Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY - Książki, bluzeczki i psie pieluszki, żeby utrzymać 2 małe suczki - dla Gai i Sabinki do 11 maja do godziny 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

Dnia 9.05.2022 o 14:46, Aldrumka napisał:

Jeśli chciałabyś je kupić to napisz na poprzednim bazarku, chętnie sprzedam a tu już nie mam zapasowych postów. Cel obu bazarków jest ten sam 😊🐱

               Juz bylam bylam i perfumka poprosilam🌼
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Aldrumka changed the title to DZIŚ ZAKOŃCZENIE - Książki, bluzeczki i psie pieluszki, żeby utrzymać 2 małe suczki - dla Gai i Sabinki do 11 maja do godziny 21:00
Dnia 9.05.2022 o 17:46, Aldrumka napisał:

@iwna5702 przepraszam to co licytujesz nie jest szamponem; wprawdzie wczoraj umyłam takim włosy i jest ok. - przyjrzałam się jednak dokładniej to :

Tłumaczenie słowa bagnodoccia - żel pod prysznic

W opisie produktu na allegro: Płyn żel do kąpieli 500ml Garnier Ultra Dolce Miele

Garnier Ultra Dolce w swojej ochronnej recepturze łączy w sobie trzy cenne składniki ula: mleczko pszczele, propolis i miód. Jego bogata konsystencja przekształca się w otulającą piankę, zapewniającą przyjemność całej rodzinie .

• Bez parabenów

• PH neutralne dla skóry

• Odpowiedni dla całej rodziny *

• Testowany pod kontrolą dermatologiczną ;

Możesz oczywiście wycofać się z zakupu 

ok,  niech zostanie  🙂 wyprobuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2022 o 15:37, limonka80 napisał:

Bardzo dziękuję koleżance 🙂 dobry wybór - marynarkę mam taką samą, bardzo fajnie sie prezentuje z białą bluzką i dżinsami na casual friday 🙂 Tę z bazarku kupiłam dla mojej Mamy (bardzo chciała luźniejszą) po czym założyła dwa razy i stwierdziła że : a) za duża b) za młodzieżowa 🙄

A dżinsy  - pas 38,5cm x 2 ; biodra 48,5 cm x 2; długość nogawki od pasa - 98cm;  długość nogawki od kroku : 78 cm;  szer. nogawki na dole - 14cm, szer. nogawki w udzie na wysokości kroku - 25cm  

Spodnie są lekko rozciągliwe.

o, a ja nie zalicytowałam w końcu! to licytuję teraz - w opcji KT 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...