być dłuższy zanim będzie gotowy do adopcji.

Mam nadzieję, że nie zniechęci to deklarowiczów Szymusia do wspierania psiaka ....

Mnie te informacje nie zniechęciły do pomocy , po rozmowie z Jaagą wiem, że Jej też nie, tak że Szymuś dalej  czeka na nowe życie 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiemy nawet w jakim jest wieku, ile lat żyje w schronisku i czy, jak pisała powyżej Limonka80 jest wykastrowany.

Każdy pies po opuszczeniu schroniska może się różnie zachowywać. Startowaniem z zębami do psów nie martwię się, bo moje psy nie nakłaniają do kontaktu innych, które tego nie chcą. Mniej optymistycznie podchodzę do kłapania na ludzi. Chodzi o adopcyjność. Jednak może po opuszczeniu schroniskowego boksu przestanie się czuć zagrozony i przestanie tak reagować.

Tylko Szymusiowi brakuje jeszcze 90 zł deklaracji do opuszczenia schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2022 o 09:21, limonka80 napisał:

 

Pojawiły się  informacje, że według pracownika schroniska Szymuś jest psem trudnym w kontakcie, który potrafi wystartować z zębami do innych psów jak i do pracowników ....

Prawdopodobnie jest też niewykastrowany, ponadto wymaga zabiegu oczyszczenia i zaszycia oczodołu. Wszystko to może spowodować, że czas jego pobytu u Jaagi może być dłuższy zanim będzie gotowy do adopcji.

Mam nadzieję, że nie zniechęci to deklarowiczów Szymusia do wspierania psiaka ....

Mnie te informacje nie zniechęciły do pomocy , po rozmowie z Jaagą wiem, że Jej też nie, tak że Szymuś dalej  czeka na nowe życie 🙂

 

To startowanie z zębami zapewne wynika ze strachu, on na zdjęciach wygląda na skulonego, jakby w poczuciu zagrożenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...