Jump to content
Dogomania

Zakończony - Kwiatki z Lolciowej rabatki - :) czynne do 13.05.2022 - godz.18.00


ona03

Recommended Posts

Dnia 30.04.2022 o 08:40, NikaEla napisał:

Dzięki, poprzesadzam, mam masę większych doniczek. A te specjalnie mi mąż kupił na nasady 😞

Doniczka nie powinna być dużo większa, ale wyższa 🙂

 

 

Dnia 30.04.2022 o 09:12, Kroook napisał:

Może nie.... - jeden dzień dłużej to i tak lepiej, niż gdyby czekały na mnie cały następny tydzień, bo tylko w weekendy mogę się zająć kwiatkami.

Dziwaczki rosną u mnie fantastycznie - nawet którejś jesieni wykopałam kłącza, ale nie przetrwały zimy 😞

To znaczy niby zimę przetrwały, ale jak już je włożyłam w ziemię, to się rozlazły zamiast puścić pędy.

Nasiona też kiedyś udało mi się zebrać, ale bardzo późno wzeszły, i nie zdążyły zakwitnąć w lecie. 

Tak, że najlepiej mi idzie kupno kłączy od Ciebie - wtedy przynajmniej kwitną w lecie, kiedy mogę je podziwiać. 🙂

 

Ok. polecą w poniedziałek, wieczorkiem porozsyłam rozliczenia, teraz idę na grzędy 🙂

Dziwaczki są fantastyczne, lubię wieczorem patrzeć jak zlatują na nie  różne owady 🙂

Dziwaczki bez problemu zimują w doniczce z ziemią, nie wiem czemu Twoje się rozlazły 🙂

A popatrz w miejscu gdzie rosły dziwaczki, czy nie kiełkują z nasion, które zostały w ziemi na zimę 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 13:07, Iv_ napisał:

Kwiatki ma podobne i do miodunki i do żywokostu 😉

Skłaniam się ku żywokostowi, ale 100 % nie dam 🙂

 

 

 

Dnia 30.04.2022 o 20:53, NikaEla napisał:

 

Część moich sukcesów:

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i przyroda

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i przyroda

 

Brawo Eluniu, otrzymujesz patent na ogrodnika 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 22:40, alex260503 napisał:

Dobry wieczór 🤗

Melduje że paczucha dotarła i moje pytanie jest następujące czy mogę już sądzić jakie do doniczek na taras? Pozdrawiam dobrej nocy

Oczywiście, sadzić i na taras, a jak zapowiedzą przymrozki to przykryć , albo wnieść na salony :)))

A jak masz miejsce, to do Zosi niech przeczekają posadzone w ciepłym i widnym pomieszczeniu.

U mnie już na zewnątrz w donicach 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2022 o 01:15, ona03 napisał:

Ooooo, coś nowego 🙂

Black scherry to pomidor koktajlowy 😉 też siałam. Cztery odmiany drobnych pomidorków posiałam, bo ja to w donicach hoduje pomidory, ogórki, paprykę, sałatę, a w zeszłym roku nawet dynie i cukinię. Mam też rukolę w donicy i truskawki. Bazylię, szczypiorek itp. Donicowo skrzyniowy warzywniko zielnik mam 😄 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, zapraszam po kwiatuszki 🙂

 

AM-JKLUXgdXy-zLY_6UBEesr6CVx4yh6cPrGmGLDnH8kWx94hfp1Fu7OkmZp0sy76l-7980ElLunct81PFsoN3Sit65HJmHTNKcW4XnmaIR72MLa8WdDshkdXXQXKnHriJAFdw01Gs4tbPfFMtNWKNMNpiMp=w820-h615-no?authuser=0

 

 

 

 

Dnia 1.05.2022 o 07:17, Iv_ napisał:

Black scherry to pomidor koktajlowy 😉 też siałam. Cztery odmiany drobnych pomidorków posiałam, bo ja to w donicach hoduje pomidory, ogórki, paprykę, sałatę, a w zeszłym roku nawet dynie i cukinię. Mam też rukolę w donicy i truskawki. Bazylię, szczypiorek itp. Donicowo skrzyniowy warzywniko zielnik mam 😄 😉

U mnie to samo, grzędy na kwiaty, a warzywa w skrzynkach 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2022 o 13:23, ona03 napisał:

Dziwaczki bez problemu zimują w doniczce z ziemią, nie wiem czemu Twoje się rozlazły 🙂

A popatrz w miejscu gdzie rosły dziwaczki, czy nie kiełkują z nasion, które zostały w ziemi na zimę 🙂

Ja wykopałam kłącza i położyłam w piwnicy. Podejrzewam, że mogło być im za zimno w zimie, bo to piwnica w domu nieogrzewanym zimą. Choć po zimie wyglądały normalnie, to nie urosły, a niestety zgniły. Ja te kłącza sadzę w gruncie i rozrastają się wielkich rozmiarów, kwitną też przepięknie.

Może w tym roku jak wykopię te kłącza i położę w piwnicy, w której jest ciepło w zimie, to przetrwają.

Z nasionek wysypanych jakoś nic mi samo nie urosło - co roku patrzyłam, ale nic nie wschodziło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2022 o 08:18, ona03 napisał:

Dzień dobry, zapraszam po kwiatuszki 🙂

 

AM-JKLUXgdXy-zLY_6UBEesr6CVx4yh6cPrGmGLDnH8kWx94hfp1Fu7OkmZp0sy76l-7980ElLunct81PFsoN3Sit65HJmHTNKcW4XnmaIR72MLa8WdDshkdXXQXKnHriJAFdw01Gs4tbPfFMtNWKNMNpiMp=w820-h615-no?authuser=0

 

 

 

 

U mnie to samo, grzędy na kwiaty, a warzywa w skrzynkach 🙂

Coś nas łączy 😉 😉

Link to comment
Share on other sites

Iw kochana proszę o rezerwację dla mnie:

8 - 20sztuk

8d - 5 sztuk

8e - 5 sztuk

10a - 2 sztuki

10b -2 sztuki

10c - 2 sztuki

18 - jedną sztukę

53 - 1 sztuka

56 - jeedna sztuka

Podesłałam link córce żeby zobaczyła czy coś chce więc z wysyłką proszę wstrzymaj się :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...