Jump to content
Dogomania

OSTATNI DZIEŃ !! DODANE NR 36A, 38B, 48 i 49 !! Ciuchiiii dla Buni, do 15.05. g.22


Poker

Recommended Posts

Dnia 11.05.2022 o 00:06, uxmal napisał:

pozostaje hopnąć 🙂

dobre i to

Dnia 11.05.2022 o 06:00, anica napisał:

To ja też hopnę 🙂 jeśli Gruba Berta zrezygnuje z nr 36 to ja poproszę KT 

OK.

Dnia 11.05.2022 o 07:47, Tyśka) napisał:

Pierwsza sukienka cudna 🙂

To Tysiu kupuj 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2022 o 08:23, Tyśka) napisał:

Nie mój rozmiar 😄 

SZkoda

Wymiary podałam przy zdjęciach z wyjątkiem nr 36, bo gapa 2 rzeczy miały ten sam numer. Teraz zrobiłam 36 i 36 A. Proszę o podanie o który nr Wam chodzi.

Zmieniłam też trochę opisy rzeczy, bo w świetle elektrycznym inaczej widać kolory i stan ciuszka.

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to DODANE !! Ciuchiiii dla Buni, do 15.05. g.22

okreslenie "pępkówka" zrobilo mi dzien:)jako,ze moja prawie 11 letnia corka jest absolutna fanką cropp topow już wiem co mam mowic jak kolejny raz będę zdzierac z niej przed wyjsciem do szkoly za krotką bluzkę.W pępkowce nie pojdziesz🤣

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 12:34, dzodzo napisał:

okreslenie "pępkówka" zrobilo mi dzien:)jako,ze moja prawie 11 letnia corka jest absolutna fanką cropp topow już wiem co mam mowic jak kolejny raz będę zdzierac z niej przed wyjsciem do szkoly za krotką bluzkę.W pępkowce nie pojdziesz🤣

to moje autorskie  określenie "pępkówka" . Parę dobrych lat temu była na nie moda i widzę, że wróciła. Nie można normalnych bluzek kupić, bo albo właśnie do pępka albo z wiszącymi ramionami. Panie w dojrzałym wieku chyba zaczną chodzić bez bluzek 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 12:34, dzodzo napisał:

okreslenie "pępkówka" zrobilo mi dzien:)jako,ze moja prawie 11 letnia corka jest absolutna fanką cropp topow już wiem co mam mowic jak kolejny raz będę zdzierac z niej przed wyjsciem do szkoly za krotką bluzkę.W pępkowce nie pojdziesz🤣

albo że w stylu z lat 90 tych idzie. Bo croop top odkurzono 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2022 o 17:36, Tyśka) napisał:

Dlatego ja głównie sukienki teraz ubieram + koszule 🙂 A bluzek mam raptem (dosłownie) 4.  Nie umiem w modę, nie rozumiem jej 😄

 

Dnia 12.05.2022 o 21:04, Poker napisał:

Ja nigdy nie kierowałam się modą.

Moda a właściwie styl ubierania to sztuka. Nie umiem dobierać kolorów, faktury i krojów ale miło czasem widzieć jakiegoś motyla na ulicy.

Nie lubię mody zachowawczej w stylu Patrlow czy Angelina itp. Fajna jest moda kolorowa. Coś ktoś połączy tak, że jest to niesamowicie spójne mimo pasków,kwiatków itp. Np ta Pani

image.png.d3fb5cad3f14711269008a0d83baa532.png

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...