Jump to content
Dogomania

UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!


zulugula

Recommended Posts

Koss, zgadza się!! O psa chodziło przede wszystkim, ale inni, którzy postępują tak jak Moria, nie rozliczają się, lekceważą osoby utrzymujące psa, są karane, banowane itp. A tu co? Wyjątek?....Dzika Figo, zapomnij,że Moria się rozliczy/ co nie znaczy,że ma coś zwracać, a Rozliczyć! ?/.Nie rozliczy i się nie odezwie....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koss']AMEN.!!!! Baby - przeciez to o Farta chodziło , TYLKO o jego dobro( prawda?), a on w superaśnej kondycji !!!!!!!![/QUOTE]
Nie, nie tylko...
O Farta najbardziej, to oczywiste. I prawdę mówiąc nie spodziewałam się innych informacji - że psu się krzywda nie dzieje wydawało mi się pewne.
Ale szkoda, że po tej całej sprawie zostanie niesmak. Żeby różne rzeczy na dogo działały potrzebne jest zaufanie - inaczej się nie da.
I nie chodzi o te kilka złotych w tą czy w tamtą - chodzi o pewne zasady, o taką głupią i śmieszną rzecz jak przyzwoitość.
Postawa " a ja się z wami nie rozliczę, bo się na was obrażam i co mi zrobicie"...cóż, nic nie zrobimy. Nie można zmusić Morii, żeby się rozliczyła.
Za brak rozliczenia nie grozi jej tak naprawdę nic, poza banem, ale to nikomu nie pomoże a zaszkodzi innym osobom, które stracą możliwość monitorowania "swoich" psów, powierzonych Morii.
A ja z głębokim niesmakiem wyciągam z tej sytuacji przykrą lekcję - zero zaufania, wszystko na piśmie.
Bo nagle ktoś się na mnie obrazi o nie wiadomo co i odmówi udzielania jakichkolwiek informacji.
Dla mnie [B]sytuacja jest zakończona ale nie wyjaśniona.[/B]
Nie spodziewam się, że kiedykolwiek wyjaśniona zostanie.
Fart jest psem Morii, nie potrzebuje już naszej pomocy.
Dla mnie EOT - a niesmak pozostaje...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mitsune 1/2

Jedynym waszym sukcesem po roku pobytu psa w hotelu było przeniesienie psa do drugiego hotelu.
Uważacie, że Moria jest nie w porządku i pozostał wam niesmak ?
A kto wydzwania do ludzi i wygaduje różne rzeczy?


A tu cytacik o przeprosinach... skoro same uznałyście parę dni temu że jest mu dobrze i jest wykastrowany to teraz jaki macie problem ..

Nie wyszło na wasze to teraz zróbmy na złość Mori i dajmy jej bana ...
No o to wam cały czas chodzi żeby zrobić na złość ..o psa chodziło może z 20 stron temu ...

Dobranoc


[quote name='Florentynka']Na dogo jest już aż nadto wątków pełnych bardzo paskudnych rzeczy - jadu, złych emocji i oskarżeń.
Często jest tak, że wątki i informacje które się na nich pojawiają są dla osób w ten czy inny sposób zainteresowanych danym psem jedynym sposobem na dowiedzenie się czegokolwiek o jego losach.
Siłą rzeczy, często nie znając się osobiście udzielamy sobie pewnego rodzaju kredytu zaufania - wierzymy wzajemnie w swoje słowa ( których nie jesteśmy w stanie zweryfikować) i w swoje dobre intencje. Kiedy pojawiają się niejasności mogą pojawiać się konflikty. Apeluję o to, żeby wszyscy tu obecni postarali się zażegnać ten konflikt i wyjaśnić niejasności.
Moria, postaraj się, proszę, zrozumieć osoby które łożą na utrzymanie psa i chcą mieć o nim informacje - mają do tego prawo!
Może czujesz się dotknięta, urażona, niesłusznie o coś oskarżana. Jest tylko jedno wyjście. Wyjaśnić tą całą sytuację!
Przecież jeśli wszystko jest ok to po co budować tajemniczą i pełną napięć atmosferę?
Zapewniam, że jeśli sprawa zostanie wyjaśniona klarownie to wyjdzie to wszystkim na dobre.

Proszę - pokaż psa, napisz co z nim.
Adoptujesz go, by go uchronić przed długą podróżą? Psy nieraz dalej jeżdżą, więc ten argument mnie nie przekonuje.

Nie snuję żadnych przypuszczeń, nikogo o nic nie oskarżam, nic nie sugeruję - ale obiecuję, że pierwsza Cię przeproszę jeśli którekolwiek z podejrzeń jakie tu na wątku padły okaże się niezgodne z prawdą.

