Jump to content
Dogomania

Dwa psy w domu - agresja


Wiktoria12345

Recommended Posts

Witam. Mam problem z dwoma pasami, a mianowicie agresją która zrodziła się między nimi. Kudelek 4 lata oraz amstaff roczny. Na początku było wszystko okej, bawili się razem, jedli. Problem pojawił się w momencie gdy amstaff zaczął dorastać, znaczyły się walki o zabawki. Wraz z chłopakiem staraliśmy się karcić ich za zaczepki, poskutkowało na pewien czas. Doszło do kolejnej sprzeczki między nimi i po tej sytuacji, ze względu na to że kudelek jest dużo mniejszy od amstaffa postanowiliśmy ich rozdzielać. Nie mam pojęcia co się między nimi stało, ale na obecną chwili nawet gdy zobaczą się przez szybę wpadają w amok i następuje atak. Dzisiaj również doszło do nieprzyjemnej sytuacji, któryś z domowników nie domknął drzwi i  amstaff wszedł do środka gdzie był kundelek i doszło do bójki. 

Nie wiem już co z nimi zrobić. Chciałabym aby znowu się dogadywali i mogli być razem. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 14:53, Wiktoria12345 napisał:

Nie wiem już co z nimi zrobić.

Zaprosić dobrego trenera,żeby pokazał jak pracować z psami.Można też zacząć od poczytania w necie o zachowaniach psów i sposobów reagowania na nie.Z pewnością nie chodzi o "karcenie".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...