Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek zakupowy - ile dasz, za tyle masz.


elik

Recommended Posts

Dnia 21.04.2022 o 22:41, dwbem napisał:

Jeżeli to pilne to oczywiście się decyduję bo szkoda suni i bardzo proszę o pomoc w załatwieniu sprawy i będę wdzięczna za dowóz, wiem że Radek mieszka gdzieś blisko mnie a za paliwo zwracam oczywiście, nie chcę nic za darmo.

A chyba nie macie wątpliwości, że suni będzie u mnie dobrze bo jak wiecie mam psy ponad 54 lata i chyba żaden nie narzekał.

Świetnie, bardzo się cieszę, że sunia będzie miała dobry dom u Ciebie. Na fb widziałam, że malagosia już podjęła temat więc nie chcę wchodzić Jej w paradę. Na pewno tu zaglądnie, a jeśli nie, to napisz do Niej na PW, że się zdecydowałaś adoptować sunię i prosisz o pomoc w porozumieniu z osobami, które szukają dla suni DS.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 22:55, dwbem napisał:

A jak mogę się skontaktować z malagos bo ja nie wiem jak znaleźć a na fb nie wejdę. Proszę o pomoc i ew. powiadomienie malagos o mojej decyzji.

Zaraz napiszę do malagos, że prosisz o pomoc w kontakcie w sprawie suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 23:09, dwbem napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc. Może uda się uratować sunię zanim coś jej się stanie.

Właśnie tego się obawiam. Bezdomne zwierzęta często stają się ofiarami sadystów.

Napisałam już do malagos, że zdecydowałaś się przygarnąć sunię i prosisz o pomoc w skontaktowaniu się z autorką postu na fb.

Ogromnie dziękuję Ci za tą decyzję   1252436791_brawoTy.jpg.78531e1bd74b5ba2948dd36a0c61876b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Całe życie miałam  od dwóch do nawet czterech psów w domu i teraz po śmierci Emi został mi tylko Maks i zrobilo mi się pusto w domu. I o dziwo dobra znajoma też psiara pochwaliła moją decyzję bo zna moje psiaki, sama teżma dwie suczki, z którymi śpi więc popiera.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 23:26, dwbem napisał:

Całe życie miałam  od dwóch do nawet czterech psów w domu i teraz po śmierci Emi został mi tylko Maks i zrobilo mi się pusto w domu. I o dziwo dobra znajoma też psiara pochwaliła moją decyzję bo zna moje psiaki, sama teżma dwie suczki, z którymi śpi więc popiera.

Ja też zawsze miałam po kilka psiaków, a teraz został mi tylko jeden...

Też pochwalam Twoją decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 23:38, dwbem napisał:

Dziękuję. Mam nadzieję, że sunia szybko się przyzwyczai do nowego domu.

Teraz mieszka na podwórku więc chyba zmiana na lepsze pozwoli jej szybciej się zaaklimatyzować.

Link to comment
Share on other sites

Takie maleństwo na podwórku? Straszne, ja nawet cztery rottweilery miałam w mieszkaniu i to mniejszym niż obecne i nie narzekały bo cały czas po pracy poświęcaliśmy z mężem psom - spacery, szkolenie, wystawy, bardzo rzadko szczeniaki i dawaliśmy radę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 23:09, dwbem napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc. Może uda się uratować sunię zanim coś jej się stanie.

 

Dnia 21.04.2022 o 23:15, elik napisał:

Właśnie tego się obawiam. Bezdomne zwierzęta często stają się ofiarami sadystów.

Napisałam już do malagos, że zdecydowałaś się przygarnąć sunię 

 

Będę czekał z niecierpliwością na rozwój sytuacji. I wierzę, że wszystko się uda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...