Jeszcze raz proszę - spróbujmy się zachowywać jak rozsądne osoby, wyjaśnić sytuację i oczyścić atmosferę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mitsune 1/2']Jedynym waszym sukcesem po roku pobytu psa w hotelu było przeniesienie psa do drugiego hotelu.
Uważacie, że Moria jest nie w porządku i pozostał wam niesmak ?
A kto wydzwania do ludzi i wygaduje różne rzeczy?


A tu cytacik o przeprosinach... skoro same uznałyście parę dni temu że jest mu dobrze i jest wykastrowany to teraz jaki macie problem ..

Nie wyszło na wasze to teraz zróbmy na złość Mori i dajmy jej bana ...
No o to wam cały czas chodzi żeby zrobić na złość ..o psa chodziło może z 20 stron temu ...

Dobranoc[/QUOTE]

Nikt nie robi nikomu na złość.
Każdy jest równy, dlaczego Moria ma być równiejsza i bana nie dostać, za to co jest jej obowiązkiem i nie tylko jej, a każdego dogomaniaka.
Ban to zbura, nic nie znaczący gest, a jednak symbol, mówiący o tym, że regulamin traktuje wszystkich rowno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mitsune 1/2']To czemu nie piszecie do admina .. niech banuje ...[/QUOTE]

Ja płaciłam dobrowolnie na Farta 50,00 m-cznie i byłam psem zainteresowana, ale nie znoszę bezszczelności takich osoób jak Mitsune no i buty Mori, bo inaczej tego nazwać nie można! Płace w tej chwili na 5 psów, skończe to i na dogo więcej nie zajrzę. Nie pozdrawiam takich jak Mitsune

Link to comment
Share on other sites

szkoda, ze tak to się kończy. Fart szczęśliwy- to było jasne. Szkoda, ze nie ma rozliczenia. Osobom wpłacającym to się zwyczajnie nalezy. jak w sklepie paragon. I nie ma tu nic do rzeczy, czy kupujący i pani przy kasie lub świadcząca usługi się lubią czy tez nie. Ban nie jest rozwiązaniem. Stracą na tym inne psy.

Link to comment
Share on other sites

Elkate, daj spokój.Nie pisz tak.Ja zapłaciłam za operację Farta i 30zł miesięcznie, ale zrobiłam to dobrowolnie i nie zwątpię w dogo, bo jest tu więcej uczciwych i dobrych osób niż tych odwrotnie. Nie wiem co się stało z Morią,że tak postąpiła.Z pewnością jest dobrym i uczciwym człowiekiem, o czym tutaj wiele ciotek pisało.Chyba chwilowo miała zły okres, może problemy zapętliły się za bardzo.Przecież do tej pory pomagała potrzebującym zwierzakom małym i dużym.
Niewatpliwie źle się zachowała, ale nie chce mi się wierzyć,że chce być skreślona na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, co napisałam wyraźnie - ban nie jest rozwiązaniem, bo w ten sposób utrudnimy tylko życie innym osobom, które mają psy w hoteliku Morii.
Takie rozwiązanie ( ban dla Morii) było proponowane przez jednego z modów - bo tak się dzieje w przypadku braku rozliczeń - ale podjęto decyzję, żeby tego nie robić, z powyżej wspomnianych powodów.
Dla mnie ta sprawa pozostanie rozwiązana, ale nie wyjaśniona. No chyba, że Moria się odezwie i wytłumaczy o co w tym wszystkim chodziło.
Może i to jest najlepsze rozwiązanie dla Farta - szkoda tylko, że w takiej atmosferze i w ten sposób.

A rzecznik prasowy, zanim kogokolwiek zacznie skłaniać do przepraszania za cokolwiek, powinien odszczekać swoje prostackie wulgaryzmy pod adresem osób wypowiadających się na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dałam prowokujący wpis Mitsune. Wcale nie chcę banować Mori, nigdy też nie napisałam, że wątpię w uczciwość Mori. Ale w poście Farta Moria pokazała- "co mi zrobisz", a Mitsune to dając takie wpisy leczy swoje kompleksy. Ja piszę w swoim imieniu - tutaj odczułam bardzo, bardzo wyrażnie "masz miękkie serce miej twardą d..." Koniec

Link to comment
Share on other sites

Guest Mitsune 1/2

Chętnie zobaczę te wulgaryzmy ... może cytaty jakieś?

Nie wiem jak wy ale ja nie szczekam i sobie wypraszam.

"rzecznik prasowy" ja się tak nigdy nie nazwałem...

Przykre że pisze jak jest a słyszę o bezczelności z mojej strony.

