Jump to content
Dogomania

Trening obedience - Warszawa 9 stycznia


Mokka

Recommended Posts

zainteresowani mile widziani.

Ci w sile wieku, zletka nerwowi, nie zbyt posłuszni, ale chcący sobie cos nie coś przypomnieć z tego posluszeństwa, też ? :roll:

Mokka napisz dokładnie gdzie to jest. Bo mię Kaliskiego krąży koło WAT-u, ale lotniska ni cholery na mapie nie widza :oops:

Link to comment
Share on other sites

Wkleję, co już umieściłam na innym forum

Nie jestem organizatorem, tylko posłańcem, ale spróbuję przybliżyć temat, na ile mogę. Otóż Maria Kuncewicz stara się zorganizować oficjalną grupę obedience przy sekcji szkolenia warszawskiego oddziału ZK. Nie jest tajemnicą, że w Warszawie zainteresowanie tym sportem jest spore i wiele osób szkoli swe psy w tym kierunku w sposób mniej lub bardziej zorganizowany. Maria, która (można tak chyba powiedzieć) jest odpowiedzialna za

pojawienie się obedience w Polsce próbuje uzyskać przychylność ZK dla tych inicjatyw. Chodzi o to, aby osoby szkolące swoje psy miały okazję spotkać się od czasu do czasu w większym gronie, wymienić doświadczenia, zadawać pytania, rozwiązywać problemy itp. Na razie związek zgodzil się udostępnić teren na najbliższe spotkanie, jak będzie dalej nie wiem - ale wszystko zależy od operatywności i zaangażowania osób zainteresowanych, bo nic samo się nie zrobi. Niedzielny trening jest bezpłatny. Z tego, co wiem, będzie mowa o technikach szkolenia. Jak to będzie wyglądało w praktyce - okaże się.

Chciałabym tylko dodac jeszcze, że miłośnicy obedience spotkali się w Warszawie w ostatnią niedzielę, 2 stycznia o godz. 8 rano (!) i zjawiło się ok. 40 psów!!! Świadczy to chyba o tym, że jest zapotrzebowanie na takie imprezy, a jeśli ktoś ma pomysł na to, gdzie się spotkać (aby nie przeszkadzać i nie wypłoszyc ludzi ), to myślę, że każda inicjatywa będzie mile widziana.

Dojazd - ulicą Kaliskiego do samego końca, kończy się właśnie na ogrodzeniu lotniska. Tam w lewo i wzdłuż siatki jedziesz do zabudowań. Tam będzie zbiórka.

Co zabrać? Chyba nic szczególnego. Smycz, niektórym może będzie potrzebna linka, smakołyki, zabawkę, wodę dla psa.

Link to comment
Share on other sites

ja niestety nie wiem jakie sa postanowienia koncowe zajec obedience, gdyz wybralam poki co z psami powtorke "przedegzaminowa" PT :-? ale wiele osob bylo wiec ktos cos powinien tu napisac. Oczywiscie wszelkie szczegoly bedzie znac Jadzia Chodzen, ktora zajecia prowadzila :D

nastepne spotknie planowane jest 23go o 10.00 w tym samym miejscu.

Generalnie psow bylo duuuuzo i wiele grup sie potworzylo: PT, Obedience, obrona, slady, wiec mozna sobie fajnie pocwiczyc. No i pogoda wiosenna byla super, poza wiatrem, ale na lotnisku zawsze tak wieje :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...