Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek zakupowy - ile dasz, za tyle masz.


elik

Recommended Posts

Dnia 24.04.2022 o 12:08, Isabel napisał:

Niedzielne, deszczowe HOP!

Na szczęście było to tylko chwilowe deszczowanie  🙂  Już słoneczko nam świeci. Co prawda jeszcze nieśmiało, ale przynajmniej deszcz już nie pada.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła pani Marta, sunia jest do wzięcia więc teraz mam pytanie czy zgodnie z obietnicą ktoś byłby w stanie mi ją przywieźć. Bo ja niestety nie mam możliwości. Oczywiście zwracam wszelkie koszty tylko proszę o pomoc bo inaczej nie dam rady jej wziąć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 14:28, dwbem napisał:

Dzwoniła pani Marta, sunia jest do wzięcia więc teraz mam pytanie czy zgodnie z obietnicą ktoś byłby w stanie mi ją przywieźć. Bo ja niestety nie mam możliwości. Oczywiście zwracam wszelkie koszty tylko proszę o pomoc bo inaczej nie dam rady jej wziąć.

Mogę pojechać po sunię. Trzeba tylko ustalić datę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję ale dostosuję się do ciebie i wtedy zadzwonię do p. Marty, żeby ustalić czas i adres. Ew. dam ci numer do niej, żebyście się mogli dogadać, ja jako emerytka jestem dyspozycyjna zawsze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 18:48, dwbem napisał:

Pani Marta mnie pyta czy już coś wiem w sprawie transportu suni więc proszę o kontakt co robimy.

Najlepiej byłoby, tak jak już pisałaś, żeby Radek skontaktował się z Panią Martą i ustalili szczegóły i powiadomili Cię o ustaleniach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 19:02, dwbem napisał:

Pozwoliła mi podać swój numer Radkowi, żeby mogli się umówić a ja się dostosuję do ich ustaleń. Czy mam podać numer tutaj czy na PW ale wtedy nie wiem jak to się robi.

Tylko na PW.

Na górze strony, po prawej stronie jest symbol koperty. Kliknij w nią i potem kliknij w prostokąt po prawej stronie =Napisz nową=

W odpowiednie pola wpisz adresata, tytuł i treść. Na koniec kliknij w niebiesku prostokąt po prawej stronie na dole =Wyślij=

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 18:09, elik napisał:

Widzę, że akcja <Adopcja> w rozkwicie  🙂 

Oby się skończyła sukcesem.

Dnia 24.04.2022 o 18:48, dwbem napisał:

Pani Marta mnie pyta czy już coś wiem w sprawie transportu suni więc proszę o kontakt co robimy.

 

Dnia 24.04.2022 o 19:00, elik napisał:

Najlepiej byłoby, tak jak już pisałaś, żeby Radek skontaktował się z Panią Martą i ustalili szczegóły i powiadomili Cię o ustaleniach.

 

Dnia 24.04.2022 o 19:51, dwbem napisał:

Dziękuję za instrukcję, już wysłałam informacje do Radka.

PW już odebrałem i odpisałem. Jutro zadzwonię do p. Marty. Dzisiaj już za późno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.04.2022 o 20:46, UlaFeta napisał:

Jezdem porą wieczorową 😅

Dobry wieczorek.

A ja prawie już nocną, bo musiałam dozorować zapoznanie mojej Soni z Malutkiem Sowy. Malutek pobędzie u nas póki Sowa nie powróci do pełni sił i zdrowia. Będą relacje na wątku Soni, zapraszam  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...