Skoro pisałaś o przepraszaniu to co ?.... wypierasz się teraz tego ?

Coś mi się wydaje że już było z 20 razy pisane na co zostały przeznaczone pieniądze ...

Może jak będę pisał w takiej formie to będzie łatwiej zrozumieć?

Link to comment
Share on other sites

Florentynko, Moria się nie odezwie,bo jej najzwyczajniej wstyd.
Elkate, masz prawo wyrażać swoje zdanie, oczywiście Cię rozumiem, czuję się tak samo.Staram się jednak jak mogę, przekonywać sama siebie, że te złe rzeczy, które mnie spotykają ze strony innych ludzi, to kwestia jenorazowych "wybryków" chwili, emocji, beznadziejnych sytuacji...Wtedy czuję się lepiej...Przecież ludzie nie są źli do szpiku kości, czasem tylko źli chwilowo, jednorazowo....

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak-nie mam czasu czytania całego tematu, ani nawet kawałka. Znam tylko sytuację z opowieści bardzo skrótowych.
Zawodowo jestem lekarzem weterynarii i pracuję w Inspektoracie Weterynarii w Olsztynie na stanowisku Starszego Inspektora ds. ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, co rozszyfruję na prostszy język-zajmuję się dobrostanem zwierząt.
Jak niektórzy wiedzą hoduję również sznaucerki miniaturowe, więc pojęcie na temat psów mam tak?
Z hotelem Amicus zetknęłam się niedawno i powiem Wam, ze jestem ZACHWYCONA!!!Moje psiaki dałam na tydzień tam, psiaki miały tak rewelacyjne warunki, że warto było jechać te ponad 100km , żeby takie miały!Mam przecież hotel psi w Olsztynie, wyszło by taniej i bliżej, ale tu by psy siedziały ciągle w kojcach. U Pani Wioletty psy miały olbrzymią przestrzeń do biegania (ogrodzoną bardzo szczelnie, co sprawdziłam przed wyjazdem możecie być tego pewni), to ja zaproponowałam klatki dla moich zwierząt i pani Wioletta była bardzo zdziwiona, że u niej psy w klatkach nie siedzą i jak ja mogę nawet takie rzeczy proponować. Ponieważ w umowie jest, że za szkody płaci właściciel zwierzaka to jednak znając swoje dzieciaki poszłyśmy na kompromis i na noc miały być zamykane do klatek;-)
Co do dobrostanu jakichkolwiek zwierząt tam ja nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Może komuś jedynie przeszkadzać, ze na podwórku jest wszystko, ale nie ma żadnych przedmiotów mogących spowodować zranienie jakiegokolwiek zwierzaka.
Jak przyjechałam po swoje suki to 2 i owszem nie odstępowały mnie ani na krok, ale Santina przyszła się przywitała i poszła w długą się bawić z pozostałymi psami. To chyba o czymś świadczy?;-)))
Co więcej pani Wioletta jak pierwszy raz do niej zadzwoniłam to się od razu zapytała jak się suki nazywają. No pokażcie mi taką jeszcze osobę, co się o to zapyta?widać od razu, że lubi zwierzaki. A to, że na podwórku jest wszystko to gwarantuję Wam psom sie to podoba. Moje były przeszczęśliwe jak mogły wbiec do stajni i się pobuszować w boksach po koniach, no rewelacja dla psa! Stały dostęp do wody mają wszystkie zwierzęta.
Co do samego Farta. Pokazano mi go i pies podobno jest po mega przejściach. Nie widać tego. Jest szczęśliwy, ufny , łasi się, w super kondycji!!!A co najważniejsze jest WYKASTROWANY!!!
własnoręcznie sprawdziłam brak obu jąder.
Coś jeszcze?
Nie włażę już od wieków na dogo, brak czasu, ale jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie Farta to zapraszam. Podobno do mnie już ktoś dzwonił w tej sprawie?Nie jest to prawdą, z nikim nie rozmawiałam o Farcie ani o hotelu, ale bardzo chętnie porozmawiam.
Mój numer telefonu 504 067 626
pzdr
krysia
Aha, bo podobno padł pomysł przeniesienia Farta do innego hotelu. aaaaa...po co????
jak już to do ostatecznego domku, ale do innego hotelu jak pies się już przywiązał i czuje się tam wprost rewelacyjnie???kto to wymyślił?ma ta osoba sumienie w ogóle???

Link to comment
Share on other sites

Zaglądając na ten wątek, wcale nie czuję się szczęśliwa, a wręcz mocno przygnębiona... Piekny, młody pies, bez problemów emocjonalnych -jak się okazuje, a przez pełny rok nie miał szans na domek, ponieważ byłyśmy karmione banałami, że nie może mieszkać z innymi zwierzetami, dziećmi, facetami... Porażka! Jestem pewna, że od dawna miałby cudowny domek, w którym czułby się tym najwazniejszym i co istotne "chcianym" pupilkiem. Nie potrafie też zrozumieć, dlaczego Moria mając tak dobrze prosperujący hotel, nie chce zwrócić pieniędzy, które mogłyby posłużyć innym zwierzakom w duzej potrzebie... Absurdalna sytuacja! I nie dziwię się, że osoby, które przekazywały na Farta pieniądze czują niesmak i złość. Wiem (z priva), że wiele z tych osób ma własne problemy finansowe. Nie wycofywali tych wpłat jedynie dlatego, że chcieli pomóc Fartowi. Wierzyli, że idzie to na słuszny cel. Przez takie sytuacje jestem pewna, że niejedna osoba przekazująca pieniądze (nie tylko na Farta), mocno się zastanowi, czy warto. Może się przecież okazać, że odejmując sobie, dokłada nie do zwierzaka, lecz do czyjejś kieszeni...

Czy ktoś może wkleić zdjęcia Farta z wizytu adopcyjnej + fakturę za kastrację?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mitsune 1/2

PANI weterynarz jak sama nazwa wskazuje będąc kobietą nie widziała reakcji psa na mężczyzn... to chyba jasne więc wymyśla sobie pani znowu że to kłamstwo....
Po drugie DOROSŁA PANI weterynarz nie widziała wyżej wspomnianego psa w towarzystwie dzieci więc skąd wniosek że takowe on toleruje?
Skąd wniosek że toleruje inne zwierzęta skoro podczas wizyty PANI weterynarz pies był prowadzony na smyczy i nie miał możliwości się "wykazać"?

Pani czyta między wierszami coś czego wcale tam nie ma?
Czy po prostu uparcie nagina fakty po to by nie przyznać iż psu jest mimo wszystko dobrze i jest szczęśliwy?

Wiem jak Fart zachowuje się w stosunku do mężczyzn bo sam nie raz musiałem przed nim uciekać...

Prucz państwa psów na terenie hotelu znajdują się inne porzucone przez ludzi zwierzęta, wybudowanie "willi na Hawajach" za cene 300zł w warunkach gdy ponad 10 psów prosi o jedzenie niestety droga pani choćby nie wiem co tam pani sobie myślała jest niemożliwe.
Taka jest główna zasada hotelu by zwierzęta które mają szczęśliwy dom wspomagały tym którym kiedyś było gorzej.

Ponieważ hotel nie otrzymał umowy adopcyjnej psa Farta, ani należności za jego pobyt w hotelu za miesiąc kwiecień i maj, została wystawiona faktura na kwotę 600zł. Płatne do 7 dni od dnia wystawienia faktury.
Pragnę również poinformować iż wg regulaminu Hotelu dla zwierząt "W przypadku nie uiszczenia opłaty w wyznaczonym terminie, zwierzę przechodzi na własność przyjmującego".

DO ADMINISTRATORA
-proszę o zdyscyplinowanie pań na tym wątku.
Według regulaminu portalu DOGOMANIA potrzeba dowodów dla poparcia wszystkich zarzutów.
Po drugie według regulaminu portalu DOGOMANIA rozliczają się osoby zbierające pieniądze.
-zostały mi zarzucone wulgaryzmy. Wyraziłem prośbę o przedstawienie mi dowodów czego do tej pory nie otrzymałem.

Zacytuje regulamin:
" [FONT=&quot]c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia[/FONT]"
hotel pełni rolę usługodawcy, osobą prywatną zbierającą pieniądze była "Zulugula"
rola hotelu ogranicza się zatem do wystawienia rachunku za wykonaną usługę o co hotel nie został nigdy poproszony,
tak jak zignorowano prośbę hotelu o podpisanie Umowy pobytowej psa.



[B]"2. ZAKAZ[/B]

b) trollowania *
Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem.
[U]* TROLLING[/U] - Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk", poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.

[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione."

Zarzuty takie jak:
-uśmiercenie psa
-brak kastracji
-okaleczenie psa
-itp.
Zostały zignorowane przez ADMINISTRATORA mimo braku poparcia ich sensownymi dowodami,
a użytkownicy wygłaszający te zarzuty pomimo przedstawienia im dowodów iż zarzuty te są nie prawdą nie poniosły żadnych konsekwencji.
Jak widać na forum są ludzie równi i równiejsi...

PS. Moria prosiła by przekazać że faktycznie jest jej wstyd……za was.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mitsune 1/2

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/faktura2.jpg[/IMG]

i dla przypomnienia ponownie wpis z książeczki z przed 2 miesięcy ...sam wklejałem

[IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/Kopiafart.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Witam.[/B][/COLOR]

[quote name='Mitsune 1/2']


Po drugie według regulaminu portalu DOGOMANIA rozliczają się osoby zbierające pieniądze.


Zacytuje regulamin:
" [FONT=&quot]c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia[/FONT]"
hotel pełni rolę usługodawcy, osobą prywatną zbierającą pieniądze była "Zulugula"
rola hotelu ogranicza się zatem do wystawienia rachunku za wykonaną usługę o co hotel nie został nigdy poproszony,
.[/QUOTE]

[COLOR=Green][B]Jak rozumiem po raz kolejny interpretacja Regulaminu Forum przebiega w myśl zasady: "a zacytuję to co mi w danej chwili pasuje i zinterpretuję tak jak mi akurat wygodnie".

Nie Mitsune 1/2 - to Moria powinna rozliczyc pieniądze które otrzymała właśnie na kastrację Farta. Zulugula jej tylko przekazała te pieniądze. Pieniądze, które zebrała przekazała Morii i w konkretnej kwocie i na konkretny cel. A na co Moria je faktycznie wydała i kiedy i w jakiej kwocie to wie tylko ona. Bo jak do tej pory - a minął miesiąc od czasu kiedy została poproszona o rozliczenie - jakoś nie miała ani czasu ani ochoty tego zrobic. A przecież jest na Forum CODZIENNIE.[/B][B]

No proszę i nagle dziś pojawia się skan/zdjęcie jakiejś faktury za jakąś kastrację ... [/B][/COLOR]
[quote name='Mitsune 1/2'] [URL]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/faktura2.jpg[/URL] [/quote]

[COLOR=Green][B]A zdjęc Farta jak nie było tak i nie ma.[/B][/COLOR]


[COLOR=Green][B]A czy jedną i jedyną rolą hotelu jest wystawianie faktur ? Tu możemy popolemizowac. Ale moim zdaniem obowiązkiem hotelu - w przypadku hotelowania takiego psa jak Fart i inne psy z Forum - jest informowanie i to systematyczne informowanie o psie którego ma się pod opieką i wklejanie jego zdjęc. A nie jedynie wystawianie faktur i systematyczne informowanie że "czas zapłaty się zbliża". A na wątkach wszystkich hotelowiczów Morii z Dogomanii własciwie innych informacji ... brak.[/B][/COLOR]

[COLOR=Green][B]Hotel nie wystawia faktur za "usługę" bo nie został o to "poproszony" ? Interesujące.[/B][/COLOR]



[quote name='Mitsune 1/2']
[B]"2. ZAKAZ[/B]

b) trollowania *
Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem.
[U]* TROLLING[/U] - Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk", poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.

[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione."

[/quote]

[COLOR=Green][B]Podobnie jak:[/B][/COLOR]

[quote] [B]1. KONTO[/B]

a) Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na forum. Używanie jednocześnie dwóch kont jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Admina. Jeżeli korzysta się z czyjegoś konta (w przypadku posiadania jednego komputera) należy podpisać się własnym nickiem lub inicjałami.

b) Zabronione jest użyczanie konta osobom zbanowanym. Zachowanie takie skutkuje banem, proporcjonalnym do bana osoby, której konta użyczono.

c) Gdy zachodzi podejrzenie, że konta zostały założone po to, aby łamać regulamin lub wprowadzać zamieszanie będą usuwane bez ostrzeżenia.[/quote]
[LIST]
[*][URL="http://www.dogomania.../modcp/user.php?do=viewuser&u=108137"][B]Mitsune 1/2[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.../modcp/user.php?do=gethost&ip=83.25.13.23"]83.25.13.23[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.../modcp/user.php?do=viewuser&u=81576"][B]Moria[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.../modcp/user.php?do=gethost&ip=83.25.13.23"]83.25.13.23[/URL]
[/LIST]

[quote name='Mitsune 1/2'] dla przypomnienia ponownie wpis z książeczki z przed 2 miesięcy ...sam wklejałem[/quote]


[LIST]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/modcp/user.php?do=viewuser&u=95047"][B]Mitsune[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/modcp/user.php?do=gethost&ip=83.25.21.66"]83.25.21.66[/URL]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/modcp/user.php?do=viewuser&u=81576"][B]Moria[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/modcp/user.php?do=gethost&ip=83.25.21.66"]83.25.21.66[/URL]
[/LIST]



[COLOR=Green][B]No właśnie ... i jak to jest z interpretacją Regulaminu Mitsune 1/2 ? Przecież Mitsune 1/2 to zbanowany/a Mitsune - prawda ? No i jak to ma się do ... Morii ?


Ponieważ ja nie mam możliwości interpretowania Regulaminu tak jak mi to w danej chwili pasuje nie mam też specjalnie "wyjścia". Dla mnie Moria nie rozliczyła wątku a właściwie to finansów kastracji Farta. Podbnie jak i nie umieściła żadnych informacji o psie o co była też proszona.


Ban dla Mitsune 1/2.
A ban Morii nadal "chwilowo" czeka. A dlaczego czeka ? Bo Moria: "[/B][B]ma pod swoją opieką inne psy z dogo"[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]i wszyscy "boja się problemów podobnych jak u Farta". Tylko tak się zastanawiam - czego się tu bac ?
Ale ja za Was problemów nie załatwię/nie rozwiążę.

[/B][B]
Pozdrawiam.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O przepraszam....
w regulaminie nie wspomniano o tym że z jednego komputera nie ma prawa korzystać kilku użytkowników...
Wiecie co to dom? Rodzina? Kilka osób korzystających z jednego komputera?

Dać wam palec chcecie rękę....
Wizyta adopcyjna wykonana przez STARSZEGO INSPEKTORA WETERYNARII,
pokazać fakturę za kastrację POKAZANA.
Co byście chcieli?
Fakturę z odciskiem łapy psa Farta? I tak znowu byście powiedziały że to JAKAS faktura...

Właściciele widzieli zdjęcie i nie zgłaszali pretensji takich jak sam BAAAAARDZO zresztą postronny moderator.....właściwie z sprawa nie związany, a jak widać i tak mający lepsze pojęcie.

Od początku mówiono że kastracja kosztuje 300zł... nie podobało się to po co było zbierać pieniądze?
Teraz troche za późno... za wstawienie implantów jąder będzie drożej....

Nadal powtarzam iż są równi i równiejsi na tym forum ponieważ apropo wysuwania fałszywych zarzutów NADAL nikt nie ponosi odpowiedzialności....
w przeciwieństwie do Mitsune bo PANI moderator pokazuje swoją władze....jak sama pani zauważyła kolejne konta będą usuwane bez ostrzeżenia a ostrzegła pani i podała powód zbanowania pierwszego konta?

Liczba postów każdej z was wskazuje na to czym się w życiu zajmujecie.
Tu nie siedzi się non-stop przed komputerem i nie szuka przekrętów a zajmuje się zwierzętami.

20 minionych stron nie przynosi ŻADNYCH pozytywów dla życia Farta
z czego wynika iż jest wam on obojętny.

Będę odradzała zadawanie się z kimkolwiek z was.

Nie dziękuję za współpracę. Nawet was właściwie nie znam a na forum wypowiadam się dopiero 2-3 raz.....

Jako INSPEKTOR STRAŻY DLA ZWIERZĄT, student bioinżynierii zwierząt i właściciel kilku czworonogów
uważam iż żadnego z nich nawet nie dałabym wam pogłaskać.

A pisałam to JA.... o tak tak, tam w AVATARZE TO[B] BYŁAM JA[/B] Z MYM RUMAKIEM.....Moria.... ta prawdziwa.... nie ta do której ciągle sie zwracaliście używając mojego przezwiska szkolnego....

Wam coś mówić a wy dalej swoje....

DalejLama by się tu zalogował i wam coś napisał to byście mówiły że kłamie...

Pani moderator.... to jak to będzie z tym OSOBISTYM I IMIENNYM podpisem pod krytyką?

Pewnie dostane bana za to że moja mama korzystała z mojego konta.... hahaha x]

[COLOR=Red][U][B]CHCESZ ZMIENIĆ ŚWIAT? ZACZNIJ OD SIEBIE![/B][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]No i proszę jaka szybka riposta [/B][B]...[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]a na wszystko inne czeka się ... miesiącami.[/B][/COLOR]


[COLOR=Green][B]No to pozwolę sobie przypomniec[/B][/COLOR]:
[quote name='Regulamin']

[B]12. [/B][B]PROBLEMY LUB PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁANIA FORUM, MODEROWANIA[/B]

a) [B]Zgłaszamy moderatorom lub administratorom na PW[/B]. Zanim zgłosisz problem/pytanie zajrzyj do FAQ u góry strony.

b) Zgłaszamy funkcją "raportuj zły post"

c) Swoją prośbę / problem zgłaszaj TYLKO do jednego moderatora. Jeśli w ciągu 12 h nie otrzymasz odpowiedzi – dopiero wtedy pisz do innego moderatora. Zgłaszanie jednego problemu kilku moderatorom naraz powoduje bałagan i niepotrzebne zamieszanie.

d) [B]Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo, Admina lub Pogotowia Moderatorskiego.
Posty z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie skutkowało punktami karnymi lub banem.[/B]

e) Przypadki, których nie można rozstrzygnąć zgodnie z regulaminem oraz bany dla użytkowników, będą rozpatrywane indywidualnie i rozstrzygane większością głosów moderatorów.

f) [B]Poza w/w punktami obowiązuje na forum przestrzeganie zasad netykiety (zbiór zasad przyzwoitego zachowania w Internecie, swoista etykieta obowiązująca w Sieci)
[/B]
[B]Celowe łamanie powyższego regulaminu, będzie karane przyznaniem użytkownikowi punktów karnych, banem czasowym lub dozywotnim. [/B]10 punktów karnych jest równoznaczne z otrzymaniem bana na miesiąc.


[B]1. Moderator ma prawo[/B]

a) bez powiadomienia autora zarządzać wątkami, postami i podpisami które łamią regulamin,są nie akceptowane przez Administrację forum oraz są źródłem konfliktów i sporów między użytkownikami.

b) [B]banować użytkownika, który w jakikolwiek sposób narusza godność osobistą moderatora, obraża go i podważa autorytet.[/B]

[B]2. Moderator ma obowiązek[/B]

a) przestrzegać niniejszego regulaminu

b) usuwać z postów treści obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem

c) [B]poinformować Administratora forum o rażącym lub nagminnym naruszaniu regulaminu, netykiety lub prawa.[/B]


[B]3. Moderator nie ma obowiązku:[/B]

a) [B]wdawać się w dyskusje na temat podjętych decyzji.[/B]

[/quote]


[COLOR=Green][B]Życzę dalszej "miłej zabawy". Tylko po co te nerwy ?

Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=Green][B]No i proszę jaka szybka riposta [/B][B]...[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]a na wszystko inne czeka się ... miesiącami.[/B][/COLOR]
[/QUOTE]


Ja myślałam że żeby zostać moderatorem trzeba umieć czytać z zrozumieniem =]
[B]Jak juz wspomniałam ja tam wypowiadam się na tym forum PO RAZ 4 akturalnie =][/B]


Na moją mame BĘDZIECIE czekać miesiącami i prawdopodobnie i tak się nie doczekacie =]

Widze że to nie tylko Mitsune naciąga regulamin pod swoje "widzi mi się"
zapomniała pani zboldowac
"[B]2. Moderator ma obowiązek[/B]

a) przestrzegać niniejszego regulaminu"

Mniejsza....

Więc do samej zainteresowanej i głównej rozmownej....pani ZULUGULU
Moja mama nie będzie się tu wypowiadać bo szkoda nerwów.
To niech mi pani powie.... JAKI MA PANI PROBLEM?
Zgubiłam się 20-30 stron temu =]

(zawsze uważałam chamstwo i złośliwość za moje najwieksze zalety... nie musicie mi wypominac =p)

Link to comment
Share on other sites

A ja to i tak podziwiam moderatora Maupę, że w ogóle jeszcze chce dyskutować z takimi osobami jak Moria i jej podobne.
Ja czytam wątek od dawna, ale byłam ciekawa, jak się sprawa rozwinie, bo ja na dogomanii dopiero sie uczę.Uczę sie obserwując.
Nie wiem więc jak to się stało, że nikt nie zauważył do tej pory, że wklejone rozliczenia są niezgodne. Na fakturze widniej data z kwietnia a w książeczce zdrowia, ktorej skan był wklejony dawno i dziś tez, jest data z marca?Ciekawe, jaki pies był kastrowany u Morii w kwietniu?
Ja chcialam zapytac, czy dobrze zrozumialam, ze Moria wystawiła fakture za pobyt Farta w kwietniu i w maju? O ile dobrze pamiętam, sama napisala, ze psa nie odda, bo chce go adoptować, to o co chodzi z tymi fakturami? Ona jeszcze smie żadąc od was jakieś oplaty za pobyt psa?To jest jakaś paranoja, nie cyrk.
Nie rozliczyła pieniędzy, które nadpłaciliście, nie zwróciła nadpłaty? Uważam, że sprawa nadaje się do sądu!
Ja wierzę, ze Fart ma dobrze u Morii, wierzę, że hotel AMicus, to dobry hotel, ale to absolutnie nie upowaznia do oszukiwania ludzi i szkodzenia calej dogomanii, bo watek czyta ,mnóstwo ludzi. To nic, że nie oddadzą już Morii zadnego swojego psa. Chodzi o to, ze traci się w takich sytuacjach zaufanie do innych. To jest tylko internet, tu wszystko opiera sie na zaufaniu. JAk tak dalej pójdzie, dogomania upadnie, bo z dnia na dzień bedzie traciła wiarygodność.
Dlaczego do tej pory nie ma zdjęcia psa? Miało być zdjęcie na gazecie, ktore Moria wysłała do Fundacji? Dlaczego nie zostało wklejone do tej pory?
Dla mnie ta cała Moria to jakas farsa. Robi sobie z wami co chce i swoim zachowaniem mowi, że my wszyscy możemy jej skoczyć!
Będę dalej się uczyła. Do tej pory pomogłam tylko jednemu psu, ale chyba na tym się skończy.

Link to comment
Share on other sites

Do moderatora: TROLLLLLLL!!!!!!!!
Matko bosko.... x]
Kobieto... Moria to ja! Pisze [B]tu[/B] dopiero 3 raz =D
Mam sie przedstawić?
Błagam... nie nazywaj wszystkich w koło moim przezwiskiem =] Apeluje!

Mitsune mówił że nie zrozumiecie tej faktury a ja w was wierzyłam =( Zawiedliście mnie.
Kolejna nie umie czytać.... na fakturze są dwie daty....
DATA WYSTAWIENIA FAKTURY gratuluje sama zauwazyłas kwietniowa =D
i
DATA SPRZEDAŻY - tu akurat chodzi o wykonanie zabiegu ale taki mieli druk nie wnikam - wskazująca na MARZEC czego już nie zauważyłaś =]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moria']Do moderatora: TROLLLLLLL!!!!!!!!
Matko bosko.... x]
Kobieto... Moria to ja! Pisze [B]tu[/B] dopiero 3 raz =D
Mam sie przedstawić?
Błagam... nie nazywaj wszystkich w koło moim przezwiskiem =] Apeluje!

Kolejna nie umie czytać.... na fakturze są dwie daty....
DATA WYSTAWIENIA FAKTURY gratuluje sama zauwazyłas kwietniowa =D
i
DATA SPRZEDAŻY - tu akurat chodzi o wykonanie zabiegu ale taki mieli druk nie wnikam - wskazująca na MARZEC czego już nie zauważyłaś =][/QUOTE]Z tym,ze piszesz tu dopiero trzeci raz to bym się nie zgodziła, widocznie z matematyką kulejesz, ale tak to jest, jak się na maturze matematyki nie zdaje.
Umiem czytać, umiem. Tylko jak to mozliwe, że pies wykastrowany w okolicach 10 marca otrzymuje fakturę w kwietniu? Nie dziwię się więc, że zamazałaś adres weta, przychodni i wszystkiego, co mołoby zidentyfikować to , co wobec mnie nie jest prawdą. Mam tylko nadzieję, że osoby odpowiedzialne i te, które wpłacały pieniądze dotra do tego lekarza i wyjaśnią faktyczną datę kastracji. Jestem pewna, że Fart nie był kastrowany w tym czasie, w którym Moria pisała, że jest. teraz pewnie jest wykastrowany,ale po interwencji ludzi, ktorzy się domagali i na kastrację wpłacili wieki temu.
Teraz, kiedy minęło tyle czasu, nie da rady naocznie stwierdzić, kiedy była kastracja i sądze, że o to wam chodziło, dlatego nikog nie chcieliście dopuścic do zdjęc, żeby oczywista prawda nie wyszła na jaw. Jak się zrobiło gorąco, to Moria wykastrowała Farta, w to wierzę, bo jakie miała wyjście? Miała nóż na gardle.
Kłamiecie, obrazacie ludzi i nie usparwiedliwai was to, ze moze i jestescie dobrzy dla zwierząt. Chociaż ja jakoś nie mogę uwierzyc, ze ktos, kto jest taki pokrętny, pyskaty i chamski dla ludzi, może byc dobry dla zwierząt.
A jeszcze coś. Czy ty masz paranoje? Każdy, kto zabiera głos, to wg ciebie troll? To dlaczego apnie wet, ktora zabrała tu głos, nie została nazwana trolem przez ciebie? Bo ci schlebia? Pytalam juz i pytalo mnostwo ludzi na watku, wiec się powtórze, kiedy będzie sławne zdjęcie Farta na gazecie? Kiedy będą w ogole jakies zdjęcia Farta?

Link to comment
Share on other sites

A przepraszam zdałam maturę z matematyki jaaaaakiś czas temu =p
Fakturę otrzymuje się wtedy kiedy się o nią prosi....

Nasz wet twierdzi że zadajemy się z nieodpowiednimi ludźmi =]

"pyskaty i chamski dla ludzi" zostałam obrażona.. domagam się ostrzeżenia

Zdjęć nie będzie bo osoba odpowiedzialna za ich dodawanie ma BANA =D

Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...